Baarbucha Baarbucha komentáře u knih

Na knihu jsem se nesmírně těšila. Bohužel mě hodně zklamala. Zbytečně moc politiky, "vtipné" scény mě nezaujaly. Mělo to skončit prvním dílem.

18.03.2019 2 z 5

Čínský zen - Cesta ke klidu a štěstí Čínský zen - Cesta ke klidu a štěstí Wu Yansheng

Kniha je plna nádherných mouder k zamyšlení. Nejvíc mě zaujaly krátké příběhy, které jsou pak vysvětleny do všedního života.

10.11.2018 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Jedna polovina se dala zvládnout, ale tou druhou jsem se musela už překousávat a nudila mě.

25.10.2017 2 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Kniha je zajímavá, dobře se čte, ale když se člověk zamyslí, tak detaily do sebe nezapadají, někdy to na mě působilo jako slátanina. Škoda

03.09.2015 4 z 5

Černé léto 2 Černé léto 2 Dan Simmons

Zajímavé, ale nijak zvlášť mě to neohromilo. Nějak si nemůžu dát dohromady- červy, Stélu, vojáka. Až moc mrtvých najednou, nikdo z dospělých to neřešil.....

12.02.2015 3 z 5

Velmi vydařená kniha, je stručná, zajímavá, má své kouzlo oproti filmu, který je zbytečně roztahaný, v některých pasážích nedomyšlený.

28.01.2015 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Zaujal mě styl vyprávění a to smrtí. Kniha se čte velmi snadně, popisy jsou jednoduché, ale celkově příběh stojí za to.

10.01.2015 5 z 5

Nesnesitelná lehkost bytí Nesnesitelná lehkost bytí Milan Kundera

Příběhy prostých lidí s tak hlubokými myšlenkami, něco impozantního!

13.12.2014 5 z 5

Hostina pro vrány Hostina pro vrány George R. R. Martin

Díl, kterým jsem se nemohla prokousat na konec. Oproti předchozím dílům se nic moc neděje, hodně zbytečného popisu, nových postav. Pro mě nejslabší díl.

21.11.2014 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Po přečtení knihy má v sobě člověk zvláštní pocit a nedá mu nepřemýšlet nad životem. Velmi pěkný příběh.

25.04.2014 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Obdivuji, jak se dá porno hezky popsat :-)

25.04.2014 3 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Velmi pěkný příběh, hodně moudrých slov a člověk si z toho může hodně vzít do života.

25.04.2014 5 z 5

Ztracený symbol Ztracený symbol Dan Brown

Moje první kniha od tohoto autora a jsem nadšená. Neuvěřitelně zamotaný příběh propracovaný do detailů. Možná ten konec by tam už být ani nemusel :-) Moc pěkné

28.03.2013 5 z 5

Svědkyně ohně Svědkyně ohně Lars Kepler

Úžasná kniha, která je dobře promyšlená, zároveň čtivá. Naskytly se pasáže, kdy jsem při čtení zapomněla i dýchat :-)

21.02.2013 5 z 5

Už nejsem vaše dcera Už nejsem vaše dcera Karin Jäckel

Nechce se mi věřit, že tak hrůzostrašný příběh opravdu mohl někdo prožít. Smutné na tom je, že se to děje často, ale jen málokdo dokáže zabojovat.

13.02.2013 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Velmi krásně napsaný román popisující tehdejší dobu a zvyky. Zvraty v knize, které nadchnou čtenáře a promění se v dokonalý konec!

07.02.2013 5 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Druhý díl už pro mě nebyl tolik zajímavý jako první. Knihy jsou obě dvě úžasné, čtivé, ale dvojka už byla o něco slabší.

31.01.2013 4 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Kniha mi byla doporučena a je to moje premiéra od Kulhánka, tudíž jsem vůbec nevěděla co očekávat. Byla jsem velmi zaujata, děj se pořád měnil a nedalo se vůbec nic předvídat. Byla jsem velmi překvapená a s radostí se vrhám do druhého dílu!

26.01.2013 5 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Takové knihy by se měli číst povinně, aby si lidé uvědomili o čem ten náš život vlastně je. Při čtení mě mrazilo a nechtělo se mi věřit, že tenhle příběh opravdu někdo zažil.

22.01.2013 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Na knihu jsem se poměrně těšila, ale hodně mě zklamala. Kniha je bez děje, pořád čtete to samé dokola. Christian je v knize popsán jako Bůh a Anastasie jako malá, pitomá nána. Očekávala jsem, že sex bude aspoň trochu krutější, když už má tu svou mučírnu, ale vše je stavěné na tom, aby jí neublížil. Bičík a pouta nejsou v dnešním světě přeci nic neobvyklého. Knihu bych určitě nikomu nedoporučila!

20.01.2013 1 z 5