Baru7 Baru7 komentáře u knih

Království obávaných Království obávaných Kerri Maniscalco

Za mě osobně nejlepší díl celé trilogie, ale kdyby to autorka spojila do jedné knihy, tak by to bylo ideální.

14.04.2024 3 z 5

Království prokletých Království prokletých Kerri Maniscalco

Tento díl byl lepší než ten první, ale teda ani tak to pro mě není taková supernova jak píšou ostatní.
Kdyby se všechny tři díly spojili do jednoho, tak by to bylo akorát, takhle je to zbytečně zdlouhavé, pořád nic a pak najednou bum, posun, ale bez podrobností.

12.04.2024 3 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Podle recenzí a komentářů na sítích jsem čekala spojení kouzel, detektivky a romantiky.
A musím říct že jsem velmi zklamaná. Kniha je čtivá, to ano, ale příběh se strašně vleče, nic se neděje a najednou konec.
Zkusím ještě druhý díl, ale moc od něj necekam.

01.04.2024 2 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

No teda páni!!!
Kniha byla jako vždy perfektní. Celou dobu jsem si myslela, že asi možná kdo to bude a i to vypadalo, že ano a potom bum...
No a ten konec??

12.05.2023 5 z 5

V zahradě zášti V zahradě zášti Camilla Bruce

Asi jsem jedna z mála, která dává málo hvězd. Musím přiznat že jsem podle recenzí a hodnocení čekala něco mnohem lepšího.
Knihu jsem dočetla asi jen proto, že jsem pořád čekala to až začne být lepší.

02.03.2023 2 z 5

Hvězdný prach Hvězdný prach Neil Gaiman

Nikdy jsem nevěřila, že se to opravdu stane, ale... Poprvé v životě se mi film líbil víc než knížka.
Kniha je pěkná, ale film je pro mě mnohem lepší.

03.07.2022 4 z 5

Chladná jako led Chladná jako led Teresa Driscoll

Stejně jako předchozí kniha, byla i tahle velmi čtivá a napínavá. Sice trochu předvídatelnější, ale i tak dobrá.
Líbí se mi krátké kapitoly.

21.06.2022 2 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Na dnešní dobu netypicky nedrastický, ale i tak čtivý psychologický thriller.
Líbilo se mi přeskakování na různé postavy.
Až do konce jsem napjatě čekala, jak to dopadne a konec byl pro mě nečekaný, ale dobrý.

24.04.2022 5 z 5

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Moc hezká doplňková kniha.
Mám ráda tyhle pohledy z druhé strany.
Mohlo toho být víc

03.12.2021 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Na tuto sérii jsem se chystala poměrně dlouho, ale jelikož už mi dávno není náct, tak jsem pořád váhala. Nedávno jsem viděla filmy a rozhodla jsem se, že už nastal ten správný čas :-)
Jelikož jsem ve skrytu duše velký romantik tak jsem se těšila na tu správnou Young adult lovestory s patřičným happy endem.
První díl super, druhý už zase tolik ne, ale měl své světlé kapitoly a ten třetí??... Byl celkem fajn, ale ten konec? No tak to jsem Teda opravdu nečekala.
Vyjít to o v době mého dospívání tak by to pro mě byla absolutní topka.

29.11.2021 5 z 5

Milé dítě Milé dítě Romy Hausmann

Tahle kniha ve mě budí rozporuplné pocity. Styl psaní mi asi nesedl. Nevím kdo z nich mi lezl na nervy nejvíc. Dá se říct, že jsem nesnášela úplně všechny, to se mi snad ještě nestalo.
Mé dvě hvězdy jsou hlavně za originální námět.

21.09.2021 2 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Kdo by to byl řekl, že si všichni oblíbíme kanibala :)
První díl byl divný, ale dobrý. Tento díl ještě divnější a tím i lepší.
A ten konec...?
Nesnáším otevřené konce, ale na druhou stranu to znamená, že musí být další díl, takže za mě rozhodně všechny palce nahoru.

30.08.2021 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Už po prvních 50 stranách jsem si vzpomněla, proč bylo Stmívání jednou z mých nejoblíbenějších knížek.
Jsem teprve na straně 150 a už tu knížku miluju. Nemůžu se dočkat co bude dál...i když to samozřejmě vím.
Přijde mi to důvěrně známé a přitom úplně jiné.
Pokud se to v průběhu nějak významně nepo..., tak za mě už teď 5*.
Jen teda ty hrubky, ty mi derou nervy, to ty knížky nikdo nekontroluje?

11.08.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

O této knize jsem četla tolik, že jsem se trochu bála do ní pustit.
Historické romány mám ráda, ale trochu jiného druhu, takže na můj vkus to bylo příliš nevinné, ale čím déle jsem četla tím více jsem to prožívala.
A na závěr musím říct jen... páni, to bylo úžasné.
Tak strašně jsem doufala, že se Animant neplete, až mě z toho napětí rozbolela hlava.
Jsem asi větší romantik než jsem si myslela.

08.07.2021 5 z 5

Smrt nosí rudé škorně Smrt nosí rudé škorně Pavel Hrdlička

Asi půjdu proti proudu, ale mě to teda vůbec nebavilo.

20.04.2021 1 z 5

Dokonalý zločin Dokonalý zločin Helen Fields

Kniha je skvělá, jako všechny ostatní.
Za mě rozhodně palec nahoru.

16.04.2021 5 z 5

Sama proti všem Sama proti všem Brian Freeman

Kniha nebyla vysloveně špatná. Četla se celkem dobře, ale trochu jsem se musela nutit. Až teda na posledních 50 stran, to byla jízda.

10.04.2021 2 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Za mě teda nic moc.
Opravdu hodně jsem se snažila a čekala až se rozje, nakonec jsem jí v půlce odložila.

24.12.2020 1 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Paráda jako vždy.

31.07.2020 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Celkem čtivá, závěr jsem tušila už od poloviny, ale nebyl nejhorší.

05.07.2020 3 z 5