bizonka bizonka komentáře u knih

Sestra smrt Sestra smrt Daniel Petr

Knihu jsem četla skoro měsíc s tím, že jsem autorovi pořád chtěla dát šanci a čekala, že se to nějak rozjede, bohužel jeho styl psaní mě nezaujal a ke konci jsem již přeskakovala.

13.02.2022 2 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Krásná brutalitka, pro milovníky rafinovaného zabíjení.Za mě super.A Hunter je jednička.

Má ji rád, nemá ji rád Má ji rád, nemá ji rád Sharon J. Bolton

Luxusní záležitost, napínavá až do konce, i když jsem tušila, kdo je pachatel.

Tak to je, tak to bude Tak to je, tak to bude Sharon J. Bolton

Druhé kniha od této autorky, doporučuji.

Liščí tanec Liščí tanec Lenka Chalupová

Paráda, nenáviděla jsem Hynka a v koutku duše mu přála to co se mu stalo, příběh této rodiny stojí za přečtení.

05.05.2019 5 z 5

Čekání na smrt Čekání na smrt Lisa Jackson

Nuda:-) Děj mě nebavil, puberťáci už vůbec, po přečtení Paganiniho smlouvy slabý čajíček:-)

04.05.2019 2 z 5

Zmizet Zmizet Petra Soukupová

Přečtena jen jedna povídka a stačilo to, nějak mi to nesedlo.

09.04.2019 2 z 5

Bílé kosti Bílé kosti Graham Masterton

Nic moc kniha, bohužel jsem musela přeskakovat stránky, stejně jako u Červené lucerny, opakující se činnosti, stále stejné, autor se snaží ohromit brutalitou, ale jinak bída...

12.12.2018 1 z 5

Ještě jsou rána cítit létem Ještě jsou rána cítit létem Milan Poutník

Nádherná, něžná, citlivá, vnímavá, zkrátka taková ta srdcová:-)

07.12.2018 5 z 5

Blok 46 Blok 46 Johana Gustawsson

Slabota, nevyznala jsem se v postavách a děj žádná hitparáda, přeskakovala jsem a nakonec to je zběžně prolétla...

27.10.2018 1 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Nemohla jsem se od ní odtrhnout, dostala mě, zcela pohltila a těžko jsem se s ní loučila.

09.07.2018 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Oddychovka, občas legrační, spíše k zamyšlení, obdivuji, že měl tu odvahu se vydat, já bych si jako žena na tu cest z důvodu bezpečnosti netroufla.

18.05.2018 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Ze začátku mě kniha vůbec nechytla, čekala jsem asi víc podle recenzí, nechápala jsem ani Stellu ani Dana, kdyby se tak milovali, udělali by vše proto, aby se setkali. Kdyby ta láska byla tak silná, určitě by jel na místo, kde spolu chtěli žít a neposílal by jen dopisy z Ameriky, toť můj názor.

30.04.2018 2 z 5

Devět rostlin touhy Devět rostlin touhy Margot Berwin

Příjemná oddychovka, skvěle napsaná, popisy rostlin zajímavé:-)

27.03.2018 5 z 5

Zátiší s kousky chleba Zátiší s kousky chleba Anna Quindlen

Nuda, dostala jsem od Ježíška a ani ji nedočtu:-(

02.01.2016 1 z 5

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Pro relax a zasnění jako stvořená:-)

04.10.2015 5 z 5