Beni Beni komentáře u knih

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Přečteno jedním dechem. Příběh je tedy hodně podobný knihám jiných autorů, ale to mi vůbec nevadilo. Krásně jsem se u knihy odreagovala a oba hrdiny si zamilovala. :-)
Mám moc ráda všechny knihy této autorky a těším se na další :-) ;-)

28.06.2018 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Jsem na vážkách, jak hodnotit ... kniha mě nevtáhla tak jako předchozí díly ... nevím, čím to bylo. Napsané to bylo zase úžasně, autorka je skvělá, snažila se co nejlépe vykreslit mizérii, ve které žijí ... ale nějak nevím :-/

17.11.2016 4 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Po Archerovi pro mě druhý nejlepší díl :-) Je to jako byste četli dva různé příběhy, ale úžasné ... :-)

17.11.2016 5 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Kéž by se takový Archer pohyboval v blízkosti mého bydliště. :-D Úžasné, dojemné, přesně, co jsem v danou chvíli potřebovala ... :-) Určitě jsem nečetla naposledy. Kniha se vyzdvihla mezi mé oblíbené v knihovně.

11.11.2016 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Další skvělá kniha, která mne pohltila :-) Těším se, až se budu moct pustit do druhého dílu :-)

26.09.2016 5 z 5

Bouřlivák Bouřlivák Samantha Towle

Pro mě takové to pohlazení na duši :-) nedalo mi to a musela číst stále dál - takže jsem ji četla i přes celou noc :-D Aspoň jsem si zpříjemnila jednu zamračenou neděli :-)

24.08.2016 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Agatha Christie je prostě Paní svého řemesla :-) Jedno z dalších super děl :-)

11.08.2016 5 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Trvalo mi zhruba 60 stran, než jsem se začetla a pak to smlsla během 3 večerů ... těším se na pokračování, napínání bylo celkem zdlouhavé, ale nějak mi to ani nevadilo :-)

01.08.2016 4 z 5

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Nevím, co už psát ke knihám od této autorky, protože jsou prostě skvělé... Nemohu se dočkat posledního dílu :-)

06.07.2016 5 z 5

India Place India Place Samantha Young

Hannah se rozmýšlela vážně dlouho :-D ale jinak za mě super :-)

21.05.2016 4 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Strašně moc jsem se na knihu těšila, ale nakonec z ní mám rozporuplné pocity.. Těch katastrof už bylo na tenhle páreček trochu moc. Ale vše dobře dopadlo - jak jinak :-) Některé písničky, uvedené ve knize, už mám ve svém playlistu :-)

02.05.2016 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tahle spisovatelka to prostě umí, možná jsem čekala něco více, ale vůbec nejsem zklamaná. Od knihy jsem dostala přesně to, co vždy u knih potřebuji - odreagování se, ponoření se do jiného světa, do příběhu někoho jiného, poplakat si a s hlubokým vzdechem litovat poslední stránky, poslední tečky. Krása :-)

27.04.2016 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Klasika od této autorky - neodložíte, dokud nepřečtete :-) Vážně úžasné.
Ale tento díl se již liší od předešlých a to detektivní zápletkou.
Kdo by nechtěl mít na blízku také takovou Rajcovní rotu? Bože, to musí být pastva pro oči :-D

05.12.2015 5 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Nádhera, nádhera... Nedočkavě vyčkávám na další díl.. Ale ten je zatím v nedohlednu.. :'(

30.11.2015 5 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Eva Urbaníková

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA S ANTONYMY V NÁZVU

Tak nějak nevím, dokud si jen psali, přišlo mi to ok, ale pak nevim... Od autorky jsem četla i lepší... Možná jsem jen neměla náladu na tento typ knihy :-)

30.11.2015 3 z 5

Probuzení Probuzení Lisa Jane Smith

Čtenářská výzva 2015 - KNIHA, KTEROU JSTE ZAČALI, ALE NIKDY JSTE JI NEDOČETLI

Nemohu si pomoct, ale byla to zase nuda. Vůbec jsem se nemohla začíst... Možná to bude tím, že jsem nejdřive viděla seriál..

30.11.2015 1 z 5

Láska pod parou Láska pod parou J. Lynn (p)

Autorka opět nezklamala .. další skvělá kniha, která se sice nečte tak snadno, ale o to více vás zaujme - polepší se, půjde na léčení nebo se to jen tak přejde...?
Nemohu se dočkat dalších autorčin knih :-)

10.11.2015 5 z 5

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Čtivá jednohubka na dlouhý, podzimní večer :-) Milé zpracování, určitě jsem nečetla naposledy :-)

06.11.2015 5 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

OMG... tohle už jsem dlouho nezažila.. kniha mne naprosto pohltila, nemohla jsem přestat číst.. Carol jsem proklínala a nesnášela, role Sary byla velmi osvěžující, zbožňuji Evana, obdivuji Emily.. ikdyž občas už to s tím sebeobětováním přeháněla..
Nemohu se dočkat dalšího dílu.. Jen nevím, zda se na něj mám těšit či se ho bát... vzhledem k tomu, jak skončil první díl a jaká je anotace k druhému :-/

04.11.2015 5 z 5

Jedna jediná noc Jedna jediná noc Kyra Davis

Tak nějak nevím, zda se mi kniha líbila nebo ne... nic světoborného - neurazí/nenadchne.. Byla jsem rozhodnutá za 2*, za ten celkem vtipný konec (Dobrý den, dáme karty..) dávám 3*

02.11.2015 3 z 5