bookwoman bookwoman komentáře u knih

Ohnivý drak Ohnivý drak Thomas Brezina

Fajn oddechovka, taková nostalgie na doby,kdy jsem takové knížky četla.

02.02.2018 4 z 5

Nebezpečný chat Nebezpečný chat Henriette Wich

Skvělá knížka,napínavá a zábavná,jen podle mě měla strašně urychlený závěr.

28.01.2018 4 z 5

Penelope - prostě perfektní: Tajná táborová příručka Penelope - prostě perfektní: Tajná táborová příručka Chrissie Keighery

Kniha se mi líbila,možná ještě víc než první díl.Bylo v ní poučení,vtipnost a celkově byla knížka super.

16.01.2018 4 z 5

Výprava za teplem Výprava za teplem Jeff Kinney (p)

Ikdyž jsem si myslela,že tento díl bude o ničem,protože přece jenom je to dvanactý díl série,musím uznat,že jsem nadšená,a řadím ho mezi ty nejlepší.Tato kniha mě bavila číst,i přes to,že normálně čtu většinou romány.Strašně jsem se nasmála a musím uznat,že vtipných "scén" tam je dost.Autorovi se kniha opravdu povedla,a čtenářům doporučuju : )

12.01.2018 4 z 5

Penelope - prostě perfektní: Projekt Nejlepší kamarádka Penelope - prostě perfektní: Projekt Nejlepší kamarádka Chrissie Keighery

I když je tato knížka určena pro mladší,tak mě bavila,četla se rychle a měla poutavý děj.

08.01.2018 4 z 5

Pomeranče v podprsence Pomeranče v podprsence Ivona Březinová

Pěkná kniha,pohodový děj,z běžného života.Občas byla kniha i vtipná.Teenagerům doporučuju...

06.01.2018 4 z 5

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Skvělá knížka,která úplně vtáhne do děje.

06.11.2017 4 z 5

Sám v muzeu Sám v muzeu Petra Braunová

Poučná kniha,která má moc pěkné ilustrace a grafiku.

10.09.2017 4 z 5

GOGO - Kluk z internetu GOGO - Kluk z internetu Daniel Štrauch

Goga jako youtubera sleduju,ale od této knihy jsem asi čekala víc.

28.08.2017 3 z 5

Fantastický pan Lišák Fantastický pan Lišák Roald Dahl

Lepší než jsem čekala.

28.08.2017 3 z 5

13 pater 13 pater Andy Griffiths

Fakt ztřeštěná knížka. :-)

30.07.2017 3 z 5

Deník nindži ze šestky Deník nindži ze šestky Marcus Emerson

Ač jsem to nepředpokládala,tak mě kniha moc bavila,přemýšlím,že si přečtu další díly.

21.07.2017 3 z 5

Rozbité vánoční sny Rozbité vánoční sny Luděk Stínil

Fajn oddechovka,knížka se rychle četla.

17.07.2017 4 z 5

Barry Trappney a případ zmačkaný krabičky Barry Trappney a případ zmačkaný krabičky Jim Smith

Kniha byla vtipná,měla netradiční ilustrace a z nějakého důvodu mě bavila.Přemýšlím,že si přečtu další díly.

15.07.2017 4 z 5

Líza Bublina Líza Bublina Jacqueline Wilson

Ikdyž vím,že kniha je pro mladší čtenářky,tak ipřesto jsem si ji přečetla a nelituji.Příběh se mi moc líbil,stejně jako ilustrace.Doporučuji k přečtení.

15.07.2017 4 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Skvělá,úžasná,rychle se četla.Přestože byly nějaké pasáže předvídatelné,knížka mě bavila.Musím říct,že mě trochu zaskočil vztah Tylera a (jeho nevlastní sestry) Eden.Teď už jenom počkat na další díly. ❤

14.07.2017 5 z 5

Deník Deník Anne Frank

Achjo,Anne.Celé dva roky doufali v dobrý konec,i když to dobře vůbec neskončilo.Je hrozné si uvědomit,že není dávno,kdy se toto stalo.Ale je fajn,že se lidé mohou dozvídat víc i formou tady toho deníku.

10.07.2017 5 z 5

Líza Bublina Líza Bublina Jacqueline Wilson

I když vím,že je knížka pro mladší čtenářky,tak i přesto jsem si ji přečetla a nelituji.Příběh byl čtivý a ilustrace moc pěkné. Doporučuji k přečtení.

04.07.2017 4 z 5

101 věcí, které bychom měli vědět o lidském těle 101 věcí, které bychom měli vědět o lidském těle kolektiv autorů

Hodně zajímavá knížka,má moc pěkné ilustrace.

30.05.2017 3 z 5

Oliver Twist (převyprávění) Oliver Twist (převyprávění) Gill Tavner

Moc pěkně převyprávěné,ilustrace se mi taky líbily.

30.05.2017 4 z 5