balat balat komentáře u knih

Chytré pohádky pro malé rozumbrady Chytré pohádky pro malé rozumbrady Jiří Žáček

Úžasná kniha. Krátké, překvapivé a poučné příběhy, které moje děti baví.

17.02.2021 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Knížky od této autorky mám moc ráda, ale tahle se moc nepovedla. Děj mi přišel strašně nudný, žádná jiskra, náboj, prostě nic .... vůbec mě to nebavilo, musela jsem se hodně přemáhat abych dočetla až dokonce.

19.09.2014 2 z 5

Léto bez mužů Léto bez mužů Siri Hustvedt

Nejenže jsem se v textu občas ztrácela, ale hlavně mi to přišlo strašně nudné. Pro mě je to druhá knížka, kterou jsem nedočetla...

05.12.2013 1 z 5

Posedlá romantikou Posedlá romantikou Beth Orsoff

Tak tahle knížka mě hodně bavila, skvěle se četla. Možná není tak vtipná jako jiné knížky tohoto žánru, ale to mi vůbec nevadilo, a i když už předem je jasné jak to asi dopadne, tak mě strašně bavilo se k tomu konci dočíst. Jako oddychovku můžu jen doporučit

21.11.2013 5 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Měla jsem trošku zmatek v postavách ale jinak se knížka docela dobře četla

21.11.2013 3 z 5

Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky. Na lásku se neumírá. Jen to občas bolí. Kurevsky. Anna Adamová

Ze začátku se mi knížka nečetla moc dobře, až pak se to rozjelo a přečetla jsem ji na jeden zátah.
A že je tam moc nevěr? To mi vůbec nevadilo :-) je to přeci jen knížka....

01.11.2013 3 z 5

Hračka Hračka Sylva Lauerová

Knížku mám rozečtenou ale nevím jestli ji dočtu. Dost mi vadí smajlíci, když je někdo spisovatel tak by měl umět popsat čtenáři situaci a pocity tak aby pochopil jak to myslí a ne tam strkat smajlíky. A celé se to docela špatně čte. Knížku mám od kamarádky a ta z ní zas byla nadšená.

22.09.2013

Sbírka motýlů Sbírka motýlů Viktorie Besó

Knížka se dobře četla i když u erotického románu jsem si představovala některé scény detailněji popsané

31.03.2013 3 z 5

Velká domácí cukrářka Velká domácí cukrářka Pavlína Berzsiová

Úžasná kniha s velkým množstvím receptů a rad.

14.03.2013 5 z 5

To musí být láska! To musí být láska! Rachel Gibson

Vtipná knížka a dostatek vzrušujících scén

S tebou nebo bez tebe S tebou nebo bez tebe Carole Matthews

Pěkně napsaná knížka. Tyhle knížky mě baví. Co víc dodat...

Knihárna Knihárna Jane Green

Pěkné čtení. Zajímavé od začátku až do konce.

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Nádherná knížka. Stačily dva večery :-)

Kompromitující situace Kompromitující situace Carole Matthews

Knížka se dobře četla i když myšlenkové pochody hlavni hrdinky jsem trošku nechápala. Ale jinak pěkné čtení

13.03.2013 4 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Další super knížka. Sophie mě zatím nikdy nezklamala :-)

Nebe může počkat Nebe může počkat Cally Taylor

Zajímavá knížka. Dobře se četla a konec mě docela dostal-příjemně

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Knížku jsem dostala jako dárek ale nebyla s jsem si jistá jestli mě to bude bavit. Jenže hned první stránka mě úplně pohltila a na konec ještě překvapila.

Dobrý v posteli Dobrý v posteli Jennifer Weiner

Tak tahle knížka mě bavila od začátku až do konce. Přítomnost prokládaná minulostí se dokonale doplňovala

13.03.2013 5 z 5

Motiv koní Motiv koní Dick Francis (p)

zajímavý námět. Knížka se dobře četla