Bookslover97 Bookslover97 komentáře u knih

Elita Elita Kiera Cass

America v jedné části knihy Maxonovi vyčetla, že je kluk, který nedovolí ostatním, aby si hráli s hračkou, kterou nechce. Ale vždyť je úplně stejná! :D
Když už si je jistá, že o Maxona nestojí, zvrtne se to a uvědomí si, jak moc na něho žárlí.
Takže je v podstatě celou knížku nerozhodná. A to je vážně otravné.
Ale na hodnocení to nic neubere :33
A teď rychle poslední díl, protože to čekání nevydržím... :))

31.07.2015 5 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Spoilery!
Knížku jsem dočetla před chvilkou a musím své pocity napsat hned, dokud jsou čerstvé.
Upřímně, celou první půlku jsem se smála a tu druhou jsem převážně probrečela. Možná je změna přístupu (chování) hlavní hrdinky zvláštní, ale někdo by třeba byl schopný se tak změnit.
Roba mi vůbec nebylo líto, když si to s ním vyřizovala nakonci :D Já bych to udělala ještě hůř. Jenom by mě mrzelo, že si to ostatní nebudou pamatovat.
Její kamarádky... No, oslovení "mrchy" vážně sedělo.
Kent mi byl sympatický už na začátku, ale bylo mi ho líto, když ho přehlížela.
A až nezrdavě moc jsem si oblíbila Izzy.
Ale jenom když si představím, co tam budou všichni dělat bez hlavní hrdinky, chce se mi zase brečet.

04.06.2015 5 z 5

Tlukot mého srdce Tlukot mého srdce Alf Kjetil Walgermo

Jak všichni píšou, Amanda možná trošku naivní byla. Určitě to ale byl záměr autora. A ani nevidím nic příšerného na tom, že ve třinácti nikomu nedala pusu. Určitě se najde více takových lidí :D
Spíše mi na příběhu vadilo opakování faktu, že je skoro dospělá. Třináctileté nebo čtrnáctileté holky přece nejsou dospělé a chybí jim ještě pěkný kus cesty! Přesto dávám čtyři hvězdy :3

24.05.2015 4 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Pravděpodobně je chyba ve mně, ale u žádné knížky, kterou ostatní popsali jako horor, jsem se nebála. Ani tato není výjimkou :33
Konec mě překvapil. Vlastně celkový vztah mezi hlavními postavami je překvapivý :)) Nebudu nic prozrazovat, jednoduše všem doporučuju tuto knihu.

24.05.2015 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Kai Meyer

Autor má talent popisovat všechny věci do posledních detailů :D A přitom to vůbec nepřeháněl.
Jenom doufám, že přeloží i další díly :33 Přece jenom není nic lepšího než si přečíst skvělou knížku v rodném jazyce :)

24.05.2015 5 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Jsem naprosto uchvácená :D Nic jiného dodat nejde. Postavy jsem si hned zamilovala :3 Už se těším na další díl...

01.03.2015 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Úžasné, úžasné, úžasné :D Nádherná obálka, nádherné postavy a... prostě nádhera :3 Hlavní zápletka příjde trošičku později, ale mě to vůbec neodradilo. Knížku jsem přelouskala za pár dní, a ani nevím jak :))

18.02.2015 5 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Moc hezké :D Opravdu. Sice se toho v knize nestalo, ale počítala jsem s tím. Spisovatelka se spíše zaměřovala na vztah hlavních postav. Ale jak jsem napsala, bylo to moc hezké :33

11.02.2015 4 z 5

Jednou ano, dvakrát ne Jednou ano, dvakrát ne Cylin Busby

Začátek mě poměrně nudil, ale stačí se jen dostat do děje. Překvapilo mě, že to vlastně skončilo úplně jinak, než jsme předpokládala. Ale tu jednu hvězdičku musím ubrat právě kvůli tomu začátku...

04.02.2015 4 z 5