Bibi23 Bibi23 komentáře u knih

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Nádherný příběh, Körnerová opět nezklamala. Další z knih, kterou nedokážete odložit a slibujete si: "už jen poslední kapitolu"...

22.04.2023 5 z 5

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Nádherná kniha, opět jedna z těch, kterou nejde odložit a nutí vás číst dále a dále. Rozhodně doporučuji.

13.09.2022 5 z 5

Rez a záře hvězd Rez a záře hvězd Tammy Greenwood

Moc krásná kniha, velmi věrohodně popsaný příběh. Prožívala jsem s hrdinkou každou emoci. Škoda, že po "radosti" přišel takový konec.

06.08.2022 5 z 5

Nevěsta ze zámoří Nevěsta ze zámoří Hana Marie Körnerová (p)

Další z nádherných knih autorky. Až neskutečně mě vtáhl do dávné doby, abych prožívala lásku i trápení hlavní hrdinky. Moc krásný příběh.

31.03.2022 5 z 5

Poslední knihkupectví Poslední knihkupectví Madeline Martin

Nádherný příběh, zvlášť pro milovníky knih. Vžila jsem se okamžitě do nitra hlavní hrdinky a byla každou chvilkou s ní v knihkupectví.

26.03.2022 5 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Už od počátku velmi zajímavý děj, knihu nešlo odložit. Perfektní popis z obou stran postav, včetně myšlenek, které jim běží hlavou. Doporučuji.

21.03.2022 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná, nádherná, nádherná... Jedna z knih, kterou jsem nedokázala odložit. Krásný příběh, každá stránka vás vtáhne do děje i do prostředí. Rozhodně doporučuji.

05.03.2022 5 z 5

Bývali jsme bratři Bývali jsme bratři Ronald H. Balson

Úžasná kniha, jedna z TOP. Kdybych na začátku věděla, jaký spád dostane a jak nebudu umět přestat číst, zkusila bych číst pomaleji.

01.01.2022 5 z 5

Počkej na mě v Paříži Počkej na mě v Paříži Kristin Harmel

Tak tohle je nádherná kniha. Velmi poutavý příběh, který čtěte a prožíváte zároveň. Rozhodně doporučuji.

24.11.2021 5 z 5

Sedm dopisů z lásky Sedm dopisů z lásky Sinéad Moriarty

Nádherný, dojemný a velmi silný příběh, při jehož čtení jsem se po delší době neubránila slzám.

13.08.2021 5 z 5

Přátele měj nablízku Přátele měj nablízku Paula Daly

Tak to bylo něco. Za dva dny přečteno. Skvělá zápletka, úžasně napsáno, zkrátka od knihy se nedalo odtrhnout. Rozhodně uděluji plný počet

10.07.2021 5 z 5

Osudný pád Osudný pád Christina McDonald

Moc krásná kniha, která vás vtáhne do děje, ale i chytí za srdce. A jako u jedné z mála, na konci jsem měla v očích slzy.

03.07.2021 5 z 5

Nutné lži Nutné lži Diane Chamberlain

Ač se mi to stává zřídka, u této knihy ukáply slzy. Velmi poutavý děj, který vás přímo vtáhne do života hlavních hrdinek a nutí vás číst dál a dál. Opravdu krásná kniha, určitě doporučuji.

04.04.2021 5 z 5

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

Knihu jsem měla dlouho v knihovně a po jejím přečtení nechápu, že jsem ji tak dlouho odkládala. Vtáhla mě do děje okamžitě a velmi dobře se četla. Perfektní je popis děje z pozice všech postav. Rozhodně doporučuji.

07.03.2021 5 z 5

Bird Box Bird Box Josh Malerman

Teda, to bylo něco! Tenhle žánr jsem četla poprvé a jsem nadšená.... Jako by svět kolem mne neexistoval a byl jen příběh, který jsem četla a zároveň prožívala. Rozhodně doporučuji!

29.01.2021 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Nádherná, jedna z TOP. Typ knihy, od které se nebudete umět odtrhnout. Zůstává v mé knihovně.

23.01.2021 5 z 5

Matčino vyznání Matčino vyznání Kelly Rimmer

Tak tuhle knihu si rozhodně nenechte ujít, je nádherná. Pohled na týranou ženu úplně jinak - citlivě, nenásilně a přitom se všemi hrůznými situacemi a násilnostmi. Už si neřeknete, proč ženy v takovém případě od násilníka neodejdou, ale kniha Vás přinutí vžít se do nejtěžších pocitů i rozhodnutí, která jsou tak nesnadná udělat.

20.11.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Skvělá, úžasná. Stále jsem ji nechávala na později a teď jsem ji přečetla za dva dny. Děj má spád a je neuvěřitelně zajímavý. Mohu jen doporučit.

24.08.2020 5 z 5

Návrat z pekla Návrat z pekla Jan Vavřík

Ač velmi smutné téma, tak se čte rychle, neboť je psaná poutavě, jemně a přitom realisticky. Rozhodně stojí za přečtení.

22.08.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Připadá mi, že Carterovy knihy jsou díl od dílu lepší. A to jsem si myslela, že to ani nejde. Ale ani od této se nedalo odtrhnout. Prostě opět napínavá od začátku až do konce. Rozhodně zůstává v mé knihovně.

14.08.2020 5 z 5