Becca77 Becca77 komentáře u knih

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Nejslabší Keplerovka, za me už trochu moc přitažené za vlasy ????

14.02.2021 3 z 5

Feministky nenosí růžovou a jiné lži Feministky nenosí růžovou a jiné lži Scarlett Curtis

Zajímala mě kniha na toto téma a byla jsem zvědavá jak bude zpracované. Dostala jsem něco, co jsem ani nečekala. Dostala jsem zábavu na většině stran, dostala jsem podněty k zamyšlení. Někdy jsem se i dojala a překvapila kolik věcí, které jsou ve vztahu k ženám zvracených považujeme mnohdy za běžné. Je to jedna z těch knih, které mají kolovat, a kdyby se ke mě po letech vrátila, ráda si ji přečtu znova a pak ji podám dceři.

01.03.2020 4 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

I když celá kniha působila depresivně, bavila mě číst. Zaráželo mě, že autorkou je žena neb některé pasáže byly podle mě skvěle popsány “z mužské hlavy” . Autorka mě baví a ráda budu její čtenářkou.

28.01.2020 4 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

3 a kdyby byla knížka poloviční možná opravdu možná má i 4. Ale nakonec mě nudila a napínala zbytečně dlouho jestli to "něco" přijde. Nepřišlo. 4. Kniha od ní, ne nejhorší, ale má i lepší. Celkově její fanynka holt asi nejsem. ????

21.12.2019 2 z 5

Navrátilka Navrátilka Donatella di Pietrantonio

Knížka se četla rychle, příběh silný, smutný a jiste měl být i emotivní, ale styl psaní ve mě ty emoce nějak neprobudil. I přes surové téma to bude kniha, na kterou nejspíš časem zapomenu...

10.05.2019 3 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

No tak za mě super! Konečně zase něco u čeho jsem byla opravdu napnutá, nevěděla, co se stane za 20 stran a ani pachatele jsem neodhalila :) Myslím, že mám ke Kepler dalšího oblíbence :)

19.04.2019 5 z 5

My proti vám My proti vám Fredrik Backman

Pridavam na list Nejlepších knih, co jsem četla. Backman píše skvěle. Celé město, všechny postavy vykreslí tak, jakobychom je opravdu znali a každému tak trochu rozuměli. Jeho knihy čtu s napětím od začátku do konce, který přijde vždy bohužel rychleji než bych chtěla :) těším se na další jeho knihu ????

12.04.2019 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Za mě kniha těžila z inspirace skutečným příběhem, to mě u ni v podstatě drželo. I přesto, že by se mělo jednat o napínavý příběh úplně jsem se se do autořčina stylu psaní nezačetla.

20.03.2019 2 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hartl, srdcovka :) jako zasmála jsem se dost, příběhy mě taky bavily. Není to to nejlepší, co napsal, ale vůbec nezklamal! ;)

30.01.2019 4 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Pro mě naprostá nuda. Prvotinu autorky neznám, ale nejspíš po ni jen tak nesáhnu. Autorka píše čtivě, ale celou knížku jsem měla pocit, že se až křečovitě snaží vyvolat napětí a taj příběhu. U mě se to nepodařilo, bohužel snad ani na chvíli. Knihu jsem jako jednu z mála ani nedočetla a odložila ji cca 30 stran před koncem, kdy jsem zjistila, že konec samotný mě vlastně ani nezajímá.

14.01.2019 2 z 5

Jedna z nejzajímavějších knih, co jsem za dlouhou dobu četla. Příběhy jednotlivých lidí jsou jen důkazem toho, jak každý máme svůj vlastní svět ve své hlavě. Rozhovory jsou vedeny klidně se zájmem a citlivostí ke každé z osob, fotky skvělé dokreslují atmosféru. I když byly jednotlivé světy vzdálené tomu mému i přesto jsem v každém z nich našla inspiraci a mnohdy i obdiv. Každý jsme divný, nesoudit...to mě napadalo. Skvělá kniha!

13.12.2018 5 z 5

Prostor pro duši Prostor pro duši Vlastina Svátková

Knihu jsem přečetla asi za 2 hodinky. Ze začátku jsem měla pocit, že se bude jednat o knihu ala delší fejeton, ale nakonec jsem velmi mile překvapena. Kniha jakoby každou další a další stránkou dostávala hloubku a bavila mě čím dál víc. Děda Vlastiny měl zcela jistě pravdu, má talent psát srdcem :) Kniha o srdci, duši, lásce, sebehodnotě bez zbytečných ezoterickych klišé.

06.12.2018 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Pecka! taková ta knížka,kterou si večer vemete a čtete dokud vás nepálí oči, jelikož už je dávno noc. Taková ta knížka, kterou si vemete na pár stránek, než se uvaří brambory a nakonec máte bramborovou kaši. Taková ta knížka, kterou si vemete do vany a probere Vás vystydlá voda. Taková ta knížka, kterou hltáte stránku po stránce a zároveň si říkáte ať ještě není konec. Díky Kepler za další skvělý zážitek!

27.11.2018 5 z 5