Baroslava Baroslava komentáře u knih

Akademie Point Blanc Akademie Point Blanc Anthony Horowitz

Kniha mě bavila ale nesmí se člověk dívat na realitu spoustu rozhodnutí co Alex uskutečnil je v životě neproveditelná. Kniha dobrá na odreagování - nesmí se u ní příliš přemýšlet :-)

31.07.2015 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

V polovině knihy jsem to vzdala prostě jsem to nedočetla každá scéna mi přišla podobná ne li stejná. Hlavní hrdinka hloupá a ničím není zajímavá a příběh ještě debilnější. Jestli tato kniha vydělala opravdu tolik peněz je to smutné až k pláči co za plytkost dokáže zaujmout

15.07.2015 odpad!

Knihu jsem přečetla jedním dechem pak jsem se podívala na film. Film je jen slabé kafíčko doporučuji si přečíst knihu je to daleko lepší zážitek a konec je naprosto perfektní :-)

15.07.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Závěr knihy mě překvapil ale ani jedna dobrá myšlenka knihu nezachrání.Kniha je nejslabší z trilogie

15.07.2015 3 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Co dodat tento díl se mi moc líbil a už se těším až v březnu vyjde poslední kniha a pak už zbývá jenom si poplakat že další super serie skončila.

31.12.2014 5 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

James Dashner vytvořil dílo které je alespoň pro mne naprosto nepředvídatelné. Knihu jsem nemohla odložit a přečetla jsem ji jedním dechem."Už žádné hlavolamy.Žádné proměnné.A žádné běhání" Tak toto se píše u popisu knihy abych byla přesná více proměnných by se snad do knihy ani nevešlo.Hlavní hrdina má vlastně v popisu práce neustále běhat a hlavolam se nerozluští.Autor si nechává skoro všechny esa v rukávu takže nezbývá než si počkat až třetí díl bude přeložený do češtiny.A opravdu nemůžu se dočkat :-)

31.12.2014 5 z 5