baty baty komentáře u knih

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kniha se mi moc líbila. Příběh byl zajímavý, napínavý a odhalení docela překvapivé, i když jsem pachatele odhalila dřív, než ho odhalil autor. Určitě si přečtu i další knihy.

19.09.2022 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Hodně postav, občas jsem se v nich ztrácela. Děj mi přišel nezáživný. Je to moje první kniha od tohoto autora, uvidíme, jestli časem zkusím jinou.

08.09.2022 2 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Kniha mě úplně pohltila. Líbil se mi nápad prolínání osudů minulosti a přítomnosti. Pěkně napsané, odpočinkové i trochu napínavé čtení. Představivost u mě pracovala na plné obrátky. Doporučuji k přečtení.

15.08.2022 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Knihu jsem shltla jedním dechem a byla jsem rozčarovaná z naprosto otevřeného závěru.
Už se těším na seriál, který jsem chtěla shlédnout právě až po přečtení knihy.

13.07.2022 5 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Naprosto mě ta kniha odrovnala. Přečetla jsem spoustu knih o koncentračních táborech, ale toto je úplně něco jiného. Rozhodně by tato doba neměla upadnout v zapomenutí, aby se už nikdy nic takového znovu nemohlo opakovat.

03.06.2022 5 z 5

Šarlatán Šarlatán Josef Klíma

Přečteno jedním dechem. Ráda se podívám i na film.

18.05.2022 5 z 5

Gabra a Málinka 1. a 2. díl Gabra a Málinka 1. a 2. díl Amálie Kutinová

Moc pěkné. Mamka nám to četla před spaním, když jsme byli děti, tak jsem si to teď zopakovala.

11.05.2022 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Krásná kniha, ráda se k ní budu vracet.

11.05.2022 5 z 5

Knihkupectví u jezera Knihkupectví u jezera Jenny Colgan

Úžasná kniha. Moc pěkně se mi to četlo. Pěkně vykreslené prostředí, do kterého se hlavní hrdinka přestěhovala se svým synem. Kniha bohatá na děj, napětí, vytrvalost, houževnatost a hlavně lásku. Rozhodně tuto sérii doporučuji k přečtení

11.03.2022 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Krásně a vtipně napsaná kniha. Moc se mi líbila zápletka i děj. Super oddechovka.

21.02.2022 5 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Vzrušující, strhující příběh. Velmi napínavý a poutavě napsaný. Dej mě naprosto pohltil a já nemohla přestat číst. Opravdu prvotřídní thriller.

12.02.2022 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Silná kniha, silný příběh. Budu asi dlouho trávit tu zbytečnost války a spoustu lidského utrpení a umírání.

04.02.2022 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe

Při četbě jsem cítila všechno. Bezmoc, zimu, zoufalství, strach, když se někteří pokoušeli utéct. Ale i naději, rodící se lásku a štěstí z vysvobození. Velmi dobře napsané.

14.01.2022 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Tak tohle byl nářez. Nemohla jsem se od knihy vůbec odtrhnout. Strašně se mi líbila. Od začátku se dalo očekávat, jak to dopadne, ale i tak jsem byla nadšená a moc jsem Animant fandila.

22.11.2021 5 z 5

Ztráta & zrada Ztráta & zrada S. H. Kolee

Fakt nevím, jestli se mi ta kniha líbila. Občas mi přišla už dost překombinovaná. Dvě nehody v krátké době, to usilování o životy Logana a Madison... A pak ta spousta sexuálních scén. Nejsem žádný puritán, ale přišlo mi to až moc.

22.11.2021 2 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Skvělá kniha. Krásně se četla. Hned poté jsem si pustila film a zjistila, o kolik je kniha obsáhlejší. Těším se, až tuto krásnou knihu budou číst také moje děti a doufám, že budou stejně nadšené, jako jsem já :-)

01.11.2021 5 z 5

Osvětimský orchestr Osvětimský orchestr Fania Fénelon (p)

Kniha se mi moc líbila. I když nevím, jestli to tak můžu říct. Líbilo se mi vyprávění Fanii, popis jejich života v koncentračním táboře. Jako jedna z mála měla štěstí na trochu lepší zacházení.

26.10.2021 5 z 5

Prodaná Prodaná Zana Muhsen

(SPOILER) Neuvěřitelný příběh dvou sester. Naštěstí se jedna z nich dostala zpátky, aby mohla vést další nekonečný boj za záchranu své sestry a jejích dětí.

05.10.2021 5 z 5

Dopisy od mrtvého Dopisy od mrtvého Steve Robinson

Super čtení. Toto byla moje první kniha od tohoto autora a teda rozhodně ne poslední. Byla jsem napnutá od začátku do konce, vůbec jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Super kousek.

19.09.2021 5 z 5

Spiknutí oběšenců Spiknutí oběšenců Vlastimil Vondruška

Moc pěkná kniha. Pro mě to byla super oddechovka.

19.09.2021 5 z 5