bara5465 - Příspěvky

Než jsem tě poznalaNež jsem tě poznalaJ. Moyes

Will Traynor je prostě hrdina. Zbabělec. Oboje. Někoho takhle změnit. Je to rozhodně hrdina.

Kráva nebeskáKráva nebeskáD. Duchovny

Tahle kniha v sobě má tolik moudra... nedoporučuji číst jen povrchně - zamyslete se nad tím.

11.11.2017

Ostrov EntryOstrov EntryP. May

Příběh z minulosti je fakt skvělý, a to propojení s přítomností... Super. No určitě se hodlám na autora podívat více.

MarťanMarťanA. Weir

Tahle knížka mi toho hodně dala - naučila mě propočítávat, kolik času mi co zabere, a odměňovat se za tvrdou práci.

23.10.2017

Pátá dohodaPátá dohodaD. M. Ruiz

Špatný překlad, překlepy, chyby. A sama o sobě je kniha zbytečná. Mohl napsat Pět dohod a bylo by tam o kapitolu navíc. Ale 4 dohody doporučuji stále.

Harry Potter a Fénixův řádHarry Potter a Fénixův řádJ. K. Rowling

Tento díl mi přišel poněkud slabší, i když stále lepší než díl čtvrtý. Co je ale "slabší díl", když jde o sérii Harry Potter, že?

Sněží, sněží...Sněží, sněží...L. Myracle

Geniální knížka. Příběhů o vánočních láskách není nikdy dost. Je mi fakt líto, že jsem to již dočetla. P.S.: díky téhle knize jsem si oblíbila bramboráky.

Doktor kuje pikleDoktor kuje pikleH. Tonollo

Asi už došly nápady.

Čtyři dohody – Kniha moudrostí starých ToltékůČtyři dohody – Kniha moudrostí starých ToltékůD. M. Ruiz

Působivá knížka. No jo. Všichni přečíst.

28.09.2017

Kluk z kostekKluk z kostekK. Stuart

Hezké, zajímavá proměna hlavní postavy. A ten závěr poslední kapitoly. Boží.

08.10.2017

Jsou světla, která nevidímeJsou světla, která nevidímeA. Doerr

Dojemný příběh, skvělá kniha. Ale ten konec budete nenávidět.

Rozkaz zabítRozkaz zabítJ. Dashner

Nejlepší kniha ze série (až na Kód horečky, který jsem nečetla a proto nedokážu posoudit). Je to smutné.

Vražedná léčbaVražedná léčbaJ. Dashner

Bože to je katastrofa. Zajímalo by mě, jestli tak debilním stylem píše autor nebo překladatel.

Labyrint: ÚtěkLabyrint: ÚtěkJ. Dashner

A c h B o ž e. OIproti filmu katastrofa, jsem ráda, že filmaři vypustili některé nefungující kraviny, pocta pro ně!
Co se dále knížky týče, všechny postavy stejné, všechny debilní, zabedněné. Zápletka je taková pitomoučká. Kniha psaná pro masy.

Spáleniště: ZkouškaSpáleniště: ZkouškaJ. Dashner

Zase tu jsou špatně fungující situace. Zase. Nápad celé této série je boží, škoda, že ho dostal zrovna tento autor.

Babička pozdravuje a omlouvá seBabička pozdravuje a omlouvá seF. Backman

Ještě lepší než Muž jménem Ove.