Bookberry Bookberry komentáře u knih

Dvojčata Dvojčata Saskia Sarginson

Kniha se zajímavým dějem a zvraty, celkem dobře čtivá, ale chvíli mi trvalo, než jsem se ke čtení ,,dokopala". Nakonec se z toho vyvrbila slušná kniha.

16.09.2018 3 z 5

Pařížské rekviem Pařížské rekviem Emma Riedová

Geniální. Kniha mě naprosto uchvátila a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Je velmi originální, čtivá a hlavně česká!

29.07.2018 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Na první pohled mě zaujal přebal. Pak jsem si všimla věty, po které jsem musela hned začít číst. Kniha byla od začátku do konce velmi poutavá, zajímavá, čtivá.. Moc se mi líbila.

20.07.2018 4 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Překrásné zakončení nejen Eadlynina příběhu, ale také celé série Selekce, která mi neskutečně přirostla k srdci.

17.07.2018 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Trilogie je nepopsatelně skvělá, a proto jsem očekávala, že pokračování bude stejně napínavé. Knihu jsem dočetla stejně rychle jako ty minulé a co jsem očekávala, to se mi také splnilo.

16.07.2018 5 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Výborná kniha se zajímavým a nečekaným rozuzlením.

15.07.2018 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

Velmi napínavá a čtivá knížka s překvapivým koncem!

06.07.2018 5 z 5

V utajení V utajení Danielle Steel

Příjemná oddechovka!

06.07.2018 4 z 5

Sirotek č. 8 Sirotek č. 8 Kim van Alkemade

Čtivá a napínavá kniha se zajímavým tématem.

02.07.2018 5 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Přečteno jedním dechem. Od napínavě čtivé knihy se dalo jen těžko odpoutat. Jedním slovem- skvělá.

16.04.2018 5 z 5

Siréna Siréna Kiera Cass

Oproti Selekci to byla příjemná oddechovka bez velkých zvratů. :)

02.04.2018 5 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Velice poutavá a čtivá kniha! S filmem je naprosto nesrovnatelná.

29.03.2018 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Tato kniha se nečetla úplně dobře. Ze začátku jsem se vracela, abych pochopila, na co zrovna navazuje. Ke konci jsem pochopila, že by to jinak bylo mnohem nudnější.
Vyvrbil se z toho zajímavý příběh. Vrah mě překvapil. :D

04.03.2018 4 z 5

Knihovna duší Knihovna duší Ransom Riggs

Nepopsatelné.. knihu jsem přečetla jedním dechem. Mrzí mě, že už je konec.

20.02.2018 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Skvělá oddechovka! :)

29.01.2018 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Dlouho mi nešlo se do této knihy začíst, ale naštěstí se to obrátilo a nemohla jsem od ní odlepit oči. Musím uznat, že byla opravdu originální. :)
U knihy Fangirl jsem přeskakovala úryvky o Simonovi a Bazovi, proto nevím, co mě táhlo si tuto knihu přečíst. Možná zvědavost, nebo jsem jim to prostě jen dlužila.

01.01.2018 4 z 5

Podivné město Podivné město Ransom Riggs

Do začátku jsem se docela nutila, protože mě moc nebavil, ale pak to začalo být velice poutavé a zajímavé (jako první kniha) a nemohla jsem odlepit oči od stránek. Těším se na čtení třetího dílu.

23.11.2017 5 z 5

Bála jsem se, že po přečtení budu mít noční můry nebo něco takového, tak na mě kniha od pohledu působila. Pravda je ovšem úplně jiná. Do knihy jsem se začetla a nemohla jsem přestat. Když jsem nečetla, myslela jsem, jak asi kniha pokračuje dál. Je opravdu originální, čtivá a zajímavá. Nemohu se dočkat na čtení dalších knih v sérii.

30.10.2017 5 z 5

Eleanor & Park Eleanor & Park Rainbow Rowell

Čekala jsem, že to skončí trochu jinak, ale potěšilo mě, že závěr skončil dvěma slovy.. :)

08.10.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Přebal knihy si mě hned získal. Po přečtení jsem neměla slov. Je to emotivní, dojemný a citlivý příběh. Konec jsem hodně obrečela. Tato kniha má hlubokou myšlenku a donutí člověka o tom celém důkladně popřemýšlet.

03.09.2017 5 z 5