bosorka1044 bosorka1044 komentáře u knih

Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Jak se ztrapnit (snadno a rychle) Lisa Daily

Ideální čtení na léto, přesně tohle jsem potřebovala! :-)

24.07.2019 5 z 5

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Za mě ještě lepší než Vždycky je to manžel, napínavé až do úplného konce, těším se na další autorčiny knihy.

09.07.2019 5 z 5

Vždycky je to manžel Vždycky je to manžel Michele Campbell

Autorka Michele Campbell nás pěkně ukolébá vědomím, že tušíme, kdo je vrah, aby nás na konci brutálně vyvedla z omylu. Za to jí patří pět hvězd, podařilo se jí to dokonale! :-)

15.10.2018 5 z 5

Spříznění Spříznění Steve Robinson

Robinson opět nezklamal! Série s Jeffersonem Taytem byla a zůstává mojí srdcovkou :-)

04.10.2018 5 z 5

Ve třiceti (poprvé) single Ve třiceti (poprvé) single Lisa Daily

Vtipné, hravé, osvěžující. Romantiku dokáže autorka vždycky okořenit trochou ironie. Ideální čtení na dovolenou, bavila jsem se moc!

18.07.2018 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Na první díl série s Davidem Rakerem jsem se hodně těšila - a musím říct, že Hon na mrtvého naprosto splnil očekávání. V současné době řadím Weavera mezi tři TOP autory detektivek, kteří vycházejí na českém trhu. Netrpělivě budu čekat na další díl, který má vyjít v červnu :-)

06.04.2018

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

John Searles mě svým temným příběhem jedné rodiny naprosto dostal! Má úžasný cit pro detail obyčejného každodenního života, dokáže krůček po krůčku poodhalovat tajemství, které stojí za smrtí obou rodičů.
Tleskám a neskutečně se těším na další Searlesovu knihu!

21.07.2017 5 z 5

Dřív než ji najde Dřív než ji najde Michael Kardos

Propracovaný příběh mladé dívky, která bere osud do vlastních rukou. Dobré skutky, které nás někdy zavedou do pekel, ale také naděje a víra v lepší budoucnost.
Knize dávám pět hvězd a konci bych dala šest, kdyby to bylo možné! :-)

04.06.2017 5 z 5

Když padne noc Když padne noc Jenny Milchman

Napínavé, nervydrásající, mrazivé. Sněhová bouře vás uvězní ve vašem vlastním domě na samotě v lesích. Co všechno se může pokazit mistrně popsala Jenny Milchman v tomhle skvělém thrilleru.

07.02.2017 5 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Skvělé, skvělé, skvělé! Příběh nenaplněné lásky na pozadí válečné Británie, svazující rodinné vazby, touha, vášeň a přátelství, které nevyhnutelně vedou k tragédii. A na závěr dojemné rozuzlení.
Robinson odvedl parádní práci. Těším se na další romány z jeho spisovatelské dílny!

02.01.2017 5 z 5

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

Velmi originální prostředí jedné americké banky ve dvou časových rovinách, které dělí dvacet let. Dvě hrdinky, které spojuje tajemství, které v bance odhalí. Bankovní schránky, které skrývají důkazy o podvodech sahajících do nejvyšších míst. A jeden mrtvý klíč.
Dávám pět hvězd a doufám, že od D. M. Pulley u nás vyjde další kniha!

01.01.2017 5 z 5

Dravec Dravec Adam Barna

Detektivka se sci-fi prvkem, který mi do tohoto žánru nesedí, nepravděpodobné události, podivná pointa.

18.11.2016 3 z 5

Hluboký hrob Hluboký hrob Steve Robinson

Silný a dojemný příběh, který ve vás bude dlouho rezonovat. Robinsonovi se opět, tak jako ve Stopách v krvi, daří mistrně střídat dějové linie. Skvělé je vykreslení válečné atmosféry v Anglii, aniž by k tomu byly potřeba hektolitry krve nebo padající bomby. A ještě lepší je popis Meniny zamilovanosti, ten trysk na kole, vlající puntíkované šaty, zrychlený dech a horké tváře. Bylo to jak filmové obrazy. Mně Hluboký hrob dlouho zůstává v hlavě. A tak vlastně vždycky poznám dobrou knížku.

20.10.2016 5 z 5

Případ Pegasus Případ Pegasus Gregg Loomis

Pokud toužíte po klasické "brownovštině", kde se hlavní hrdina náhodou dostane ke klíči k tajemství, které by mohlo otřást světem, pak je Případ Pegasus to pravé. Pátrání, které od jedné stopy vede k další, staleté tajemství, které kdosi brání i za cenu lidských životů a závěrečné dilema, zda stojí za to, vynést vše na povrch a zpochybnit tak samotné pilíře křesťanské víry. Za mě to tato kniha splňuje na sto procent, a proto pět hvězd.

20.10.2016 5 z 5

Případ Pegasus Případ Pegasus Gregg Loomis

Propracovaný thriller, který člověka vtáhne a nepustí! Napínavý příběh plný tajemství a záhad, sympatičtí hrdinové a nechybí ani pořádná akce.

17.07.2016 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Nejprve mě zaujala velmi povedená obálka. No a potom i skvělý vypravěčský styl autora, napínavé odkrývání pravdy, během kterého se nablýskaná idyla rodinného štěstí postupně drolí jak pískovec. Svělá kniha!!!

28.04.2016 5 z 5

Stopy v krvi Stopy v krvi Steve Robinson

Skvěle napsaná detektivka se sympatickým hlavním hrdinou genealogem JT Taytem - obyčejným chlapíkem v pomačkaném saku, jehož devízou nejsou svaly ale bystrá hlava. Tajemství jedné rodiny, kvůli kterému je někdo ochoten zabíjet, výborně vykreslená atmosféra anglického venkova a mistrně propojené časové roviny. Co víc si přát?

29.03.2016 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Russell Blake

Skvělý mix napětí, akce, stříleček i soubojů nablízko. A hlavní postavou je navíc sexy agentka, která se vrací do světa, který chtěla navždy opustit. Žádné nudné popisy, prostě parádní oddechovka na dlouhé zimní večery. Za mně palec nahoru!

03.12.2015 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Není všechno takové, jaké se zdá být... Rozuzlení vám vyrazí dech. Hlavní hrdinka jako rozmazlená zbohatlická fuchtle? Nebo snad silná a odvážná žena, které rázem všechno odpustíte, protože pochopíte.... že všechno je vlastně jinak. Skvěle napsané, čtivé, napínavé až do překvapivého konce. Za mně zasloužených pět hvězdiček.

20.11.2015 5 z 5