Astridka

Harry Potter a kámen mudrců (ilustrované vydání)Harry Potter a kámen mudrců (ilustrované vydání)J. K. Rowling (pseudonym)

Hezké ilustrace a nejlepší kniha na světě. Nejlepší serie na světě. Prostě boží.

Harry Potter a Relikvie smrtiHarry Potter a Relikvie smrtiJ. K. Rowling (pseudonym)

Série Harryho Pottera je BOŽÍ. Mám ji moc ráda a 7. díl mám taky. I když jsem věděla, že na konci zemře docela dost lidí, tak to autorka popsala tak, že mi to nepřišlo až tak hrozné a ani jsem se u toho nerozbrečela :D a za to autorce moc děkuji. :) :D

Kniha je super a ROZHODNĚ doporučuji. :D :) :D

Harry Potter a Tajomná komnata (ilustrovaná edícia)Harry Potter a Tajomná komnata (ilustrovaná edícia)J. K. Rowling (pseudonym)

Další super díl o Harry Potterovi. Tuto sérii miluji.

Harry Potter a Ohnivý pohár (ilustrované vydání)Harry Potter a Ohnivý pohár (ilustrované vydání)J. K. Rowling (pseudonym)

Harry Potter je prostě NEJ. 4. díl se mi moc líbil a už se těším na další. :))))))

Holčička, která nemohla snítHolčička, která nemohla snítSarah Beth Durst

Nádherný příběh!!! Moc se mi líbil. Nádherné zpracování snů:) Krásná obálka a vtipný a zábavný příběh:)

Harry Potter a vězeň z AzkabanuHarry Potter a vězeň z AzkabanuJ. K. Rowling (pseudonym)

Další super kniha o Harry Potterovi a určite doporučuji!
Od příběhu jsem čekala trochu něco jiného, ale i tak se mi moc líbil. :D

Varování bratří GrimmůVarování bratří GrimmůChris Colfer

Tato kniha se rozhodně nevyrovná těm dvou předchozím. Naprosto skvělá kniha. :D

Ema a kouzelná knihaEma a kouzelná knihaPetra Braunová

Nádherné čtení a kouzelný příběh. Knihu jsem četla asi tak ve 2. třídě a to jsem z ní byla nadšená a nadšená pořád jsem. Moc pěkná kniha a můžu jen doporučit (hlavně malý čtenářkám). :D :) :D

Harry Potter a princ dvojí krveHarry Potter a princ dvojí krveJ. K. Rowling (pseudonym)

Další super díl o Harry Potterovi (který nikdy nezklame) byl zase BOŽÍ. Kniha se mi moc líbila. :D :) :D

Tatínku, ta se ti povedlaTatínku, ta se ti povedlaZdeněk Svěrák

Knihu jsem přečetla asi tak za 20 min. a u toho jsem se asi tak 50. zasmála. Kniha se mi moc líbila a můžu jen doporučit.

Škola dobra a zlaŠkola dobra a zlaSoman Chainani

Kniha se mi na začátku líbila, ale pak mě přestala bavit. Knihu jsem pak dočetla a zase mě začala bavit. Kniha se mi docela líbila, ale konec byl hrozně urychlený a bylo to na mě moc informací. :(

Vyděrač na telefonuVyděrač na telefonuMaja von Vogel

Tahle kniha je první díl a taky skoro nejlepší kniha ze série. Zajímavý příběh a i pěkně napínavý. Přesně to jsem čekala. :D

Čarovné zaklínadloČarovné zaklínadloChris Colfer

Knihu doporučuji. Kniha mě nezklamala a už se těším na další díl. :) Jediné, co se mi na knize nelíbí (úplná maličkost) je, že někde je až moc dlouhý popis. Jinak kniha je super. :D :) :D

Volání z hlubinVolání z hlubinTanya Stewner

Hezký začátek. Knihu a celou sérii jsem si hned zamilovala. :)

Cesta do budoucnostiCesta do budoucnostiLeila Sales

Tato kniha je moje nejoblíbenější. Nádherný příběh, který je i promyšlený. Můžu jen doporučit. :D

Dětská ilustrovaná bibleDětská ilustrovaná bibleMartina Drijverová

Kniha má hezké ilustrace a hezké seznámení se Starým a Novým zákonem.

Povídačky pro KlárkuPovídačky pro KlárkuJiří Stránský

Nádherné povídačka, které jsou i vtipné. Knihu jsem bohužel nedočetla, ale hned jak budu mít chut, tak se do toho zase pustím. :D :) :D

P.S. Hlavní hrdinka Klárka se jmenuje stejně jako já. :D

Delfíni v ohrožení!Delfíni v ohrožení!Tanya Stewner

Další super příběh o Lili Větroplašce a tentokrát o delfínech. Holčičkám CCA 7 let se bude určitě líbit. :D :) :D

Víš, jak se co dělá?Víš, jak se co dělá?Oldřich Růžička

Moc hezká kniha s vtipnými ilustracemi. V knize se dozvíš mnoho užitečných věcích.

NezbedníciNezbedníciMartina Drijverová

Nádherná kniha, která je i bláznivá a naučná. Knihu doporučuji. :D :) :D

Návrat KouzelniceNávrat KouzelniceChris Colfer

Zase nádherná kniha. Druhý díl je o trochu lepší než ten první. :) Kniha je nádherná a ROZHODNĚ doporučuji. :D :) :D

Tanec čarodějnicTanec čarodějnicMaja von Vogel

Tanec čarodějnic je moje první kniha ze série a taky zatím nejlepší.

Skandál v televiziSkandál v televiziMaja von Vogel

Kniha a příběh se mi líbil, ale četla se mi trochu špatně, protože v ní byly pravopisné knihy. doporučuji půjčit z knihovny.

Nebezpečný chatNebezpečný chatHenriette Wich

Kniha je super a příběh se mi moc líbil.

Nebezpečné fitkoNebezpečné fitkoMaja von Vogel

Příběh se mi líbil. Už se těším na další díly ze série. : ) :)

Poselství deštěPoselství deštěTanya Stewner

Nejlepší kniha ze série.

Barevné vodyBarevné vodyTanya Stewner

Kniha se mi sice líbila, ale čekala jsem, že to bude lepší.

První kamarádiPrvní kamarádiLinda Chapman

Nádherná, roztomilá pohádka o jednorožci. Bude se malým a začínajícím čtenářkám určitě líbit. :)

Místo činu: natáčeníMísto činu: natáčeníHenriette Wich

Další díl detektivní kanceláře byl sice dobrý, ale patří k těm slabším. Od knihy jsem čekala mnohem víc.

Pohádky o víláchPohádky o víláchkolektiv autorů

Nádherné čtení před spaním. Tuto knihu jsem četla sestřenici (7 let) a moc se jí ty pohádky líbili a můžu jen doporučit. :D :) :D