bara8686

Vytoužený milenecVytoužený milenecJ. R. Ward (pseudonym)

nevěřila jsem,že se dá tak krásně napsat kniha o homosexuálech,je to můj nejoblíbenější díl této série !!! a zároveň se těším na další

21.07.2014

Navždy mrtvíNavždy mrtvíCharlaine Harris

opravdu poklidný díl,dopadlo to jako v pohádce všichni nepřátelé jsou pryč a zůstala jen princezna s princem,možná že je dobře že to zkončilo,protože další díly by už byli asi o ničem

14.05.2014

Sexy vrásky a velké láskySexy vrásky a velké láskyIndia Knight

nic moc kniha,četla jsem cca 100 stran a nic mi to neřeklo nemohla jsem se začíst,tak jsem ji radši odložila

08.03.2014

Tajný výlet za svatým JakubemTajný výlet za svatým JakubemIvan Burkert

na normálním kole bych tuto cestu určitě zvládla líp než na to vysokém,klobouk dolů před panem Burkertem

08.03.2014

Zůstat člověkem aneb Vzpomínání Heleny RůžičkovéZůstat člověkem aneb Vzpomínání Heleny RůžičkovéLuboš Nečas

výborná Paní herečka,kterou mám ráda už od dětství,její život byl no prostě dokonalý,jak se říká -"Jednou jsi dole a jednou zase nahoře" tak přesně ona žila svůj život a žila ho na plný pecky

11.02.2014

Najít SkyNajít SkyJ. Stirling (pseudonym)

zase trochu jiný soudek fantasy,ale velmi povedené,akorát ten konec byl trochu moc hektický,každopádně takového Zeda bych taky brala :-)

07.02.2014

Polibek hříchuPolibek hříchuKeri Arthur

zajímavá kniha,moc se nelišila od prvního dílu,jsem zvědavá na další

04.02.2014

Temnou chodbouTemnou chodbouLois Duncan

Dost zajímavý děj knihy,který mě nedovolil opustit tuto knihu než jsem ji celou přečetla,je to děj o ničem,ale zároveň o všem,doporučuji přečíst

31.01.2014

Společenstvo PrstenuSpolečenstvo PrstenuJ. R. R. Tolkien

konečně jsem začala číst tuto legendární sérii,musím uznat film versus kniha ,no řekla bych že na stejno,v tomto prvním díle je vše do detailu popsané,že mi to vyplnilo hluchá místa co jsou ve filmu,těším se až se pustím do čtení dalších dílů

29.01.2014

Miluji kaskadéraMiluji kaskadéraJane Banks

Nezáživný příběh,nudila jsem se u této knihy,a ni jsem ji nedočetla,nemělo to hlavu a ni patu jedna hvězdička aspoň za dobrou obálku

04.01.2014

Bojím se svého syna?Bojím se svého syna?Věra Řeháčková

skvěle napsaná kniha,ale konec se mi zdál takový useknutý,mohla to tam autorka více popsat

04.11.2013

SkrytáSkrytáKristin Cast

no jednoduše, už by mohli ukončit tuto sérii,je to moc zdlouhavé

22.09.2013

Matky to chtěj takyMatky to chtěj takyIrena Obermannová

čekala jsem od této knihy víc,ale co se dá dělat, nelíbil se mi styl psaní autorky,dávám průměr

18.09.2013

Iveto, sbohem...Iveto, sbohem...Zlata Golda Dvořáková

bulvár s pevnou vazbou

18.09.2013odpad!

27 kostí27 kostíJonathan Nasaw

super kniha doporučuji přečíst všem co mají rádi tento druh hororů

21.06.2013

Dívky, které milovalDívky, které milovalJonathan Nasaw

výborný psychologický román,přečetla jsem tuto knihu jedním dechem

21.06.2013

Ve stínu baobabůVe stínu baobabůJaroslav Mareš

působivá publikace, krásné fotografie i ilustrace, doporučuji všem co mají rádi černý kontinent

16.06.2013

Cesta kolem světaCesta kolem světaDaniel Svátek

docela dobře napsané akorát mi chybělo více fotografií

LoutkařLoutkařMarina Heib

ze začátku dobrá kniha, ale prakticky od poloviny čtenář ví jak to dopadne dávám průměr

Africké putováníAfrické putováníJan Pospíšil

já nevím, ale tento cestopisný deník , jě psaný jako prvňáčkem, teda tak mi to připadalo teda, fotografie pěkné, ale dala bych lepší popis, ohodnocení průměr

14.06.2013

Jedlíci aneb Sto kilo láskyJedlíci aneb Sto kilo láskyDavid Laňka

je to velmi vtipná kniha, zasmála jsem se u ní, ale v mnoha pasážích mě připoměla film Sedm hladových (jestli se to tak jmenovalo), jakoby novodobý přepis mi to připomělo, ale do kina na tento film nepůjdu určitě, knize dám čistý průměr, je to taková oddychovka na odpoledne

13.06.2013

Obrazová kuchárkaObrazová kuchárkaAnna Vydrová

skvělá kuchařka k této knize není co dodat

07.06.2013

Egyptsko-persko-chaldejský obrázkový snářEgyptsko-persko-chaldejský obrázkový snářkolektiv autorů

výborná kniha doporučuji všem co mají rádi tento druh knih

07.06.2013

Jogurtová kuchařkaJogurtová kuchařkaHana Sedláčková

skvělé recepty, na tuto pochutinu,mohu vřele doporučit všem co mají rádi nezvyklé kombinace

06.06.2013

Kdy, kde, proč a jak se to stalo – Nejdramatičtější historické události, které změnily světKdy, kde, proč a jak se to stalo – Nejdramatičtější historické události, které změnily světkolektiv autorů

světové dějiny v knize, která je dobře zpracovaná

06.06.2013

Planeta tajuplných světůPlaneta tajuplných světůDuncan Brewer

kniha plná záhad a i jejich rozluštění,jsem ráda že ji mám doma

Almanach vědomostíAlmanach vědomostí* antologie

výborná evcyklopedie, která se neztratí v žádné domácnosti

06.06.2013

Kronika historie světaKronika historie světaJohn Teeple

výborná učební pomůcka,ale i pro všechny kdo mají rádi historii

Mezinárodní kuchařkaMezinárodní kuchařkaJuliana A. Fialová

výborná kuchařka, kde se najde recept z každého koutu světa

Hospodyňkám od A do ZHospodyňkám od A do ZRužena Murgová

kuchařka pro každou hospodyňku začínající, i když je tato kniha staršího vydání, každý si tam najde něco svého i v dnešní době