bara5465 bara5465 komentáře u knih

Babička pozdravuje a omlouvá se Babička pozdravuje a omlouvá se Fredrik Backman

Ještě lepší než Muž jménem Ove.

14.04.2018

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Will Traynor je prostě hrdina. Zbabělec. Oboje. Někoho takhle změnit. Je to rozhodně hrdina.

10.03.2018

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Zase tu jsou špatně fungující situace. Zase. Nápad celé této série je boží, škoda, že ho dostal zrovna tento autor.

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

A c h B o ž e. OIproti filmu katastrofa, jsem ráda, že filmaři vypustili některé nefungující kraviny, pocta pro ně!
Co se dále knížky týče, všechny postavy stejné, všechny debilní, zabedněné. Zápletka je taková pitomoučká. Kniha psaná pro masy.

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Bože to je katastrofa. Zajímalo by mě, jestli tak debilním stylem píše autor nebo překladatel.

Rozkaz zabít Rozkaz zabít James Dashner

Nejlepší kniha ze série (až na Kód horečky, který jsem nečetla a proto nedokážu posoudit). Je to smutné.

Doktor kuje pikle Doktor kuje pikle Harald Tonollo

Asi už došly nápady.

20.02.2018

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Dojemný příběh, skvělá kniha. Ale ten konec budete nenávidět.

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Geniální knížka. Příběhů o vánočních láskách není nikdy dost. Je mi fakt líto, že jsem to již dočetla. P.S.: díky téhle knize jsem si oblíbila bramboráky.

19.02.2018

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tento díl mi přišel poněkud slabší, i když stále lepší než díl čtvrtý. Co je ale "slabší díl", když jde o sérii Harry Potter, že?

19.02.2018

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

Špatný překlad, překlepy, chyby. A sama o sobě je kniha zbytečná. Mohl napsat Pět dohod a bylo by tam o kapitolu navíc. Ale 4 dohody doporučuji stále.

04.02.2018

Ostrov Entry Ostrov Entry Peter May

Příběh z minulosti je fakt skvělý, a to propojení s přítomností... Super. No určitě se hodlám na autora podívat více.

13.01.2018

Kráva nebeská Kráva nebeská David Duchovny

Tahle kniha v sobě má tolik moudra... nedoporučuji číst jen povrchně - zamyslete se nad tím.

11.11.2017

Marťan Marťan Andy Weir

Tahle knížka mi toho hodně dala - naučila mě propočítávat, kolik času mi co zabere, a odměňovat se za tvrdou práci.

23.10.2017

Kluk z kostek Kluk z kostek Keith Stuart

Hezké, zajímavá proměna hlavní postavy. A ten závěr poslední kapitoly. Boží.

08.10.2017

Působivá knížka. No jo. Všichni přečíst.

28.09.2017