Atík Atík komentáře u knih

Smrt elfů Smrt elfů Wolfgang Hohlbein

No je trochu složitě napsaná

20.07.2014

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Velice krásná knížka. Skvěle se čte a je napínavá. DOPORUČUJI !

13.04.2013 5 z 5

Hněv elfů Hněv elfů Wolfgang Hohlbein

Táááááák už jsem ji konečně dočela. Možná jsem od ní čekala trochu víc, ale to nevadí, jo a taky mě naštvalo, že kniha končí jako ta minulá

12.04.2013 5 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

ano ano je to dobrá knížka pro každého

12.04.2013

Ať žijí duchové Ať žijí duchové Jiří Melíšek

Fakt hrůza, vypadá jako by kniha byla napsaná podle filmu (a skutečně tomu tak je) :(

06.04.2013 odpad!

Krev elfů Krev elfů Wolfgang Hohlbein

Super kniha. Nejprve byla sice trochu zamotaná a nevím jak vy, ale ten kdo psal překlad tam má spoustu chyb, no to je jedno, ale pak se kniha rozjela a od té doby, co se dostaly do Bělolesa je to velmi skvělé

06.04.2013 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Úžasná kniha, co říct prostě Rowlingová

05.02.2013 5 z 5

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Úžasně poutavá kniha. Když se do ní člověk začte ne a ne se odtrhnout. :)

Všechno nejlepší, paní Láryfáry Všechno nejlepší, paní Láryfáry Betty MacDonald

Velice poutavá kniha velice pěkné nápady na "dětské choroby". VŠEM DOPORUČUJI!!!

Ezopovy bajky Ezopovy bajky Ezop

Pěkná kniha, líbí se mi a taky doufám, že si s těchto bajek vezmu do života ponaučení :)

03.02.2013 4 z 5

Rudý drak Rudý drak James A. Owen

Také krásná kniha i když konec jsem moc nepochopila ale to nevadí. Tím nechci nikoho odradit od toho, aby si tuto knihu přečetl. Všem doporučuji.

Indigový drak Indigový drak James A. Owen

Tato kniha mě úplně pohltila. Autor krásně píše a mě osobně zaujalo, jaké postavy opsadil do hlavních rolí. Prostě NÁDHERA. Doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy knihy.

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Opravdu skvělá kniha vřele každému doporučuji!!!

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Tak tohle je opravdu klasika. Nevím co jiného dodat.

Dášeňka čili Život štěněte Dášeňka čili Život štěněte Karel Čapek

Krásná kniha s velkolepými ilustracemi.

Anglické listy Anglické listy Karel Čapek

Kniha se mi líbila. Bylo krásné si přečíst jak Čapek dokáže vystihnout jednu věc několika různými způsoby. Přišlo mi ale trochu brutální popisovat smrt králíka

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Tuto knihu jsem měla přečtenou za dopoledne. Moc dobře se četla a byla velmi poutavá a srozumitelná. Nejlepší je vztah Cassie s Ranjitem♥, čili konec knihy. :)

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

Úžasná kniha i když mě trochu překvapilo, že Ranjit nechal Cassie na holičkách, ale ten konec tak otevřený. Vřele doporučuji tuto knihu všem, co četli první díl. DRUHÝ je ještě lepší!!!

Rozpolcení Rozpolcení Gabriella Poole

Tuto knihu jsem ještě nikde neviděla ale jakmile ji uvidím nekoukám na překážky a prostě BERU!!! Konečně už vyšla v Českém překladu :)

31.01.2013 5 z 5

Rychlokurs vaření - Bleskový úspěch pro začátečníky Rychlokurs vaření - Bleskový úspěch pro začátečníky Martina Kittler

Nu co dodat prostě kuchařka

31.01.2013