books_lover006 books_lover006 komentáře u knih

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Jakože asi nedokážu napsat smysluplný komentář. Snad jen.. jako ten konec? COŽE. No netrpělivě čekám na 3. díl.????

22.03.2020 4 z 5

Stačí jen chtít Stačí jen chtít Joelle Charbonneau

Za mě naprostý propadák. Na knize mě zaujal námět, který však nebyl vůbec dobře zpracován. Jediné co bych hodnotila kladně je to, že byla kniha napsaná velice čtivě a poutavě, i když to je možná vina překladatele. Mrzí mě, že musím dát tak nízké hodnocení, příběh měl takový potenciál, škoda že ho nenaplnil.

15.03.2020 1 z 5

Zrada Zrada Joelle Charbonneau

Dost průměrná, líbila se mi více než první díl. Přidávám hvězdičku za akčnost.

15.03.2020 2 z 5

Zkouška Zkouška Joelle Charbonneau

Tak tato kniha nesahá Hunger Games ani po kotníky. Rozhodně bych ji neoznačovala za výjimečnou, spíše za spojenou ze všech možných ostatních knih. Postavy mi byly také nesympatické.

15.03.2020 1 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Dlouho jsem se této knize bránila, představa toho, že by smrky existovaly mě upřímě děsí. Když jsem si knížku přečetla, doslova jsem se zamilovala, nebylo to příliš drastické, mělo to rychlý spád a poměrně nečekaně zvraty. Určitě doporučuji přečíst.

15.03.2020 5 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Zajímavý nápad, příběhy do sebe na konci skvěle zapadly. Kniha se četla dobře, byla čtivá a napínavá. Vadilo mi akorát pár nejasností na konci, skákání od jednoho příběhu k druhému a to, že se v některých pasážích dlouho nic nedělo a poté jsme se v posledních 30 stránkách dozvěděli najednou hrozně moc věcí. Chápu, že to tak bylo asi napsané schválně, ale přišlo mi to až příliš.

02.01.2020 3 z 5

Harry Trottel: My děti ze stanice Kaiserchrocht Harry Trottel: My děti ze stanice Kaiserchrocht Peter M. Jolin (p)

Nic moc

18.08.2016 odpad!