atkr atkr komentáře u knih

Wicca Wicca Cate Tiernan (p)

Dočetla jsem sérii až do konce (v originálu z angličtiny), jedná se celkově o 4 další trojdíly - protože toto vydání obsahuje 3 menší knihy. Nebudu tedy hodnotit přímo tuto knihu, ale celek, vzhledem k tomu, že další knihy v ČR už nejspíše nevyjdou.
Musím říct, že knihy mě nadchly. Z českého překladu wicca jsem nebyla vůbec nadšená, byl to takový průměr, a Morgan mi neustále lezla na nervy. Proto jsem byla celkem skeptická i do dalších dílů, ale věřte nevěřte, v angličtině je to úžasné čtení. Velmi propracovaný příběh, navíc se mění i vypravěči a stále to dává hezky smysl a navazuje to na sebe. Opravdu pokud jste byli alespoň zvědaví, jak bude příběh pokračovat, a umíte anglicky tak rozhodně doporučuji přečíst i další díly. Sama jsem byla překvapená jak moc mě nakonec příběh pohltil.

08.08.2018 5 z 5

Poslední vlkodlak Poslední vlkodlak Glen Duncan

Kniha se rozjela ve druhé polovině, a od té doby se mi celkem líbila. Ale je možné, že to bylo jen kvůli tomu, že jsem začala přeskakovat, a to dost. Autor se vyžívá v popisech, a nicnedávajících řečech víceméně o ničem, což opravdu není to, co v knihách hledám. Příběh byl originální.

20.09.2017 3 z 5

Pohádky o ponících Pohádky o ponících Nicola Baxter

Četla jsem knihu jako hodně malá, a bylo to neuvěřitelně kouzelné. jako z jiného světa.
Takže moc nechápu předchozí komentář, nesuďte podle Vás, co se bude dětem líbit a co ne.

09.01.2017 5 z 5