bakunin bakunin komentáře u knih

Pábitelé Pábitelé Bohumil Hrabal

Bohůžel jsem se moc nedokázal začíst, většinou mě bavili povídky až z druhé poloviny knihy.

Fantasmagorie televize Fantasmagorie televize Petr Měrka

Celkem rychle odsépajicí fantasmagorie!

V jedné osobě V jedné osobě John Irving

Pro mne trošku slabší Irving. Americká historie od 50 let z queer osoby. Zajímavou se pro mne stávala až v poslední třetině, kde se objevila nemoc AIDS.

Tak pravil Zarathustra Tak pravil Zarathustra Friedrich Nietzsche

Asi jsem nepochopil

09.09.2019 2 z 5

Od rána do večera a jiné povídky Od rána do večera a jiné povídky Arnošt Lustig

Co další povídka to další nárůst deprese a úzkosti. Strašně zlá doba, kéž by se historie neopakovala.

09.08.2018 5 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

kniha co mi zamávala emocemi po všech stranách, hypnotické, magické spirituální dílo, nejúžasnější historie jedné dynastie. Pětkrát bravo!!

09.08.2018 5 z 5

Hrozny hněvu Hrozny hněvu John Steinbeck

Mistrovské dílo! Litoval jsem že kniha končí a já se nemohu dozvědět o osudech jednotlivých protagonistů, dále.

24.05.2018 5 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Miluji film, který jsem viděl aspoň pětkrát. Knihu jsem četl až později, s filmem jsem si to velice srovnával, a za knihou vůbec nezaostával ba naopak.

24.05.2018 4 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Výborný horor jen o pár postav s výbornou zápletkou.

24.05.2018 4 z 5

Porno Porno Irvine Welsh

Ještě rozsáhlejší vyprávění, s výborným čtivým spádem a slangem.

24.05.2018 5 z 5

Pro mne naprosto průměrná četba, nechalo mě to naprosto chladným. Příběh strhujicí moc nebyl, zajímavá byla aspoň japonská kultura.

19.09.2017 3 z 5

Doktor Spánek Doktor Spánek Stephen King

Luxusní pokračování!! a to první díl jsem ani nečetl a znám to jen zfilmované.

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Neskutečně rozsáhlé a působivé!! Bravo!

Carrie Carrie Stephen King

Přečetl jsem to jedním dechem, ikdyž to není moc rozsáhlé dílo, pořád to patří mezi špičku žánru.

08.12.2016 4 z 5

Pistolník Pistolník Stephen King

Čekal jsem víc, ale i tak jsem nebyl zklamán, jen jsem se chvílemi ztrácel v ději.

08.12.2016 4 z 5

To To Stephen King

Zatím nejlepší věc co jsem od mistra četl. A to patřím mezi zelenáče v tvorbě Kinga.