Bara Bara komentáře u knih

Rozbitá Rozbitá Cathy Glass

Otřesný příběh dle skutečnosti, osmileté Jodie .... který byl napsán pěstounkou Cathy ... Jodie byla brutálně sexuálně zneužívaná a následky tohoto týrání si ponese po celý život.Palec nahoru dávám pěstounce a jeji rodině, která udělala opravdu jen to co mohla. Otevřená náruč, pevné objetí. Ale z celé knihy je mi nějak ouzko a zároveň šoufl.Jak toto mohl někdo dopustit a nechat zajít tak daleko.A co se týče úřadu jsou na zabití a jen kroutím hlavou zda to všechno mysleli vážně?
Knihu jsem četla asi na 3 krát nějak jsem to nemohla dočíst a rozdýchat,dokonce jsem knihu dočíst ani nechtěla ale dala jsem to. :-(

05.03.2019 5 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Fern Michaels (p)

Kniha se četla velmi dobře sice v polovině knihy jsemm věděla kdo vraždil.Ale konec se bral velmi rychle ...

03.03.2017 4 z 5

Důvěrné tajnosti Důvěrné tajnosti Fern Michaels (p)

Příběh byl zajímavý a četl se jedním dechem .

03.03.2017 4 z 5

Jednou pochopíš Jednou pochopíš Kristína Mišovičová

Krásná oddechová kniha s neočekávaným heppyendem .

03.03.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

skvěla kniha která se četla jedním dechem :-)

03.03.2017 5 z 5

Moje malá Sára Moje malá Sára Fabienne Brin

Velice pěkná knížka ,která čtenáře okamžitě ztrhne ,jen zdlouhavý konec

15.05.2015 4 z 5

Bible Svatá Bible Svatá neznámý - neuveden

Bible svatá, Kralická je vrcholným překladatelským dílem 16. století a ve svém původním vydání (1579-1594) byla i mimořádným dílem knihtiskařským. Teologové Jednoty bratrské jedinečným způsobem skloubili svou hlubokou zbožnost, odvahu pro nové tlumočení biblické zvěsti a vynikající cit pro český jazyk. Jako první v českém prostředí při své práci vycházeli z původních textů a podařilo se jim nově přetlumočit biblickou zvěst do podoby, která ani dnes neztrácí na své aktuálnosti.

30.11.-0001

Prodaná Prodaná Zana Muhsen

ISBN - 978-80-249-1250-9

Jednoho dne otec Zaně a Nádije, které se narodily a vyrostly v Anglii, oznámil, že pojedou na prázdniny do Jemenu, země svých předků, kde zažijí báječná dobrodružství. Sliboval jim, že budou navštěvovat nádherné pláže, jezdit na koních bez sedla a závodit na velbloudech. Dívky ani v nejmenším netušily pravý účel údajného prázdninového výletu. Teprve na místě zjistily, že je otec v podstatě prodal do otroctví...

30.11.-0001

Bouře na Nilu II. - Tutanchamonovy masky Bouře na Nilu II. - Tutanchamonovy masky Gerald Messadié

Pro mě sice náročné čtení ale jinak jsou knihy nádherné.Moc se mi líbily

30.11.-0001 5 z 5

Bouře na Nilu III. - Sutehovo vítězství Bouře na Nilu III. - Sutehovo vítězství Gerald Messadié

Pro mě sice náročné čtení ale jinak jsou knihy nádherné.Moc se mi líbily

30.11.-0001 5 z 5

Bouře na Nilu I. - Oko královny Nefertiti Bouře na Nilu I. - Oko královny Nefertiti Gerald Messadié

Pro mě sice náročné čtení ale jinak jsou knihy nádherné.Moc se mi líbily.

Aprílová škola Aprílová škola Jiří Žáček

Ač mám děti už velké velmi často se k ní vrecejí. ( máme jeho 3 ( 2 rozšířené )vydání z roku 1989 )

Otec & otec Otec & otec Karl van Loon

Četl se jedním dechem ...

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Zajímavý příběh,odlišný svým postavením a postavení ve společnosti..