Betnka81 Betnka81 komentáře u knih

Bestiář Bestiář Barbara Nesvadbová

Jednoduché čtení na zkrácení dlouheho dne

05.05.2018 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Kniha se mi moc líbila a všem ji doporučuji k přečtení :D

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha se mi moc líbila a všem ji doporučuji k přečtení

Krysař Krysař Viktor Dyk

Tuto knihu jsem si vybrala k povinné četbě k maturitě a vůbec toho nelituji . Kniha se mi moc líbila a všem ji doporučuji k přečtení :D

Flirt Flirt Laurell K. Hamilton

Tento díl se mi moc líbil, i když měl malý počet stran nechybělo v něm vůbec nic :D

02.01.2017 5 z 5

Mrazivé kousnutí Mrazivé kousnutí Chloe Neill

Tato kniha se mi opět líbila a těším se na další díl :D

09.05.2016 5 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

Teto díl se mi hodně moc líbil a ještě víc mě překvapil konec , ale jsem ráda , že to tak dopadlo :D

24.01.2016 5 z 5

S kůží na trh S kůží na trh Laurell K. Hamilton

Tato kniha se mi líbila za poslední dobu asi nejvíc a teďka mě štve , že budeme zase dlouho čekat na další díl , ale jinak super :D :D

04.01.2016 5 z 5

Dotek bouře Dotek bouře Laurell K. Hamilton

Tato kniha se mi moc líbila a hodně se těším na další díl a jsem zvědavá jak to bude pokračovat :D :D

28.12.2015 5 z 5

Na ostří špičáku Na ostří špičáku Chloe Neill

Tato kniha se mi líbila strašně moc a ten konec , no tak to bylo hrozné , brečela jsem jako želva :( a taky doufám v nějaké to nadpřirozeno :D a doufám , že nebudeme moc dlouho čekat na další díl :)

08.11.2015 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Tato kniha mě opět nezklamala , byla naprosto suprová a hned jdu na další díl :D

01.08.2015 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Další skvělý díl , moc se mi líbil a těším se na další :D

08.07.2015 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Tak tato kniha je naprosto dokonalá :)
Moc se mi líbil příběh a hnedka jdu na další díl .

04.06.2015 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Kniha se mi moc líbila a moc se těším na další díl :D

30.05.2015 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Tato kniha se mi moc líbila , a doufám ,že další díly budou alespoň stejně tak dobré jako tento :D

28.04.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Tak tohle byla bomba ! Celá tato série je jednou z nejlepších , co jsem kdy četla a je mi líto , že už je konec , ale někde jsem četla , že V případě plánovaného "4. dílu" této trilogie nejde o žádné spekulace :) Knížka by opravdu měla vyjít, a to u nakladatelství HaperCollins konkrétně 8. září 2015 :) .. V originále ponese název Sweet Temptation a mělo by se jednat o jakýsi "dodatek", ve kterém by měl být odhalen život Kaidena předtím,než poznal Annu, a větší přiblížení epilogu ve Svůdném zúčtování :) , ale nevím , kdy by měla tato kniha vyjít v ČJ.

19.04.2015 5 z 5

Úder půlnoci Úder půlnoci Laurell K. Hamilton

Tato kniha se mi líbila a moc se těším na další díl ,i když spisovatelka by měla trochu šetřit s novými postavami , ale jinak super :D

11.04.2015 5 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 1 Stmívání: grafický román. Díl 1 Stephenie Meyer

Tento komiks se mi moc líbil a poskituje jiný pohled na příběh Edwarda a Belly :D

17.02.2015 5 z 5

Sladká jak krev Sladká jak krev Petra Neomillnerová

Tato kniha se mi moc líbila , a myslím si , že na Českou fantasy je naprosto super :D

31.01.2015 5 z 5

Jeden hrob za druhým Jeden hrob za druhým Jeaniene Frost

Kniha se mi moc líbila a je stejně dobrá jako předešlé díly :D

25.01.2015 5 z 5