avalonek avalonek komentáře u knih

Ostrov bohýň Ostrov bohýň Juraj Červenák

Paráda.Výborné povídky.Čte se to samo.Má to vše,co má fantasy mít,kouzla,zloduchy,super děj,humor a prostě všechno.

14.04.2024 5 z 5

Až naveky Až naveky Johanna Lindsey

Bylo to jiné,než na co jsem u autorky zvyklá,ale bylo to fakt moc krásné.Hezké prolínání s minulostí.Krásná chemie,a prostě celé to bylo takové hezké

29.03.2024 5 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Další díl a další správný výběr.Celou dobu jsem četla napnutá,kdy už konečně nastane ten zvrat..A když se tam ukázali postavy z jiného dílu,byla jsem úplně nadšená.Já si její knihy fakt užívám a těším se na další díla.

17.03.2024 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Romantika,u které jako vždy čekáme,až jednoho z hlavních hrdinů někdo kopne do zadku a probudí ho..Ale hezky se to četlo,chemie fungovala a občas mě i humor dohnal.Takže jo,bylo to pěkné

17.03.2024 4 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Tohle bylo moc krásné čtení.Příběh jsem hltala úplně šílenou rychlostí.Nechápu tak slabé hodnocení,ale každému sedne něco jiného.Já si to naprosto užila a Ruby a Aaron budou mít navždy místo v mé knihovně a ráda se k nim budu vracet..

25.02.2024 5 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Hodně se mi líbilo střídání postav,když vás začne jedna nudit,tak se to pěkně rozjede u jiné.Lawsona miluju a snad bude i jeho příběh.Už se těším na další díl

22.02.2024 5 z 5

Pro hrst dukátů Pro hrst dukátů Juraj Červenák

Jako vždy tohle čtení stálo za to.

05.01.2024 5 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Půjčila jsem si z knihovny všechny tři díly a je mi líto,dám jen jeden.Pro mě ztráta času,nudné dialogy,nudný děj.Hlavní hrdinka se pořád crcá v minulosti,že jsem měla chuť jí dát facku celou knihu.

29.11.2023 1 z 5

Podkoní, nebo vévoda? Podkoní, nebo vévoda? Valerie Bowman

Moc hezké čtení,už se těším na další díl

29.11.2023 5 z 5

Hitman Hitman Miroslav Žamboch

Nebylo to špatné,ale četla jsem i lepší

29.11.2023 3 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Tak tohle se mi fakt líbilo.Začátek úplně super rozjetej,pak to tedy trošku vázlo,než se nám hlavní hrdinka dokázala k něčemu dokopat konečně,a konec byl prudký sešup.Vše co si člověk od romanťárny přeje si tu užije

03.11.2023 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Miroslav Žamboch

Začátek mi trošku drhl,ale tvl,ještě,že jsem četla dál,protože to stálo fakt za to.Bakly je dobrý hrdina a příběh měl grády a vše co má mít.

28.10.2023 4 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Julia Quinn

Nemohu dát jinak,než plný počet,je to krásně zakončený příběh všech hrdinů.

14.10.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Pro mě takový průměr.Hlavní hrdinka mě ze začátku celkem štvala,jak byla slepá a nevěděla,co vlastně vůbec chce.Hlavní hrdina,joo,to byla jiná,o toho bych moc ráda zakopla.V polovině se to celkem otočilo a najednou se mi to začalo líbit i víc.Takže šlo to

05.09.2023 3 z 5

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

Moc krásné romantické čtení.Bavilo mě po celou dobu.Úžasná přitažlivost,vzrušení,vtip.Jsem moc spokojená

31.08.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Tohle se mi moc líbilo.Na jejich příběh jsem se těšila už dlouho,ale stálo to za to.Krásná chemie,super,že jsou tam staří známý přátelé a prostě celé to hezky do sebe zapadá a hezky se to čte. A teď ještě bych si chtěla přečíst příběh Whipa

12.07.2023 5 z 5

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Parádní pokračování.Humor,akce za mě dobrý dej a vseco potřebuji,aby mě kniha zaujala,naše bavila..

06.07.2023 4 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Klasika od Kotlety,které nechybí nic,na co jsem u nej zvykla a co má baví.Já jsem byla spokojená

06.07.2023 4 z 5

Poutník z Mohameda Poutník z Mohameda Leoš Kyša

Jako vždy si nemůžu na spisovatelovo dílo stěžovat.Čte se to samo,nemusím nijak moc přemýšlet,zasměju se a děj má grády a baví.U Kotlety nikdy nesáhnu špatně..

18.06.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Neee,já nechci,abyste skončilo.To je tak dokonalý čtení a všichni mi budou moc chybět.Všechny příběhy jsem prožívala,jak kdybych byla s nimi.Naprosto jsem si to užila,a zase se k příběhům někdy vratim

14.06.2023 5 z 5