Baronkaj Baronkaj komentáře u knih

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Velmi silný a smutný příběh, je děsivé, že se toto opravdu někde děje bez toho, aniž by za konané zrůdnosti následoval trest. Těžko se hodnotí naprosto odlišná mentalita lidí, ale velmi mě zklamal přístup rodiny a v podstatě celé komunity... pro náš svět nepochopitelné.

28.01.2020 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Čekala jsem víc, než jsem dostala. Část jsem vyslechla jako audioknihu a opravdu se mi velmi líbilo zpracování, část přečtena klasicky. Kniha se četla dobře. Hlavní postava Rachel mi byla poměrně sympatická, nevadila mi, spíš mi jí bylo líto. Bohužel jsem tušila velmi brzy, jak to nejspíš bude, a když se to potvrdilo, byla jsem zklamaná. Nemám ráda, když viníka odhalím. Takže takový solidní průměr, neurazí-nenadchne...

08.01.2020 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Dle mého názoru nejlepší autorčino dílo. Knížka, od které se nešlo odtrhnout, napínavá, mrazivá, šílený příběh, z kterého naskakuje husí kůže. Jen konec mě mírně zklamal- těžko uvěřitelný po tom všem, co mu předcházelo...

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Super knížka, přečteno jedním dechem v průběhu jedné noci. Povedená jednohubka :-)

Stříbrná cesta Stříbrná cesta Stina Jackson

Skvělá kniha s temným a smutným příběhem, perfektně napsaná, nešlo se odtrhnout, dostala se mi pod kůži.

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Tato kniha opravdu není šálek mé kávy, hlavní téma se mi doslova příčí, rozečteno a nikdy nedočteno a tak to nejspíš zůstane..

05.01.2019 1 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Přečteno už dávno, ale stále je tu se mnou, skvělá knížka. Co napsat, prostě srdcovka :) Garp je Garp.

05.01.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Nečekala jsem od knihy moc a musím napsat, že příjemně překvapila. Děj má spád, nenudí, přečteno za den. Sympatický styl psaní, za přečtení rozhodně stojí.

05.01.2019 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná kniha, skvěle napsána. Nešlo se odtrhnout, přečtena za den, patří k nejlepším, co jsem četla a příběh budu rozdýchávat ještě dlouho.

05.01.2019 5 z 5