aša aša komentáře u knih

Kdo šije u Podolské? Kdo šije u Podolské? Lucie Hlavinková

Zajímavý život paní Podolské

03.04.2021 3 z 5

Tulákům Jetřichovicka Tulákům Jetřichovicka Natalie Belisová

Nádherná kniha pro milovníky Jetřichovicka a nejen je.

26.01.2017

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Barbora Hrůzová

Příjemné čtení s detektivní zápletkou, z českého prostředí.

04.11.2016 4 z 5

Svátky krásné hvězdy Svátky krásné hvězdy František Kožík

Moje první setkání s Františkem Kožíkem. Knížka mě vrátila do doby, kdy vánoce začínaly v prosinci a ne už koncem prázdnin, do doby, kdy pod stromečkem nebyly hromady dárků, ale přesto byly vánoce nějak bohatší. Příběh se mi moc líbil,a vzhledem k tomu, že v obchodech už dva měsíce nabízejí vánoční zboží,s nostalgií vzpomínám

04.11.2016 5 z 5

Anna Falcká Anna Falcká Hana Parkánová-Whitton

Moje první knížka od autorky a jsem spokojená. Romantický, ale nepřeslazený příběh Karla IV a jeho druhé ženy. Určitě si půjčím od autorky i další knížky.

27.05.2014 4 z 5

Králův dluh Králův dluh Vlastimil Vondruška

Souhlasím s předešlými komentáři. Knížka se dobře čte a jen těžko se od ní odchází.

27.05.2014 4 z 5

Matčin stín Matčin stín Diane Chamberlain

Třetí díl " majákových" příběhů popisuje osudy Lacey O Neillové a její rodiny. Moc hezky se čte, příjemná oddychovka .

12.01.2014 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Souhlasím s většinou hodnocení. Knížka je velice čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Mám ráda knihy z českého prostředí a to je pro mě také plus. Už se těším na další knížku od této autorky. Zaujal mě popis života v Sudetech, protože odtud pocházím a moji předkové tady v té době žili.

28.12.2013 5 z 5

Noci v Rodanthe Noci v Rodanthe Nicholas Sparks

Moje první kniha od tohoto autora a určitě ne ní poslední. Líbila se mi.

13.06.2013

Hitlerův houslista Hitlerův houslista Igal Shamir

Napínavý příběh o tajemstvích minulosti, líbila se mi

13.06.2013 5 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Je to moje první od Kinselly a je mi líto,ale jsem trochu zklamaná,čekala jsem víc

04.03.2013 3 z 5

Zastřelte toho chromého koně Zastřelte toho chromého koně Václav Gruber

přečetla jsem oba díly,krásná dojímavá a nutící přemýšlet o životním spěchu.Určitě si přečtu i další knihy Václava Grubera

18.11.2012 5 z 5

Mít pro koho žít Mít pro koho žít Věra Řeháčková

Román pro ženy, tím je řečeno vše.Oddychová knížka, dojímavý příběh, hezky se čte.

12.11.2012 4 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

První kniha, kterou jsem od p.Kornerové četla a i když nemám ráda "červenou knihovnu", příběh se mi moc líbil .Nepřipadá mi přeslazený, jako některé romány pro ženy.

12.11.2012 5 z 5

Tři vánoční dárky Tři vánoční dárky David Kaps

Knihu jsem si půjčila v knihovně kvůli povídce paní Kornerové a také se mi líbila nejvíc. Příjemné čtení na dlouhé zimní večery.

12.11.2012

Fialový autobus Fialový autobus Maeve Binchy

Souhlasím s předešlým komentářem, příjemná oddychovka

12.11.2012

Příběh staršího bratra Příběh staršího bratra Ilona Borská

Mám ráda všechny knížky Ilony Borské. Píše o lidech, kteří něco dokázali a přesto je málokdo zná. Karel Čapek je známější,ale jeho bratr Josef není horší spisovatel než on. Knížka o jeho životě je poučná, měl zajímavý život a přesto zůstává ve stínu svého bratra.

Stopy mých otců Stopy mých otců Helena Šmahelová

Půjčila jsem si celou trilogii v knihovně a pak usilovně sháněla.Krásná rodinná kronika.Škoda,že je tak málo známá.

Vlčí zub Vlčí zub Jaroslav Velinský

Knížky Jaroslava Velinského patří ke klasice české detektivky. Ota Fink je můj miláček už z časů Lidožrouta.

Dům na venkově Dům na venkově Fay Weldon

jedním slovem zklamání,měla jsem trochu jinou představu.Přiznám se,že jsem nedočetla

28.06.2012