Aristea Aristea komentáře u knih

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Jako sorka.....ale tohle ne

15.12.2019 2 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Hodně jsme se bála, protože ono číst o žačce a učiteli je v dnešni době... (myslím wattpadu - určitě jsme každý minmálně jeden četli) docela těžké...Ale tohle byla taková milá, jednoduchá knížka.

15.12.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Colleen nám ukázala příběh o domácím násilím, který obohatila o dvě dějové linky. Jedna z minulosti, kde pomáhá bezdomovci a druhá je z pžítomnosti. Nutno říct, že je mi let, takže asi nejsme cílová skupina. I tak se mi líbilo vykreslení postav - měli hloubku a to se mi líbilo! Mnohem více se mi líbila Lily z minulosti. Byla odvážná a na svůj věk duševně vyspělá. Nejde si nezamilovat Atlase, protože on je tak DOKONALEJ!

Knihu si určitě ráda přečtu znovu, ale až za dva/tři roky.

15.12.2019 3 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Tři temné koruny je opravdu bombová kniha, která mě zaujala obálkou a velkým humbukem okolo. Trochu jsme se bála, protže knihy, které jsou tak moc "propagované" mi většinou nesedí.

Kniha se čte zprvu taaaak pomale, že máte chuť to zapíchnout a čas věnovat jinak. Ale to nedělejte! Když se přes tyto začátky překousáte a dostanete se do finálního vyvrcholení budete číst s otevřenou pusou. Jeden zvrat větší než druhý!

Kniha nám v anotaci slibuje boj, kterého se dočkáte až ve druhém dílu! A ten si určitě přečtu!

15.12.2019 4 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Od knihy jsem čekala hodně, ale přáběh mi přišel suchý,nudný a nezáživný. I přesto, že jsem cílová skupina.

06.08.2019 odpad!

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Bylo zajímavé číst pohled "průskumníka", ale tím to končí. Byla to taková... Pohádka.

05.05.2019 1 z 5

Řekni vlkům, že jsem doma Řekni vlkům, že jsem doma Carol Rifka Brunt

Tohle je ta nejkrásnější, kterou jsem kdy četla! Křehké sourozenecké vztahy jsou velmi reálné.

Popisuje život 14 - leté June, kterou jsme si hned zamilovala. Co oceňuji tak to byly vlastnosti. Každá osoba měla dobrou, ale i tu špatnou vlastnost, která neubližovala lidem. Jen se za ní hlavní postavy neměly rády. Celá kniha je jak podle pravdivého příběhu. Smutná od první strany a smutná až do poslední. Ale nebojte, je i prokládána vtipnými momenty!

Brečela jsme na začátku a i na konci. Vyrazila mi dech a zlomila mě - tím pozitivním smyslem :)

22.04.2019 5 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Originální nálad! Kniha nebyla nudná, smutná, ale ani moc sladká. Autor prostě věděl, kde má přestat a to se mi líbilo! Není to nejlepší kniha, kterou jsem četla, ale rozhodně patří k těm lepším!

21.04.2019 3 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Jako jo...šlo to. Bylo by fajn přijít s něčím originálnějším. Kniha mě nerozbrečela.

21.04.2019 2 z 5

Víš, že tě miluju? Víš, že tě miluju? Estelle Maskame

Tak...takhle kniha nemá vypadat. Jsem asi jediná holka, která se do toho BAD BOY nezamilovala?

Tyler - Egoistický tupec, který všechny svoje chyby omlouvá na těžké dětství.

Eden - Trpí (pravděpodobně) poruchou příjmu potravy - (ale to tam nikdo neřeší, protože je úplně normální při pohledu na jídlo počítat kalorie, že jo?)

HOLKY, takhle vztah mezi lidmi v reálu nevypadá.

21.04.2019 odpad!

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Tohle se za mě moc nepovedlo. Povahy babičky a jejího strýce byly nucené. Prostě je potřebovala mít zajímavé.

21.04.2019 1 z 5

Divoká píseň Divoká píseň Victoria Schwab

Krásný popis světa a ještě krásnější postavy. Ovšem moje očekávání nebyla dostatečně naplněno.

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Smutná, dojemná, napínavá. Bohaté ilustrace.

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Nezáživná kniha.

19.04.2019 1 z 5

Prokletí Prokletí Michaela Burdová

Jako malá holka jsem tuto knihu milovala. Atmosféra a popis uliček mě naprosto ohromil.

Za horou smrti Za horou smrti Hilde Hagerup

Četla jsem ji jako malý kid a můžu ji doporučit! Atmosféra mě naprosto pohltila.

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Pořádná dávka cukru! Kitty byla sakra vtipná a její hlášky jsem si často zapisovala. Jen vztah Petera a Lary Jean mi připadal slabí.

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Zajímavá Young Adult detektivka. Líbí se mi postavy a jejich vztahy.

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Kniha mě bavila. Ovšem ten FANTASY efekt se mi tam vůbec nehodil.

19.04.2019 2 z 5

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Tak tohle byla jízda! Lehce předpovídatelná kniha, ale i tak bavila.

!! SPOILER !!
Jejich vztah bych více ocenila, kdyby byli JEN kamarádi.