boruvka44 boruvka44 komentáře u knih

Bezhvězdné moře Bezhvězdné moře Erin Morgenstern

Opravdu jsem se snažila, ale nedokázala jsem se do knihy začíst. Vadila mi roztříštěnost a chybělo mi vtažení do děje. Jsem milovník fantasy a asi jsem čekala něco jiného. Málokdy knihu odložím nedočtenou, tuhle jsem ale odložila.

07.01.2021

Kniha ztracených věcí Kniha ztracených věcí John Connolly

Jedním slovem skvělá.

23.02.2020 5 z 5

Poslední nadechnutí Poslední nadechnutí Václav Křivanec

Čtivé, svižné i když od poloviny trochu předvídatelné.

20.02.2020 3 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Podle mého názoru nejlepší z její tvorby.

10.07.2019 5 z 5

Čím se liší tato noc Čím se liší tato noc Irena Dousková

Kupodivu jsem se rozbrečela až po poslední povídce. Už dlouho jsem nic podobného nečetla a tohle mě vzalo za srdce.

02.06.2018 5 z 5

Pohřběte své mrtvé Pohřběte své mrtvé Louise Penny

Dějová linie hledání renaudova vraha mi přišla trochu moc zdlouhavá. Jinak kniha nijak nezklamala. Tentokrát mi jen připadala hodně smutná a na poslední stránce jsem bulila, přestože konec byl jasný už od začátku.

11.03.2018 4 z 5

Brambory na vloupačku Brambory na vloupačku Catharina Ingelman-Sundberg

Nic hlubokomyslné jo to není, ale přišlo mi to naivně roztomilé čtení. Nenáročné, na dovolenou tak akorát.

11.03.2018 4 z 5

Blonďatá stíhačka Blonďatá stíhačka Simona Monyová (p)

Je vidět, že autorka hodně nemá ráda blondýnky. Podle mě to nejhorší, co jsem z její tvorby zatím četla.

07.02.2018 odpad!

Vítěz je sám Vítěz je sám Paulo Coelho

Moje první kniha tohoto autora a nenadchla mě vůbec. Měla jsem z ní divný, prázdný pocit a špatnou náladu. Asi jsem napoprvé neměla šťastnou ruku.

02.02.2017 2 z 5

Milostí prezidenta Milostí prezidenta Zdena Frýbová

Musím souhlasit s názory ostatních. Opravdu její nejhorší kniha. Takhle naštvaná jsem už dlouho nebyla a většině postav bych z chutí zakroutila krkem. Nechápu, jak autorka Robina mohla takhle klesnout.

02.01.2017