Arisavm - Příspěvky

Město nebeského ohněMěsto nebeského ohněC. Clare (pseudonym)

Brilantní zakončení brilantní série knih. Z celé série jsem opravdu nadšená a lepší konec jsem si nemohla představit. Prostě pecka.

StmíváníStmíváníS. Meyer

Co dodat k této knize, krásně propracovaná kniha pro všechny, kdo mají rádi fantasy a romantiku. Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Po přečtení jsem neváhala a dokoupila si i ostatní díly. Doporučuji :)

Fantastická zvířata a kde je najít (původní scénář)Fantastická zvířata a kde je najít (původní scénář)J. K. Rowling

Kniha pro mě byla neobvyklá už jenom stylem psaní. Neměla jsem možnost přečíst moc knih psané ve scénáři, ale musím říct, že příběh je skvělý. Knihu jsem přečetla na jeden zátah :D. Spisovatelka Rowlingová mě prostě nezklamala, určitě doporučuji přečíst.

Hunger Games – kompletHunger Games – kompletS. Collins

Celá série je skvěle a hlavně pravdivě napsaná o tom, co všechno lidé dokáží. O tom, co lidé dokáží vybudovat, o tom, co dokáží obětovat (ať vážně, či pro srandu), ale hlavně o tom, co dokáží snést pro své blízké. Určitě doporučuji.

Město z kostíMěsto z kostíC. Clare (pseudonym)

U této knihy jsem nejprve viděla film, který mě zaujal. Takovéto příběhy mám moc ráda, proto jsem si tento díl musela koupit a přečíst. Samozřejmě kniha mě zaujala o mnohem více, už jenom proto, jak moc nám dokáže fungovat naše fantazie. Za mě super kniha a určitě ji doporučuji.

Čarodějův synovecČarodějův synovecC. S. Lewis

Kompletní série Narnie mě jako malou holku přivedla do světa fantasy :), od té doby miluji čtení. Čím jsem starší, tím více se pročítám i přes jiné žánry :). Ale Narnie bude mojí srdcovkou do konce života :).

Spojení krveSpojení krveN. Perry (pseudonym)

Tato kniha byla jedna z prvních knih, které jsem dostala jako malá holka. Ale už tehdy jsem ocenila její propracovanost a příběh jako takový. Baví mě takovéto fantasy příběhy propojené romantikou, samozřejmě s dobrým koncem. Za mě tato kniha může nalákat mnoho mladých lidí do světa knih. Určitě ji doporučuji.

Vražedná léčbaVražedná léčbaJ. Dashner

Ze začátku jsem se této série knih trochu obávala. Ale nakonec mě velmi příjemně překvapila. Ač se tu jedná o mladé lidi, kteří si musí projít opravdovým peklem a určitě bych to nikomu nepřála, příběh ě opravdu uchvátil. Barvité líčení děje i postav, doporučuji.

Kód horečkyKód horečkyJ. Dashner

Ač tuto knihu nemám úplně dočtenou, už teď vím, že mě nezklame. Kniha mi odpověděla na mnoho otázek z předešlých dílů. Autor to měl skvěle promyšlené a dal tomu i skvělé zpracování.