Bramhr Bramhr komentáře u knih

Šachmat Šachmat R. L. Mathewson

Čeho je moc, toho je příliš a toto byla pro mne i tato kniha.

03.04.2023 3 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Za mně teda pecka. Musím říct, že možná nej. Některé knížky jsou prostě své, takové prostě "Shenovky", ale tahle super, ač námětem podobná jako Ramsay Mii Sheridan.
Přečetla jsem takřka za jeden den.

Spoiler!!!
Akorát nechápu, že ho fakt nepoznala.
Tolikrát zmiňované osobité ledové modré oči a ona nic...

I tak mně kniha moc bavila a s hvězdičkou zařazuji mezi oblíbené a rozhodně ne naposledy čtené

29.01.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Tleskám! Opravdu skvělá kniha. Zamotaná, přitom jednoduchá. Četla se sama. Chytla od začátku do konce. Zápletka a rozuzlení zajímavé. Ač jsem pachatele uhodila dříve, vůbec to nevadilo.
Oceňuji také psychologické a hloubavé a soucitné přemýšlení detektivky nad obětí. Dělá to z ní více člověka. Míň stroj bez emocí.
Oba detektivové mi byli sympatičtí a moc se těším na hlášku z knihovny o dostupné knize pokračování Vesnice.

25.07.2022 5 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Opravdu skvělá kniha, maximálně propracovaná. Sýrové vyprávění. Téměř 500 stran ubíhá jakoby nic.
Prychologicky podložené, člověku by až bylo Bell líto, až by si odůvodnil její činy.
Bavilo mně také moc střídání vypravěčů, pohled z více stran, vyprávění od dětství.

05.07.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Skvělé, skvostné, napínavé!!! Troufám si říct, že to je nejlepší autor detektivek.
Při čtení je to jako koukat na seriál, úplně slyšíte tu napínavou hudbu, tu gradaci.
Po přečtení pár prvních dílů jsem si musela dát pauzu, protože někdy je to maso, ale teď začnu asi doplňovat mezery....

26.11.2021 5 z 5

Andílek Andílek Lucinda Berry

Dlouho jsem nečetla knihu, která nepustí. Krátké kapitoly a napětí. Z krátkého poctenicka před spaním, bylo držím a nepustím než přečtu poslední stránku.

12.08.2021 5 z 5

Ti druzí Ti druzí C. J. Tudor

Tak to byla jízda. Kniha se mi líbila moc. Co se že začátku zdálo jako hodně příběhu se nakonec propletlo.

16.12.2020 5 z 5

Vražda na Velký pátek Vražda na Velký pátek Lee Harris (p)

Knihu jsem četla v rámci čtenářské výzvy a překvapivě mi snadno utíkala a do poslední chvíle jsem vraha netušila.

07.12.2020 3 z 5

Štěstí.cz Štěstí.cz Valerie Freiová

(SPOILER) Knihu jsem četla v rámci výzvy 2020 téma...aneb...
Zřejmě bych ji asi ani nikdy nečetla, protože by se také hodila pod Obalku, která se vám nelíbí...
Nakonec jsem ji zfoukla za pár dní a zabila chvíle v tramvaji, ač si již nějakou dobu nevěřím na knihy "na sílu"-do výzvy .
Nakonec mně kniha překvapila, jak jednoduše utíkala a happyend mi tak akorát sednul, ač přitažená za vlasy BYLA

25.11.2020 3 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Možná těch krutosti bylo až moc...

03.04.2020 4 z 5

Mlsná huba Mlsná huba Magda Váňová

Typická Magda Váňová, prostě její styl mám ráda.

01.04.2020 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Tak to byla jízda. Ten začátek mně stál hodně soustředění, aby mi nic neuniklo a ono se ukáže, že každý detail daval smysl a nic bych v knize nezměnila!!!!

08.06.2019 5 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Trochu jako nastavováná kase, možná moje vina... že jsem o této tematice teď četla často..
Líbila se mi obálka...nakonec ale hodnotím nic moc.. nepřekvapila ..nezakiusla mně. Skoda

09.05.2019 2 z 5

Dopis Dopis Kathryn Hughes

Zdalo se, že to bude další lehký románek a přitom to je silná kniha. Moc pěkná.

20.04.2019 5 z 5

Velká láska malých rozměrů Velká láska malých rozměrů Colin Falconer (p)

Typicky Falconer. Zajímavý, chytlavy, neotřelý. Chytne a nepustí, i když už je dávno po půlnoci.

01.03.2019 5 z 5

Světla zimní noci Světla zimní noci Pam Jenoff

Silná kniha s krásnou obálkou.

20.02.2019 5 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Cetlo se mi to dobře. Camilin styl psani mi sedí.
Než jsem to to docetla a začala přemýšlet jako o celku.
Dost prrkombinovane a vlastně i těžko uvěřitelné. Snad i zbytečně natahovane.

24.12.2018 3 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Kniha se četla dobře. Chvílemi prekombinovana, na konci už mně tak nebavila. Paní Parishova mi přišla lepší.
Ona trauma- on trauma. Psycho tam-psycho sem. Tak kdo vlastně...
Nejlepší okamžik Asi uprostřed. Pak spíš nuda.

30.11.2018 4 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Po Dívce v ledu jsem jeho k knihám moc netihla. Nebyla špatná, jen ji něco chybělo.
Do posledního dechu bylo něco jiného.
Mrazivé, šokující, propracované.

11.11.2018 5 z 5

V cizí kůži V cizí kůži Allen Eskens

Tak to byla jizda. Vazne skvěl detektivka. Chytla a nepustila.

05.11.2018 5 z 5