bartule bartule komentáře u knih

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

No zkraje musím napsat,že nevím co se dává za napsání anotací na knihu,ale pokud očekáváte mrazivý thriller,který vám nažene husí kůži jak se slibuje na zadní straně obálky,tak budete zklamaní, na druhou stranu nebylo to zas tak zlé :-) Takže k hodnocení : první tak 50 stran se opravdu nic neděje a je tam řekla bych zbytečných až otravných, pak se to začne pomalu rozjíždět a začne vás to nutit číst dál a chtít zjistit co se opravdu stalo a jak se to stalo a začne vám běhat hlavou, kdo to udělal. Quincy mi byla teda docela nesympatická,ale knihu sem přečetla za jeden den,protože jsem opravdu chtěla vědět jak to bylo :-) ALE opravdu mi neběhal mráz po zádech, je to prostě čtivě napsané a kniha udržuje chuť ji rychle dočíst. Závěr pro někoho možná překvapení,někomu to možná při čtení přijde na mysl každopádně nebylo to špatné. A jako bonus se mi líbí vzadu seznam vydávaných knih. :-)

01.05.2019 4 z 5

Šance na štěstí Šance na štěstí Kristan Higgins

Příjemná pohodová kniha,jednohubka na odpoledne. Místy se i dobře pobavíte se,na konci se mi i trochu slzet chtělo,jediné za co musím odebrat hvězdičku jsou chyby v textu,samozřejmě to člověk přelouská,ale kazí to celkový dojem.

29.04.2019 4 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Tento díl byl za mě o kapku lepší než ten první. Opět krásně čtivé,knížka rychle utíká (já ji slupla do druhého dne) a postavy vám víc a víc přirůstají k srdci a jak jsem v prvním díle fandila víc princi ,tak tady bych jim přála šťastnou manželskou trojku až do smrti :-D (Myšleno Kademu a Rafertymu s Liou) Nějak nevím komu to přát víc.

13.04.2019 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Kupodivu všechny postavy v knize jsou sympatické,příběh rychle utíká a kniha se čte dobře. Princ - zabiják -měla jsem svoje tušení a jednomu fandila víc,ale jak to tak bývá konec vás naštve a takhle jste to nechtěli :-D takže šup na další díl :-D

12.04.2019 4 z 5

Zkáza a naděje Zkáza a naděje Leigh Bardugo

Tak závěr série a musím říct, že opět celá kniha super. - I když :-) - celou knihu jsem si myslela, že Mal bude nějaký zapomenutý griša s novou mocí,nebo tak něco a hlavně,že Alina skončí s Nikolajem - sice tam je patrné ,že tam nejde o nijak romantické city,ale spíš o přátelství,ale stejně se mi k sobě hodili nejvíc :-/ dopadl chudák nejhůř a přitom jim pořád zachraňoval kejhák. Jako postava mi byl asi nejsympatičtější :-) Každopádně super série, čtivá,poutavá a určitě doporučuji :-)

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

No druhý díl určitě o kapku lepší než první - rozhodně pár neočekávaných zvratů. Všichni hlavní hrdinové jsou sympatičtí a žádný neleze vyloženě na nervy jen na Alina je občas trochu na zamyšlení,ale u některých knih to bývá určitě horší. Každopádně oproti jedničce tu máme milostný trojúhelník a musím říct, že sama nevím komu bych to přála nejvíc :-D Temnyj je pořádný badboy ,ale sakra něco na něm fakt je a něco mi říká,že s nim ta holka stejně skončí :-D no uvidíme :-)

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Knížku jsem zhltla během jednoho dne (přiznávám nemocná v posteli :-) ) a to nejsem zrovna náctiletá :-) Líbí se mi originální pojetí magie a že ani hlavní hrdinka neovládá všechno jak tomu bývá zvykem a hlavně není to nesympatická postava. No a hodný a zlý hoch tomu samozřejmě nechybí a i když se teď přikláním na stranu Mala,tak tuším,že další díly s tím můžou zamíchat :-)

03.04.2019 5 z 5

Bojovnice slunce Bojovnice slunce P. C. Cast (p)

Prostě paráda :-) Děj letí , nové detaily dokreslují už tak promyšlený a originální svět ,který se s přibývajícím počtem stránek dál rozvíjí a velmi čtivý styl psaní. A ten konec achjo už chci pokračovanííí :-D

03.04.2019 5 z 5

Z vůle Luny Z vůle Luny P. C. Cast (p)

Super začátek série. Originální téma, bezvadně popsaný svět, svižně plynoucí děj, prostě hodně prima počtení :-)

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Včera jsem si knihu přinesla domů a četla jsem do dvou do rána,abych ji měla dočtenou celou. Je to silný příběh, ve kterém se bohužel nemálo z nás najde s podobným osudem. Velmi čtivé, krásně napsané a ke konci když se svěřuje své mamince mi i slza ukápla. Prvotina od autorky,ale určitě si přečtu další.

01.04.2019 5 z 5

Bílý jasmín Bílý jasmín Leandra Sold (p)

super, nečekala jsem,že to bud tak dobré. Mám tendenci ty české autory nějak podceňovat,ale opravdu se to čte samo :-)

15.01.2018 5 z 5

Svůdný jasmín Svůdný jasmín Leandra Sold (p)

Super knížka,zhltla jsem to za dva dny (spíš dvě noci) a ten konec achjo.. už aby byl další díl :-) fandím Danielovi fakt jo :-D ale nevim nevim....

15.01.2018 5 z 5

Zázračná esence Zázračná esence Martina Wolfová

čtivá,super kniha, ubírá se jiným směrem než první díl,ale líbila se mi ještě o trochu víc. Nemohla jsem přestat číst do noci,než jsem se dobrala konce :-)

27.12.2017 5 z 5

Dotkni se osudu Dotkni se osudu Martina Wolfová

Moc pěkné, čtivé, originální :-) a druhý díl se mi líbil ještě o trochu víc.

27.12.2017 4 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Dokonalá série ,sice ne pro slabší povahy,ale za mě výborné knihy po kterých vždy když v noci někam jdu už svítím v celém domě :-D

29.07.2017 5 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Četla jsem tuhle sérii až když mám sama doma děti,takže určitě to není jen pro mladé holčinky,ale musím říct,že rozjezd trochu delší,další dva díly rozhodně lepší a Jacinda mě chvílemi pěkně štvala :-D navíc sem pořád tak nějak držela palce tomu druhému :-) pěkné,čtivé,oddechové a hlavně téma, na které opravdu moc knížek není :-)

29.07.2017 3 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Pěkná série (přečetla jsem zatím 3 díly) čtivá hezky psaná i když každého, kdo četl Bratrstvo Černé dýky hned napadne,že je to trochu okopírované, no ale i tak odpoutáte-li se od toho je to dobrá četba :-)

29.07.2017 4 z 5

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Super série,přečetla jsem ji několikrát i když už je to pár let zpátky :-)

17.03.2017 5 z 5

Finále Finále Becca Fitzpatrick

Už dlouho jsem nečetla něco u čeho se mi chtělo brečet, nadávat, profackovat hlavní hrdinku a vůbec u čeho bych prožívala tolik emocí . Prostě celou sérii jsem za necelých 5 dní přečetla jedním dechem, je mi líto Scotta, ale i tak jsem si tohle dílo naprosto zamilovala a doufám,že se od autorky dočkáme dalšího podobného skvostu :-)

17.01.2017 5 z 5

Ticho Ticho Becca Fitzpatrick

Další super díl :-) Stálo by to za zfilmování a to klidně v seriálové podobě :-)

17.01.2017 5 z 5