Astridka Astridka komentáře u knih

Delfíni v ohrožení! Delfíni v ohrožení! Tanya Stewner

Další super příběh o Lili Větroplašce a tentokrát o delfínech. Holčičkám CCA 7 let se bude určitě líbit. :D :) :D

28.05.2022 2 z 5

Půlnoční hodina Půlnoční hodina Benjamin Read

Od knihy jsem čekala mnohem víc :(, ale i přesto nádherný a promyšlený příběh.

28.05.2022 3 z 5

Pohádky o vílách Pohádky o vílách kolektiv autorů

Nádherné čtení před spaním. Tuto knihu jsem četla sestřenici (7 let) a moc se jí ty pohádky líbili a můžu jen doporučit. :D :) :D

28.05.2022 4 z 5

Povídačky pro Klárku Povídačky pro Klárku Jiří Stránský

Nádherné povídačka, které jsou i vtipné. Knihu jsem bohužel nedočetla, ale hned jak budu mít chut, tak se do toho zase pustím. :D :) :D

P.S. Hlavní hrdinka Klárka se jmenuje stejně jako já. :D

27.05.2022

Ema a kouzelná kniha Ema a kouzelná kniha Petra Braunová

Nádherné čtení a kouzelný příběh. Knihu jsem četla asi tak ve 2. třídě a to jsem z ní byla nadšená a nadšená pořád jsem. Moc pěkná kniha a můžu jen doporučit (hlavně malý čtenářkám). :D :) :D

27.05.2022

Harry Potter a Tajomná komnata (Ilustrovaná edícia) Harry Potter a Tajomná komnata (Ilustrovaná edícia) J. K. Rowling (p)

Další super díl o Harry Potterovi. Tuto sérii miluji.

27.05.2022 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Série Harryho Pottera je BOŽÍ. Mám ji moc ráda a 7. díl mám taky. I když jsem věděla, že na konci zemře docela dost lidí, tak to autorka popsala tak, že mi to nepřišlo až tak hrozné a ani jsem se u toho nerozbrečela :D a za to autorce moc děkuji. :) :D

Kniha je super a ROZHODNĚ doporučuji. :D :) :D

27.05.2022 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár (ilustrované vydání) Harry Potter a Ohnivý pohár (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Harry Potter je prostě NEJ. 4. díl se mi moc líbil a už se těším na další. :))))))

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Tato kniha se rozhodně nevyrovná těm dvou předchozím. Naprosto skvělá kniha. :D

Místo činu: natáčení Místo činu: natáčení Henriette Wich

Další díl detektivní kanceláře byl sice dobrý, ale patří k těm slabším. Od knihy jsem čekala mnohem víc.

27.05.2022 3 z 5

Kouzelný roh Kouzelný roh Oldřiška Ciprová

Nádherná pohádka a malým čtenářkám se bude určitě líbit

26.05.2022 3 z 5

První kamarádi První kamarádi Linda Chapman

Nádherná, roztomilá pohádka o jednorožci. Bude se malým a začínajícím čtenářkám určitě líbit. :)

26.05.2022 4 z 5

Další super kniha o Harry Potterovi a určite doporučuji!
Od příběhu jsem čekala trochu něco jiného, ale i tak se mi moc líbil. :D

26.05.2022

Dětská ilustrovaná bible Dětská ilustrovaná bible Martina Drijverová

Kniha má hezké ilustrace a hezké seznámení se Starým a Novým zákonem.

25.05.2022

Vyděrač na telefonu Vyděrač na telefonu Maja von Vogel

Tahle kniha je první díl a taky skoro nejlepší kniha ze série. Zajímavý příběh a i pěkně napínavý. Přesně to jsem čekala. :D

25.05.2022 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Kniha se mi na začátku líbila, ale pak mě přestala bavit. Knihu jsem pak dočetla a zase mě začala bavit. Kniha se mi docela líbila, ale konec byl hrozně urychlený a bylo to na mě moc informací. :(

23.05.2022 2 z 5

Cesta do budoucnosti Cesta do budoucnosti Leila Sales

Tato kniha je moje nejoblíbenější. Nádherný příběh, který je i promyšlený. Můžu jen doporučit. :D

22.05.2022 5 z 5

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Kniha se mi sice líbila, ale čekala jsem, že to bude lepší.

22.05.2022 4 z 5

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Hezký začátek. Knihu a celou sérii jsem si hned zamilovala. :)

22.05.2022 4 z 5

Poselství deště Poselství deště Tanya Stewner