avalonek avalonek komentáře u knih

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Další díl a další správný výběr.Celou dobu jsem četla napnutá,kdy už konečně nastane ten zvrat..A když se tam ukázali postavy z jiného dílu,byla jsem úplně nadšená.Já si její knihy fakt užívám a těším se na další díla.

17.03.2024 5 z 5

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Romantika,u které jako vždy čekáme,až jednoho z hlavních hrdinů někdo kopne do zadku a probudí ho..Ale hezky se to četlo,chemie fungovala a občas mě i humor dohnal.Takže jo,bylo to pěkné

17.03.2024 4 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Tohle bylo moc krásné čtení.Příběh jsem hltala úplně šílenou rychlostí.Nechápu tak slabé hodnocení,ale každému sedne něco jiného.Já si to naprosto užila a Ruby a Aaron budou mít navždy místo v mé knihovně a ráda se k nim budu vracet..

25.02.2024 5 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Hodně se mi líbilo střídání postav,když vás začne jedna nudit,tak se to pěkně rozjede u jiné.Lawsona miluju a snad bude i jeho příběh.Už se těším na další díl

22.02.2024 5 z 5

Pro hrst dukátů Pro hrst dukátů Juraj Červenák

Jako vždy tohle čtení stálo za to.

05.01.2024 5 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Půjčila jsem si z knihovny všechny tři díly a je mi líto,dám jen jeden.Pro mě ztráta času,nudné dialogy,nudný děj.Hlavní hrdinka se pořád crcá v minulosti,že jsem měla chuť jí dát facku celou knihu.

29.11.2023 1 z 5

Podkoní, nebo vévoda? Podkoní, nebo vévoda? Valerie Bowman

Moc hezké čtení,už se těším na další díl

29.11.2023 5 z 5

Hitman Hitman Miroslav Žamboch

Nebylo to špatné,ale četla jsem i lepší

29.11.2023 3 z 5

Plavba zlých snů Plavba zlých snů L. J. Shen

Tak tohle se mi fakt líbilo.Začátek úplně super rozjetej,pak to tedy trošku vázlo,než se nám hlavní hrdinka dokázala k něčemu dokopat konečně,a konec byl prudký sešup.Vše co si člověk od romanťárny přeje si tu užije

03.11.2023 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Miroslav Žamboch

Začátek mi trošku drhl,ale tvl,ještě,že jsem četla dál,protože to stálo fakt za to.Bakly je dobrý hrdina a příběh měl grády a vše co má mít.

28.10.2023 4 z 5

Šťastně až do smrti Šťastně až do smrti Julia Quinn

Nemohu dát jinak,než plný počet,je to krásně zakončený příběh všech hrdinů.

14.10.2023 5 z 5

Syndrom hodné holky Syndrom hodné holky Elle Kennedy

Pro mě takový průměr.Hlavní hrdinka mě ze začátku celkem štvala,jak byla slepá a nevěděla,co vlastně vůbec chce.Hlavní hrdina,joo,to byla jiná,o toho bych moc ráda zakopla.V polovině se to celkem otočilo a najednou se mi to začalo líbit i víc.Takže šlo to

05.09.2023 3 z 5

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

Moc krásné romantické čtení.Bavilo mě po celou dobu.Úžasná přitažlivost,vzrušení,vtip.Jsem moc spokojená

31.08.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Tohle se mi moc líbilo.Na jejich příběh jsem se těšila už dlouho,ale stálo to za to.Krásná chemie,super,že jsou tam staří známý přátelé a prostě celé to hezky do sebe zapadá a hezky se to čte. A teď ještě bych si chtěla přečíst příběh Whipa

12.07.2023 5 z 5

Revoluce Revoluce František Kotleta (p)

Parádní pokračování.Humor,akce za mě dobrý dej a vseco potřebuji,aby mě kniha zaujala,naše bavila..

06.07.2023 4 z 5

Underground Underground František Kotleta (p)

Klasika od Kotlety,které nechybí nic,na co jsem u nej zvykla a co má baví.Já jsem byla spokojená

06.07.2023 4 z 5

Poutník z Mohameda Poutník z Mohameda Leoš Kyša

Jako vždy si nemůžu na spisovatelovo dílo stěžovat.Čte se to samo,nemusím nijak moc přemýšlet,zasměju se a děj má grády a baví.U Kotlety nikdy nesáhnu špatně..

18.06.2023 5 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Neee,já nechci,abyste skončilo.To je tak dokonalý čtení a všichni mi budou moc chybět.Všechny příběhy jsem prožívala,jak kdybych byla s nimi.Naprosto jsem si to užila,a zase se k příběhům někdy vratim

14.06.2023 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Hezké čtení,ale asi si dam od autorky chvilku pauzu,jsem trosku přeslazená.Ale zase se k ni určitě vratim

04.05.2023 4 z 5

Srdcem proti zdi Srdcem proti zdi Mariana Zapata

Paráda,ale tedy na to jak je kniha tlustá jim teda pěkné dlouho trvalo něco rozjet.Trošku mi tam chybí víc intimča,a občas jsou pasáže,které se zbytečně dlouze táhnou.Jinak je to hezké čtení..

23.04.2023 4 z 5