Barush Barush komentáře u knih

Skleněný zámek – Vzpomínky na dětství Skleněný zámek – Vzpomínky na dětství Jeannette Walls

Úžasná autobiografie, ve které člověk pochopí, že si má vážit toho co má, protože podmínky do kterých
je příběh zasazen jsou více než otřesné.

11.06.2013

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Padesát odstínů buhví čeho všeho plní svůj účel jako brak, který si člověk přečte, když nechce
přemýšlet . Nějaký hlubší smysl tato zpropagovaná , komerční kravina postrádá.

11.06.2013 odpad!

Pokoj Pokoj Emma Donoghue

Velmi autentický styl vyprávění..prvních pár stránek jsem myslela, že se jedná o nějakou červenou knihovnu.
Ale hned brzy mi došlo o co běží...velmi originální, silný, emotivní příběh..
Doporučuji!

11.06.2013 5 z 5

Jednadvacet magnólií aneb O lásce a jiných násilích Jednadvacet magnólií aneb O lásce a jiných násilích Kateřina Richterová

Vůbec nevím, co si o této knize myslet..je to naprostá spleť různých postav, všechno je napsáno
tak abstraktně, člověk vůbec v celé knize netuší o co vlastně běží..Nedoporučuji

06.06.2013 1 z 5

Jizvy Jizvy Evita Naušová

Kniha mne nezaujala, když pominu depresivní atmosféru a emoční výlěvy postav, tak příběh skoro bez děje..

03.05.2013 2 z 5

Sladká vůně bolehlavu Sladká vůně bolehlavu Tiffany Baker

Knížka mne naprosto pohltila, skvělý příběh, emoce, vypjaté atmosféry a zvraty.
Doporučuji!

03.05.2013 5 z 5

Divná Jadie Divná Jadie Torey L. Hayden (p)

Přečtená za dva dny. Nedalo se přestat. Skvělá a zároveň hanebná tématika.
Plno otázek.

22.01.2013 5 z 5

Ezopovy bajky Ezopovy bajky Ezop

Zbožňuji tuto knihu. Každá bajka má něco do sebe a je obdivuhodné století ve kterém byly bajky psány...

27.12.2012 5 z 5

V cizím sedle V cizím sedle Iveta Jebáčková-Lažanská

Pro mládež a milovníky koní super volba :))

26.12.2012 5 z 5

Na loučení nebyl čas Na loučení nebyl čas Linwood Barclay

Většinou čtu pouze klasiku. Do ruky se mi dostala tato kniha, která mne pohltila hned první stránkou.
Čekala jsem lascivní román , místo toho jsem se dočkala dokonale propracovaného příběhu. Skvělé!

25.12.2012

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Když se zamyslím v jaké době byla kniha napsána, je naprosto perfektní ve své lascivnosti a erotice :-)

25.12.2012