baru_dostalova baru_dostalova komentáře u knih

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Velmi čtivá kniha. Nejvíce mne bavilo že jsem do poslední chvíle nevěděla která postava je skutečně záporná a ke konci se vše parádně vysvětlili a kniha měla dobrý spád.

11.04.2020 3 z 5

Naprosto úžasné ilustrace a odpočinkové čtení na pár minut. Pro fanoušky Tima Burtona je určitě nutnost si krátké příběhy přečíst.

30.01.2020 4 z 5

Draculova žena Draculova žena Michaela Ella Hajduková

Kniha se četla sama díky skvěle napsanému příběhu který mě doslova pohltil. Můžu jen doporučit.

09.01.2020 5 z 5

Případ ukradeného zubu Případ ukradeného zubu William Ritter

Úžasné čtení přesně jako první díl, kéž by byli přeloženo češtiny i další dva díly. Toto se opravdu povedlo.

25.11.2019 5 z 5

Jackaby Jackaby William Ritter

Tato kniha se četla sama, skvěle popsané postavy a vyvážená dávka tajemna a humoru.:)

24.01.2019 5 z 5

Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Arthur Spiderwick: Klíč k určování kouzelných tvorů ve světě kolem nás Tony DiTerlizzi

Nejlepší kniha mého dětství. Doporučit mohu i všem dospělým kteří milují fantasy protože ilustrace jsou prostě úžasné a popisky k nim také.

18.02.2016 5 z 5

Nejtemnější část lesa Nejtemnější část lesa Holly Black

Kniha je opravdu úžasná, díky tomu jak je vše skvěle popsáno si dokážete krásně představit prostředí i postavy. Děj mě ani chvíli nenudil a knihu jsem přečetla jedním dechem. Holly Black nezklamala.

18.02.2016 5 z 5