bara8686 bara8686 komentáře u knih

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

nevěřila jsem,že se dá tak krásně napsat kniha o homosexuálech,je to můj nejoblíbenější díl této série !!! a zároveň se těším na další

21.07.2014 5 z 5

Navždy mrtví Navždy mrtví Charlaine Harris

opravdu poklidný díl,dopadlo to jako v pohádce všichni nepřátelé jsou pryč a zůstala jen princezna s princem,možná že je dobře že to zkončilo,protože další díly by už byli asi o ničem

14.05.2014 4 z 5

Sexy vrásky a velké lásky Sexy vrásky a velké lásky India Knight

nic moc kniha,četla jsem cca 100 stran a nic mi to neřeklo nemohla jsem se začíst,tak jsem ji radši odložila

08.03.2014 1 z 5

Tajný výlet za svatým Jakubem Tajný výlet za svatým Jakubem Ivan Burkert

na normálním kole bych tuto cestu určitě zvládla líp než na to vysokém,klobouk dolů před panem Burkertem

08.03.2014 5 z 5

Zůstat člověkem aneb Vzpomínání Heleny Růžičkové Zůstat člověkem aneb Vzpomínání Heleny Růžičkové Lubomír Nečas

výborná Paní herečka,kterou mám ráda už od dětství,její život byl no prostě dokonalý,jak se říká -"Jednou jsi dole a jednou zase nahoře" tak přesně ona žila svůj život a žila ho na plný pecky

11.02.2014 5 z 5

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

zase trochu jiný soudek fantasy,ale velmi povedené,akorát ten konec byl trochu moc hektický,každopádně takového Zeda bych taky brala :-)

07.02.2014 5 z 5

Polibek hříchu Polibek hříchu Keri Arthur

zajímavá kniha,moc se nelišila od prvního dílu,jsem zvědavá na další

04.02.2014 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Dost zajímavý děj knihy,který mě nedovolil opustit tuto knihu než jsem ji celou přečetla,je to děj o ničem,ale zároveň o všem,doporučuji přečíst

31.01.2014 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

konečně jsem začala číst tuto legendární sérii,musím uznat film versus kniha ,no řekla bych že na stejno,v tomto prvním díle je vše do detailu popsané,že mi to vyplnilo hluchá místa co jsou ve filmu,těším se až se pustím do čtení dalších dílů

29.01.2014 4 z 5

Miluji kaskadéra Miluji kaskadéra Jane Banks

Nezáživný příběh,nudila jsem se u této knihy,a ni jsem ji nedočetla,nemělo to hlavu a ni patu jedna hvězdička aspoň za dobrou obálku

04.01.2014 1 z 5

Bojím se svého syna? Bojím se svého syna? Věra Řeháčková

skvěle napsaná kniha,ale konec se mi zdál takový useknutý,mohla to tam autorka více popsat

04.11.2013 5 z 5

Skrytá Skrytá Kristin Cast

no jednoduše, už by mohli ukončit tuto sérii,je to moc zdlouhavé

22.09.2013 4 z 5

Matky to chtěj taky Matky to chtěj taky Irena Obermannová

čekala jsem od této knihy víc,ale co se dá dělat, nelíbil se mi styl psaní autorky,dávám průměr

18.09.2013 3 z 5

Iveto, sbohem... Iveto, sbohem... Zlata Golda Dvořáková

bulvár s pevnou vazbou

18.09.2013 odpad!

27 kostí 27 kostí Jonathan Nasaw

super kniha doporučuji přečíst všem co mají rádi tento druh hororů

21.06.2013 4 z 5

Dívky, které miloval Dívky, které miloval Jonathan Nasaw

výborný psychologický román,přečetla jsem tuto knihu jedním dechem

21.06.2013 4 z 5

Ve stínu baobabů Ve stínu baobabů Jaroslav Mareš

působivá publikace, krásné fotografie i ilustrace, doporučuji všem co mají rádi černý kontinent

16.06.2013 4 z 5

Cesta kolem světa Cesta kolem světa Daniel Svátek

docela dobře napsané akorát mi chybělo více fotografií

16.06.2013 3 z 5

Loutkař Loutkař Marina Heib

ze začátku dobrá kniha, ale prakticky od poloviny čtenář ví jak to dopadne dávám průměr

16.06.2013 3 z 5

Africké putování Africké putování Jan Pospíšil

já nevím, ale tento cestopisný deník , jě psaný jako prvňáčkem, teda tak mi to připadalo teda, fotografie pěkné, ale dala bych lepší popis, ohodnocení průměr

14.06.2013 3 z 5