Artep25 Artep25 komentáře u knih

Nádech do ticha Nádech do ticha Cath Staincliffe

Taky jsem přemýšlela zda knihu dočtu ,protože začátek byl vleklejsi.Ale jsem ráda že jsem vydržela. Protože zbytek děje byl zajímavý a kdyby nebyl vykreslen život postav, pak by děj neměl tu sílu. Za mě silné aktuální téma. Kniha se mi líbila.

09.07.2022 4 z 5

Na seznamu smrti Na seznamu smrti Jack Carr

Je pravda že to byl hodně jednoduše vystavený děj. Zlo proti dobru. Jeden proti množství vysoce postavených lidí. Nic složitého.Ale tohle vždy dobře funguje když se to podaří zajímavě a jednoduše napsat A to se autorovi povedlo. Nenudil složitými technickými popisy. Mne se kniha líbila a četla se dobře.

06.07.2022 4 z 5

Na Seně Na Seně Vojtěch Rauer

Pěkná novela.Takova šikovná jednohubka.

03.07.2022 4 z 5

Na konci října Na konci října Lawrence Wright

To co se nám ještě včera zdálo ,jako nemožné je dneska realita .Tato kniha je thriller ,a kdybych ji četla před lety ,tak se na ni budu dívat jinak než dneska ,protože to už se nám skoro stalo a může se to klidně stát znovu a hůř.

26.06.2022 4 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Nejdříve mi Holly strašně lezla na nervy s tím svým přístupem. Ale postupně jsem pochopila proč je děj takto vystavěn a za mně to mělo spád, napětí a dobrou zápletku. Já jsem se nenudila a mohu doporučit.

22.06.2022 4 z 5

Mischling Mischling Affinity Konar

Mně se způsob psaní moc líbil .Vytvářelo to velmi zvláštní a silnou atmosféru děje a určitě víc podtrhovalo tu beznaděj a sílu hrůz ,která se děla v Osvětimi.

28.04.2022 4 z 5

Město jako Alice Město jako Alice Nevil Shute

Takové odpočinkové čtení ,ale moc hezky se to četlo a bavilo mě to .

01.04.2022 4 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Skvělá kniha. Mně se četla dobře .To co zažila Viola je strašné a protože se nyní děje válka na Ukrajině ,říkám si .Bože nedopusť už něco takového.

19.03.2022 4 z 5

Méně mít, více žít - Najděte si vlastní cestu k minimalismu Méně mít, více žít - Najděte si vlastní cestu k minimalismu Klára Haunerová

Myšlenky v knize nejsou nové, ale kniha je velmi čtivě napsaná a mně velmi bavila .Příběhy jiných lidí jsou inspirující a určitě se ke knize ještě vrátím a zkusím některé myšlenky uskutečnit.

19.03.2022 4 z 5

Máme na vybranou Máme na vybranou Edith Eva Eger

Skvělá kniha se spoustou zajímavých myšlenek

28.01.2022 4 z 5

Mafia v Poprade Mafia v Poprade Gustáv Murín

Zajímavé čtení .Obzvlášť pro mně. Pocházím z Popradu. Ale některé věci mně překvapily .Netušila jsem , v čem všem je namočený bývalý slovenský prezident.

15.01.2022 4 z 5

Labyrint Labyrint Sigge Eklund

Ano bylo to hodně o psychologii a vnitřních bojích postav ,ale záměr autora si myslím byl, formou střídání minulosti a současnosti nám dát příběh ,který se chová ,jako cesta labyrintem a když budete pozorně číst na konci knihy se dozvíte co se vlastně stalo, i když autor to vlastně nenapsal a na nikoho neukázal prstem .

23.10.2021 4 z 5

Krysí requiem Krysí requiem Tomáš Zářecký

Trochu drsné a lepší než jsem čekala .Jsem zvědavá zda bude pokračování :)

30.09.2021 4 z 5

Krvavé sudoku Krvavé sudoku Shelley Freydont

Já si myslím ,že to nebyla špatná detektivka .Taková příjemná oddechová knížka na léto.

03.09.2021 4 z 5

Pohřešovaní Pohřešovaní M. R. Hall

První díl se mi líbil také více. Námět dobrý ,trochu překombinovaný .Jenny mi lezla na nervy víc než v prvním díle. Ale jestli bude další díl ráda si ho přečtu .

18.08.2021 4 z 5

Koroner Koroner M. R. Hall

Za mně také dobře napsané ,čtivé a vtáhlo mně to do děje. Určitě si přečtu další .

12.08.2021 4 z 5

Klíč 17 Klíč 17 Marc Raabe

Četla se dobře ,ale chvílemi jsem se v tom ztrácela .Tak trochu chaotický thriller řekla bych ..

24.07.2021 4 z 5

Když se kruh uzavřel Když se kruh uzavřel Kamil Pešťák

Tak trošku James Bond po česku. Ale nebylo to špatné čtení .Celkem dobrý příběh .

17.07.2021 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Musím jen souhlasit se všemi pozitivními komentáři .Kniha je opravdu výborná .Čte se jedním dechem a zaslouží si nejlepší hodnocení .

06.07.2021 5 z 5

Eleanor a Grey Eleanor a Grey Brittainy C. Cherry

No kdybych si pořádně všimla obálky než jsem začala číst ,tak asi knihu odložím .Také se mi moc nelíbí .Jsem čtenářka úplně jiného žánru a romantika mně povětšinou obchází velkým obloukem .Tento příběh jsem četla víceméně náhodou a nelituji .Krásný romantický příběh do škaredého počasí ,když se pohodlně usadíte do křesla s hrnkem teplého čaje nebo kakaa a budete se při čtení chvíli usmívat a chvíli plakat .Je to milá oddechovka a když to budete číst ,tak si to vážně užijete .Za mně skvělá odpočinková kniha .

23.06.2021 5 z 5