Arisavm Arisavm komentáře u knih

Kronika Českých zemí 8: 1968 - 2008 Kronika Českých zemí 8: 1968 - 2008 kolektiv autorů

Dobrý den,
prosím, prosím, stále sháním tuto knihu. Neměl by někdo, komu se doma válí, je pro mého brášku.
Moc děkuji za Vaše odpovědi

10.09.2020

Dobrý den,
sháním tuto knihu už velmi dlouho, nevíte o někom, kdo by ji prodával, nebo byl ochotný prodat, je pro mého mladšího brášku. Udělalo by mi to obrovskou radost.
Děkuji za Vaše odpovědi

07.04.2020

Kód horečky Kód horečky James Dashner

Ač tuto knihu nemám úplně dočtenou, už teď vím, že mě nezklame. Kniha mi odpověděla na mnoho otázek z předešlých dílů. Autor to měl skvěle promyšlené a dal tomu i skvělé zpracování.

Vražedná léčba Vražedná léčba James Dashner

Ze začátku jsem se této série knih trochu obávala. Ale nakonec mě velmi příjemně překvapila. Ač se tu jedná o mladé lidi, kteří si musí projít opravdovým peklem a určitě bych to nikomu nepřála, příběh ě opravdu uchvátil. Barvité líčení děje i postav, doporučuji.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Co dodat k této knize, krásně propracovaná kniha pro všechny, kdo mají rádi fantasy a romantiku. Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Po přečtení jsem neváhala a dokoupila si i ostatní díly. Doporučuji :)

14.01.2018 5 z 5

Spojení krve Spojení krve Nicky Perry (p)

Tato kniha byla jedna z prvních knih, které jsem dostala jako malá holka. Ale už tehdy jsem ocenila její propracovanost a příběh jako takový. Baví mě takovéto fantasy příběhy propojené romantikou, samozřejmě s dobrým koncem. Za mě tato kniha může nalákat mnoho mladých lidí do světa knih. Určitě ji doporučuji.

14.01.2018 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Brilantní zakončení brilantní série knih. Z celé série jsem opravdu nadšená a lepší konec jsem si nemohla představit. Prostě pecka.

14.01.2018 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

U této knihy jsem nejprve viděla film, který mě zaujal. Takovéto příběhy mám moc ráda, proto jsem si tento díl musela koupit a přečíst. Samozřejmě kniha mě zaujala o mnohem více, už jenom proto, jak moc nám dokáže fungovat naše fantazie. Za mě super kniha a určitě ji doporučuji.

14.01.2018 5 z 5

Celá série je skvěle a hlavně pravdivě napsaná o tom, co všechno lidé dokáží. O tom, co lidé dokáží vybudovat, o tom, co dokáží obětovat (ať vážně, či pro srandu), ale hlavně o tom, co dokáží snést pro své blízké. Určitě doporučuji.

14.01.2018 5 z 5

Kniha pro mě byla neobvyklá už jenom stylem psaní. Neměla jsem možnost přečíst moc knih psané ve scénáři, ale musím říct, že příběh je skvělý. Knihu jsem přečetla na jeden zátah :D. Spisovatelka Rowlingová mě prostě nezklamala, určitě doporučuji přečíst.

13.01.2018 5 z 5

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Kompletní série Narnie mě jako malou holku přivedla do světa fantasy :), od té doby miluji čtení. Čím jsem starší, tím více se pročítám i přes jiné žánry :). Ale Narnie bude mojí srdcovkou do konce života :).

13.01.2018 5 z 5