Babu23 Babu23 komentáře u knih

Hudba je duší lásky Hudba je duší lásky Barbara Cartland

Souhlasím,že je kniha čtivá a i já ji přečetla během jednoho dne :-) jen mi tam vadilo prodávání šperků a řešení peněz,když je dostatečně zajištěna a naopak absolutně žádné řešení toho,co se děje s jejím služebnictvem a domovem. Celkově je ale kniha moc pěkná :-)

08.10.2017 4 z 5

Pohádky naší babičky Pohádky naší babičky Eliška Krásnohorská

Mě se kniha nelíbila... Jsou v ní základní pohádky jako Popelka, Šípková Růženka.. Co mi ale vadí, je to, že jsou pohádky pozměněné.. A já u klasických pohádek velké změny ráda nemám, pak si např. učitelka ve škole myslí, že dítě pohádku nezná nebo si ji špatně pamatuje...za mě nedoporučuju

01.07.2017 2 z 5

Zrádná frankovka Zrádná frankovka Věra Fojtová

Na knize se mi nelíbily dvě věci, proto dvě hvězdičky dolů..
První je, že autorka bohužel neuvažuje jako muž a na hlavním hrdinovi je to znát. Kdyby se totiž jednalo o skutečnost, rozhodně by nikdo neřešil, že kapitán už není kapitán a kdo tedy velí... Byl by tam respekt a úcta , která nemusí být poháněna oficialitami. Manžel kapitánem byl, vím tedy o čem mluvím...
Drohou věcí,která mě vždy když se v knize objeví, naštve je .. Kdo nečetl by neměl pokračovat :-).... to, když je vrahem někdo, o kom v celé knize není ani zmí ka a objeví se až na konci ..

20.06.2017 3 z 5

Moje kráska spí Moje kráska spí Mary Higgins Clark

Já jsem vraha odhadla bohužel brzy,ale to nemění nic na tom,že je kniha čtivá a určitě​ bych ji doporučila :-)

06.06.2017 4 z 5

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Nádherná kniha... Smutná, ale krásná..

18.04.2017 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Kniha se četla stejně dobře jako první díl, ale chyběl mi tam nějaký posun, např. svatba s Maxem.. Prostě nějaká událost v životě Marie.. navíc by to nabídlo spoustu dalších humorných situací..

14.04.2017 3 z 5

Soudničky Soudničky William Bernhardt

Je vidět, že tuto knihu napsali právníci, kteří mají osobitý styl. Každou povídku napsal jiný autor, každá byla něčím zvláštní a z úplně jiného soudku. Kniha se mi četla dobře, nemám jí co vytknout :-) Moc se mi líbil i dodatek každého autora ke své povídce. Jen mi chvilku trvalo se prokousat úvodem :-)

08.04.2017 4 z 5

Svatba z donucení Svatba z donucení Amanda Scott (p)

Mě kniha zklamala, autorka na mě zapůsobila dojmem, jako by si myslela , že čtenářky jsou hloupé a neustále se snažila vysvětlovat dialogy....

24.03.2017 1 z 5

Láska a čest Láska a čest Julie Garwood

Krásná kniha :-) jen jedna věc mi vadila a to nedokončenost ohledně jejího otce.. Nechci moc psát, pro ty co nečetli, ostatní mě jistě chápou :-)

24.03.2017 4 z 5

Viking sa vráti Viking sa vráti Péter Zsoldos

Úžasná kniha .. Dostala jsem se k ní na doporučení mého švagra a teď už čtu druhý díl ..

24.08.2016 5 z 5

Horší už to nebude... Horší už to nebude... Iva Hlaváčková

Když jsem si přečetla o čem kniha je, tak jsem se bála, že bude napsaná tak, aby hlavní hrdinku každý litoval... Naštěstí to tak není, kniha se četla krásně :-) nechyběl ani humor.

18.04.2016 4 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Vraha jsem odhadla už na začátku....ale to nemění nic na tom, že kniha se dobře čte, je napsaná tak, že má spád a rozhodně se nevleče. Byla to moje první kniha od této spisovatelky a rozhodně vyhledám další :-)

30.03.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Mě se kniha četla krásně, hlavní hrdinka se mi líbila, bylo to něco jiného... Navíc mě pohled do života alkoholika docela zaujal...Určitě nebude patřit mezi knihy, na které zapomenu. Jediné , co mi nesedí je název knihy, protože jako dívka mi už tedy nepřišla. Navíc je potřeba zamyslet se nad tím,že je to spisovatelky první kniha a nesoustředit se tolik na přehnané očekávání.

09.03.2016 5 z 5

Andělé dne a noci Andělé dne a noci Markéta Hejkalová

Souhlasím,že děj je napínavý,ale konec mi nepřijde smutný,jako spíš reálný. Kniha je opravdu čtivá a mě naopak vyhovovalo,že je tak přímočará :-)

12.02.2016 5 z 5

Nový policista Nový policista Kate Thompson

Překrásná kniha.. Je to delší dobu,co jsem ji četla a pořád si vybavuji ten zvláštní pocit,který jsem jsem z ní měla :-)

02.02.2016 5 z 5

Duch ve stroji Duch ve stroji Caroline Graham

Souhlasím s Lucka385, knihu jsem přečetla rychle, můžu jen doporučit.

02.02.2016 4 z 5

Jak se vám líbí Jak se vám líbí William Shakespeare

Romantická kniha u které jsem se zasmála. Můžu jen doporučit.

01.02.2016 5 z 5