Artep25 Artep25 komentáře u knih

Nezvěstná Nezvěstná T. J. Brearton

Kniha dost průměrná. Námět se mi líbil, ale byla taková bez napětí. Žádný moment překvapení se nekonal. Škoda

02.10.2022 3 z 5

Nevycházej po setmění Nevycházej po setmění Helene Tursten

Trošku lepší než ta první ,ale žádné wau se nekonalo .Nicméně číst se dá .

27.09.2022 3 z 5

Revír Revír Helene Tursten

Taková chuťovka na dva večery.

27.09.2022 3 z 5

Nevinná žena Nevinná žena Amy Lloyd

Ze začátku spíše pomalejší ale obě postavy na mne působily nesympaticky. Přemýšlela jsem k je z nich dvou větší psycho....Námět zajímavý.

24.09.2022 4 z 5

Nevinná hra Nevinná hra Alex Dahl

Kniha nemá příliš vysoké hodnocení,ale já si myslím, že špatná není. Zaujala a byla i čtivá.Zápletka nebyla špatná a chvíli jsem i soucitila se zloduchem nebo teda zloduškou.A naopak kladná postava Elisa mně docela znechutila. Takže za mně doporučuji.

21.09.2022 4 z 5

No to byla hodně silná kniha . Přestože od jejího napsání už uplynulo více než desetiletí nedělám si iluze,že by se systém v Severní Koreji nějak zvlášť změnil. To co tam ti lidé zažívali a ještě zažívají je téměř k neuvereni.Kniha je velmi dobře napsaná.

14.09.2022 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Carterovka,jako obvykle hodně přehnaná,ale taky ,jako obvykle velmi čtivá.

10.09.2022 4 z 5

Oheň na pláži Oheň na pláži Chris Ould

Tak jsem dočetla i poslední díl trilogie a je ze všech dílů úplně nejlepší. Jako by se nitky sbihaly k tomuto dilu kterým to graduje a je i velmi svižný a napínavý a opouští pomalejší tempo předchozích dvou dílů Ovšem ty dva předtím je nutné si přečíst.

08.09.2022 4 z 5

Zátoka smutku Zátoka smutku Chris Ould

Pokračování mne bavilo ještě více než první díl a jdu na třetí díl protože jsem fakt zvědavá co detektiv Reyna zjistí o svém původu.

07.09.2022 4 z 5

Neklidné pobřeží Neklidné pobřeží Chris Ould

Líbila se mi postava Jana Reyny a i toho faerskeho detektiva Hjalteho .Soukromý příběh Jana není v prvním díle knihy dořešený tak uvidíme. Jinak je to opravdu čistokrevná detektivka,má spíše pomalejší tempo a nebýt těch dvou detektivů a zvědavosti co Reyna zjistí o svém původu, tak nevím zda bych dočetla .

04.09.2022 3 z 5

Nejtemnější část noci Nejtemnější část noci Jeremy Finley

Neměla jsem velká očekávání, ale kniha příjemné překvapila. Čtivý román,zajímavé sci-fi. Typově trošku Akta X. Doporučuji a těším se na pokračovaní.

01.09.2022 4 z 5

Nejskrytější přání Nejskrytější přání Marybeth Mayhew Whalen

Chvíli jsem nevěděla zda se opravdu jedna o thriller,ale ano i když asi trochu jiný než jsem si myslela. Jsem ráda, že jsem si příběh přečetla a nakonec musím napsal, že se mi líbil.

31.08.2022 4 z 5

Nechtěné Nechtěné Emily Gunnis

Přečetla jsem,ale jak se říká méně je někdy více. Příliš prekombinovane a přeplácané .Bylo to dobré téma a ,kdyby to chytlo i nějakou logickou nitku, tak se to mohlo povest.

26.08.2022 3 z 5

Nedostatek důkazů Nedostatek důkazů Steve Martini

Detektivni příběh,který mi připomíná knihy od Grishama. Nedosahuje sice jeho kvalit. Přesto je pěkně napsaný a dobře se četl.

23.08.2022 4 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Kniha mne taky nenadchla.Pomaly rozjezd a příliš prekombinovana.Posťavy se nechovali uvěřitelné.

20.08.2022 3 z 5

Naverbovaná Naverbovaná Valérie De Boisrolin

Co mne nejvíc vytáčí je to ,že tohle by se nikdy nestalo,kdyby politikove v celém světě a hlavně v Evropě nerezignovali na kontrolu osob,které přijímají do země. Politika otevřené náruče není tou cestou a hlavně všichni víme, že dneska je to jen horší a těch zbloudiliych děti bude ještě víc. Koledujeme si o zánik našich hodnot a bojim se ,že svět, jak jsme ho znali spěje ke konci. IS nemá slitování a svoje sítě bude roztahovat víc a víc. A než se nadejeme bude pozdě. Bohužel mamka Ley tomu asi nemohla zabranit,protože Francie je postižená úplně nejvíc.

14.08.2022 4 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Souhlasím s tím,že dej trošku přitazeny za vlasy a konec nereálný. Ale i tak se to četlo samo a děj mě bavil. Nečekám od dobrého thrilleru žádná moudra,ale dobré čtení.A Carter to zase splnil.

06.08.2022 4 z 5

Náhradník Náhradník Nicole Lundrigan

Kniha byla dobrá, ale ty postavy mi také lezly na nervy.

27.07.2022 4 z 5

Náhodné skutky statečné lásky Náhodné skutky statečné lásky Danny Scheinmann

Přemýšlela jsem zda mám knihu číst, protože nejsem úplně fanoušek knih o lásce. Ale byla jsem ráda,že jsem si knihu přečetla. Nebyla to žádná červená knihovna. V knize je mnoho zajímavých myšlenek a má i poutavý děj.

20.07.2022 4 z 5

Náhodná smrt patriarchy Náhodná smrt patriarchy Leif Davidsen

Pěkná kniha. Zaujal mně popis toho ,jak historie ovlivňuje i současné Rusko .Přesto ,že to je román ,tak si myslím, že popis ruského myšlení a ducha, autor pěkně vystihl .A jak už psal někdo v komentářích ,Rudá volavka je lepší ,ale tohle je fajn čtení .

17.07.2022 4 z 5