blanka5427 blanka5427 komentáře u knih

Ztichlá zoo: Co jste kvůli pandemii neviděli Ztichlá zoo: Co jste kvůli pandemii neviděli Miroslav Bobek

konečně jsem se jí včera dočkala a je naprosto skvělá

01.05.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

fakt hustý

18.03.2021 5 z 5

Válka o zadnici Dona Emmanuela Válka o zadnici Dona Emmanuela Louis De Bernières

Napřed jsem si myslela, že je to knížka humorná. Poslouchala jsem ji jako audio a Ladislav Mrkvička ji podal naprosto bezkonkurenčně. Pak jsem zjistila, že popisuje vážně ohavné věci, nicméně je to podáno tak, že jsem neutrpěla nějaké větší psychické trauma :D Vřele doporučuji - je prostě skvělá.

20.11.2020 5 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

jako audiokniha se mi moc líbila - recepty na koncích kapitol jsou srandovní, ale nijak mi nevadily - a nahlédnutí do světa ruských špionů je taky zajímavé, rozhodně to není procházka růžovou zahradou

15.08.2020 5 z 5

Dům číslo 6 Dům číslo 6 Nela Rywiková

hrozně moc se mi líbila - mám kladný vztah k Ostravě :D - poslouchala jsem ji jako audioknihu a chytla mě od první "stránky" - řekla bych, že je faaakt hustáá

15.08.2020 5 z 5

Mitfordské vraždy Mitfordské vraždy Jessica Fellowes

jsem absolutně nadšená - miluji příběhy z Anglie a moc se mi líbí, že to není klasická detektivka - rozhodně si ji ráda zopakuji

21.07.2020 5 z 5

Ďábel v Bílém městě Ďábel v Bílém městě Erik Larson

Popis výstavby Světové výstavy je vyčerpávající a velmi detailní, úplně mě uchvátil - to, že tam je masový vrah už bylo celkem vedlejší

19.07.2020 5 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

já nutně potřebuju další díííííííííííííííííííííííl

06.04.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

jako vždy paní Rowlingová nezklamala

06.04.2020 5 z 5

velké zklamání - potvrdilo se, že mnohdy nastavovaná kaše stojí za prd - autor prostě vaří z vody a cca v jedné třetině jsem knihu odložila

06.04.2020 1 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Skvělá, ale druhý díl mě nadchnul mnohem více

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

fakt hustý :)

Mrtvý klíč Mrtvý klíč D. M. Pulley

hodně se mi líbila - jen ten konec mi připadal krapet nedotažený - ale jinak jsem byla napnutá jak kšandy

17.10.2019 5 z 5

Tajný deník Hendrika Groena Tajný deník Hendrika Groena Hendrik Groen

naprosto skvělé :)

26.06.2018 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

naprosto super

29.09.2017 5 z 5