Artic Artic komentáře u knih

Poslední den Poslední den William R. Forstchen

Absence napětí.

28.07.2021 1 z 5

Čas šelmy aneb příběhy (p)o konci světa Čas šelmy aneb příběhy (p)o konci světa Vladimír Němec

Čekal jsem víc, málokdo umí napsat postapo, které bude my cup of tea, sorry jako přátelé.

06.06.2021 2 z 5

Jediný unikl Jediný unikl Chris Ryan (p)

Ze začátku se špatně čte, než si člověk zvykne na překlad.

03.09.2018 3 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Bohužel nejslabší Brownova kniha. Opět konstrukt Lola běží o život (od Šifry), ale nyní nezáživně podané a zdlouhavě popisné. Zkrátil bych o 200 stránek.

28.03.2018 3 z 5

Let duchů Let duchů Bear Grylls (p)

Kdo trochu Beara zná, tak ví :-)

15.02.2018 4 z 5

Čeká nás pohroma? Čeká nás pohroma? Andor Šándor

Kdo trošku popřemýšlí, tak může odhalit poselství pana generála :-)

18.12.2017 4 z 5

Vzhůru - Pozoruhodná cesta k vrcholu Mount Everestu Vzhůru - Pozoruhodná cesta k vrcholu Mount Everestu Bear Grylls (p)

Beara mam rad a netusil jsem, cim prosel a co dokazal takhle mlady. Knihu doporucuji, styl vypraveni mi k nemu sedi, ale nekomu nemusi vyhovovat.

24.06.2017 5 z 5

Tma 2.0 Tma 2.0 Ondřej Neff

Mně se dvojka líbila vice než jednička. Je rozepsanější a Katka je Katka, i když v obou by mohlo být méně reálných politiků. Na druhou stranu jejich role v PA pobaví :-).

31.03.2016 4 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Ale jo, docela to šlo, jen kdyby to nebylo tolik popisné (nebo orientační?) :-)

08.03.2016 3 z 5

Mnichovský přízrak Mnichovský přízrak Georges-Marc Benamou

Bohužel, čekal jsem od toho víc. V dnešní době, ale dobré k zamyšlení ohledně povinných kvot pro uprchlíky, které nám vnutila EU a Polsko se zaleklo.

23.09.2015 2 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Škoda, Nesbø opět zklamal. Za mě slabé dvě hvězdy.

08.04.2015 2 z 5

Stařec a moře Stařec a moře Ernest Hemingway

Četl jsem na pláži na Korfu. Nezapomenutelné.

01.02.2015 4 z 5

Rozum do kapsy Rozum do kapsy kolektiv autorů

V době temna (předinternetové) prostě super.

30.01.2015 4 z 5

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Prolistoval jsem kuchařku a salát z kuřecích kůžiček musí bejt sakra bomba, ale jen pro fajnšmekry. Jo a chybí mi tam želvička, tak se snad záhy dočkáme druhého dílu :-))

18.01.2015 odpad!

MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí MMS - Master Mineral Solution - Převrat v léčení nemocí Jim Humble

Již se prodává aktualizované a rozšířené vydání o nejnovější poznatky z letošního roku. MMS užívám, lidem doporučuji, ale nenutím :-)

15.12.2014

Svatební cesta s Dominikou Svatební cesta s Dominikou Jiří Jánoška

K přečtení mě přemluvila máma asi v 15 a líbilo :-).

14.10.2014 5 z 5