Blondy29 Blondy29 komentáře u knih

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Super, není co dodat.

28.11.2018

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Na začátku se mi kniha líbila moc. Potom to byla klasická červená knihovna a na konci se mi také zdálo, že hádky mezi hlavními hrdiny jsou nekonečné a už docela nudné. Končí to dobře. Taková oddechovka.

28.04.2015

Darovanému manželovi na zuby nekoukej Darovanému manželovi na zuby nekoukej Alena Jakoubková

Moc pěkná, pohodová, oddechová.

19.05.2014 5 z 5

Rok kohouta Rok kohouta Tereza Boučková

Kniha má velmi silná místa k zamyšlení. Rozhodně stojí za přečtení.

18.11.2013

Manžel, který štěká, taky kouše Manžel, který štěká, taky kouše Alena Jakoubková

Kniha se dobře četla, pro chvíle oddechu mohu jen doporučit.

18.11.2013 4 z 5

Poslední tango s Carmen Poslední tango s Carmen Alena Jakoubková

Kniha se dobře četla. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale pak se mi i docela líbila. Je teda pravda, že o jídle se tam psalo mnoho. Ale souhlasím s názorem, že autorka píše jako podle šablony.

29.05.2013

Ještě jsem to já Ještě jsem to já Lisa Genova

Zjímavá kniha, když jsem byla nemocná a měla horečky, místy jsem skoro nerozuměla. Ale po vyléčení se mi kniha hodně líbila.

22.04.2013

Manželky, milenky, zoufalky Manželky, milenky, zoufalky Lenka Lanczová

Kniha se mi líbila.

22.04.2013

Neplodnost Neplodnost Ben Elton

Téma je mi velmi blízké, ale kniha mne nezaujala.

22.10.2012

Jednou nohou v blázinci Jednou nohou v blázinci Simona Monyová (p)

Mě se tato velmi oddechová a krátká kniha líbila. Možná proto, že jsem ve věku, kdy mě potkávají stejné věci. Hlavní hrdinka řeší problémy mnohdy vtipně a je nad věcí.

09.07.2012 5 z 5

Zoufalé matky Zoufalé matky Maria Beaumont

Dobré, ale pro mne krapet zdlouhavé čtení. Asi bych se k ní už nevracela. Na druhou stranu, kniha byla velmi oddechová a místy i vtipná.

28.06.2012 4 z 5

Konkurz na milence Konkurz na milence Simona Monyová (p)

Kniha mě moc neupoutala, už ani nevím o čem byla. Monyová má lepší knihy na svém kontě.

09.05.2012 2 z 5

Jednou za život Jednou za život Simona Ingrová

Kniha upoutá, čte se jedním dechem. Monyová nezklamala.

...a muž ti vládnout bude ...a muž ti vládnout bude Milena Tomešová

Kniha výborná, šokuje i slza ukápla.

Milovala jsem tyrana Milovala jsem tyrana Caroline Bréhat

Čtivá, upoutá, doporučuji.

09.05.2012 4 z 5

Koukám a co nevidím Koukám a co nevidím Ivanka Devátá

Kniha nebyla úplně špatná, byla i vtipná, ale zatím jsem na chuť autorce nepřišla.

09.05.2012 3 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Zatím jsem viděla film a patří mezi mé nejlepší filmy. Na knihu si brousím zuby - těším se.

09.05.2012

Nikdy nelži Nikdy nelži Hallie Ephron

Bezvadná, čte se sama.

09.05.2012 5 z 5

Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky Garpíškoviny aneb Bibi a čtyři kočky Barbara Nesvadbová

Čtu jí dětem každý večer a moc se jim líbí. Dobře se čte.

Řízkaři Řízkaři Barbara Nesvadbová

Četla jsem jí nedávno a nic moc. Už ani nemám moc v paměti o čem byla. Nyní zvažuji zda budu číst Bestiář???

09.05.2012 2 z 5