Astridka Astridka komentáře u knih

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

Díl se mi moc líbil.

24.10.2022 4 z 5

Srážka světů Srážka světů Chris Colfer

Supr díl, ale předchozí byly lepší. Dokončení série se mi moc nelíbylo.:(

24.10.2022 4 z 5

Loupež v Zrcadlovém salonu Loupež v Zrcadlovém salonu Mira Sol

dobra kniha

09.10.2022 5 z 5

Na vlnách fantazie Na vlnách fantazie Chris Colfer

Další super díl ze série a možná i nejlepší. Těším se na další díl. :)

29.07.2022

V zajetí přísahy V zajetí přísahy Tanya Stewner

Nádherné pokračování příběhu. Napínavý příběh a těším se na další díl. A jak už tu zaznělo: týrání čtenářů. Já to prostě nevydržím.

29.07.2022 5 z 5

Za hranice království Za hranice království Chris Colfer

Kniha mě na začátku zaujala, ale pak byly chvíle (bylo jich hooodně málo), které mě nebavily, ale knize dávám i přesto pět hvězdiček a knihu rozhodě doporučuju. Její čtení byl
dalšívelký zážitek. :) :D :)

27.06.2022 5 z 5

Další super díl o Harry Potterovi (který nikdy nezklame) byl zase BOŽÍ. Kniha se mi moc líbila. :D :) :D

06.06.2022 5 z 5

Kouzelná třída, příběh pokračuje Kouzelná třída, příběh pokračuje Zuzana Pospíšilová

Příjemné pokračování příběhu. Část kde se vyskytuje paní učitelka Káravá je opravdu děsivá, ale příběh byl super. Trochu neco jiného než 1. díl. :D :) :D

06.06.2022 3 z 5

Kouzelná třída Kouzelná třída Zuzana Pospíšilová

Kniha je super pro malé čtenáře, kteří jsou před přečtení knihy ještě nečtenáři. :D :) :D

06.06.2022 5 z 5

Čarovné zaklínadlo Čarovné zaklínadlo Chris Colfer

Knihu doporučuji. Kniha mě nezklamala a už se těším na další díl. :) Jediné, co se mi na knize nelíbí (úplná maličkost) je, že někde je až moc dlouhý popis. Jinak kniha je super. :D :) :D

06.06.2022

Návrat Kouzelnice Návrat Kouzelnice Chris Colfer

Zase nádherná kniha. Druhý díl je o trochu lepší než ten první. :) Kniha je nádherná a ROZHODNĚ doporučuji. :D :) :D

06.06.2022

Se slony se nemluví! Se slony se nemluví! Tanya Stewner

Lili Větroplachová je dívka, která umí mluvit se zvířaty.

Nádherná kniha k zamyšlení, ale i pobaví. Začala jsem číst díky Lili Větroplašce a od tý doby mě čtení neuvěřitelně baví. :D :) :D

06.06.2022 3 z 5

Nezbedníci Nezbedníci Martina Drijverová

Nádherná kniha, která je i bláznivá a naučná. Knihu doporučuji. :D :) :D

05.06.2022

Ledové království Ledové království Walt Disney

Příběh dobrý, ale moc stručně převyprávěný. Kniha se mi moc nelíbila. :(

05.06.2022 2 z 5

Souboj topmodelek Souboj topmodelek Henriette Wich

Super kniha, kterou rozhodně doporučuju a ze série patří k těm lepším dílům. :D :) :D

05.06.2022 5 z 5

Čarodějka z Turlinghamu Čarodějka z Turlinghamu Ellie Boswell (p)

Kniha se mi moooc líbila a určitě si přečtu další díly na které se moc těším. :D

Kniha se mi na začátku moc nelíbila, ale už po 30. stránce jsem si ji oblíbila. :D :) :D

02.06.2022 5 z 5

Tygřice se do lvů nezamilovávají! Tygřice se do lvů nezamilovávají! Tanya Stewner

Nádherný příběh o dívce, která umí mluvit se zvířaty. :D :) :D

30.05.2022 4 z 5

Víš, jak se co dělá? Víš, jak se co dělá? Oldřich Růžička

Moc hezká kniha s vtipnými ilustracemi. V knize se dozvíš mnoho užitečných věcích.

30.05.2022 5 z 5

Poselství tarotových karet Poselství tarotových karet Henriette Wich

Další super kniha s supr případem. I když patří ktem slabším, stejně se mi líbila. :) Rozhodně doporučuji. :D :) :D

30.05.2022 4 z 5

My jsme Lollipopz My jsme Lollipopz Karel Andreas Stiebling