Bettyriverdale Bettyriverdale komentáře u knih

Perfekcionistky Perfekcionistky Sara Shepard

(SPOILER) Tato kniha je zajímavá v tom, že si ani neuvědomíte, jak si s vámi autorka hraje. Celou knihu si myslíte, že to bylo takto a příjde vám, že autorka vás v tom ještě utvrzuje, ale v posledních cca 10 stranách vám to dokáže vyvrátit. Samu mě nenapadlo, že to dopadne tak, jak to dopadlo.
Každopádně si musím co nejrychleji sehnat další díl, abych věděla, jak to celé skončí.

28.12.2020

Starý jako čas sám Starý jako čas sám Liz Braswell

Ze začátku mi dělalo problém se do příběhu vžít. Dalo by se říct, že jsem se někdy i do čtení nutila, ale asi po 150 stran jsem se do ní yačetla a nemohla se odtrhnout. Kvůli začátku tedy ubírám 2 hvězdy. Jinak fajn kniha.

19.01.2020 3 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Tato kniha je asi nejhorší, jakou jsem kdy četla. Nemůžu soudit konec, protože jsem skončila na straně 89 a pak už se mi do toho nějak nechtělo. Absolutně mě to nebavilo. Takže NEDOPORUČUJI!!!

03.11.2019 odpad!

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Tato kniha a recenze na ni mě velmi zaujaly, tak jsem si ji prostě musela koupit. Musím říct, že se to ze začátku docela táhlo, ale na konci jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Konec knihy byl velmi napínavý, ale zklamal mě nedokončený konec.... Už se moc těším, až se dostanu ke druhému dílu, ale celkem mě odrazují velmi špatné recenze. No snad to nebude tak strašný...
Pro nějaké otázky mi prosím pište.

09.10.2019

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Této knize nemohu nic vytknout jenom chválit. Ze začátku této knihy jsem si říkala : ,,Kdy už sakra půjdou do Země příběhů". Od té chvíle co byli v ní, to bylo čím dál zajímavější a konec fakt nečekaný. Jestli se koukáte na tuto knihu a ještě jste nečetli první díl ,běžte to rychle napravit i ten je úplně úžasný. Těším se, až si přečtu další díl.

19.09.2019 5 z 5

Pokrevní pouto Pokrevní pouto Garth Nix

Tuto knihu bych zároveň neodsuzovla, ale ani nedala úplně nejlepší hodnocení. První polovina knihy mi přišla taková táhlá, ale druhá naprosto super!!!!!!!!!!!
Dle mého názoru to nemá na předšlé díly. Myslela jsem si vvzhledem k hodnocení tady na databázi, že bude o trochu lepší......
Nicméně strhuji jednu hvězdu za první polovinu, ale jinak stojí za přečtení.

26.08.2019 4 z 5

Tajemství starého domu Tajemství starého domu Thomas Brezina

Tento díl klubu tygrů byl sice super, ale celkem mě zklamalo, že do toho příběhu Biggi skoro nebyla zatažená. Řekla bych, že Luk by ani nepotřeboval pomoc a vyřešil to sám. Za toto strhávám jednu hvězdičku, ale jinak nemám, co bych tomu vytkla. Určitě doporučuji si přečíst.

10.08.2019 4 z 5

Kouzelné přání Kouzelné přání Chris Colfer

Tuto knihu řadím mezi nejlepší. Opravdu stojí za to si ji přečíst. Autorovi uvěříte každé slovo.

08.08.2019

Těžko uvěřitelný příběh Těžko uvěřitelný příběh Chris Colfer

Tato kniha podle mého názoru patří k těm lepším. Sice nemám ráda knihy se špatným koncem, ale tahle byla skvělá!!! Nečekala jsem ten konec... ani reakci Tophera. Zajímavá kniha. Myslím, že by si ji měl přečíst každý dospívající v dnešní době.

23.07.2019 5 z 5

Mau a poutníci noci Mau a poutníci noci Eliot Schrefer

Tato kniha mě velice bavila, ale přišlo mi, že to bylo moc zdlouhavé čtení. Toto byl jen jeden malý detail, který bych vytkla. Jinak doporučuji.

21.07.2019 3 z 5