ariel platto ariel platto komentáře u knih

Spojeni osudem Spojeni osudem Meagan McKinney

Jsem z knihy u této autory opět zklamaná. On ji nenávidí a strašně se do ní zamiluje pro její krásné oči a vlasy? Kolik mu je? Šestnáct? Ne, hodně přes třicet. Ona je v jednom kuse urážená a nenáviděná a přesto se strašně zamiluje...celou knihu se nesnáší, ale jako fakt. Né takové to špičkování.

20.01.2024 2 z 5

Sem s tím Skotem Sem s tím Skotem Suzanne Enoch

Mám ráda pohádky, ale musí být uvěřitelné. Tady u této knihy mě vše tahalo za vlasy...

29.12.2023 2 z 5

Dobře utajený Skot Dobře utajený Skot Suzanne Enoch

Povedený druhý díl, lepší než první. Co se týče bratra Mirandy, za mě neomluvitelné...

25.03.2023 5 z 5

Princezna Princezna Jude Deveraux (p)

Mně by se víc líbilo, kdyby se to celé odehrálo na ostrově :-))

24.01.2023 3 z 5

Záležitost srdce Záležitost srdce Mary Balogh

Příběh mě okamžitě pohltil a jsem šťastná, že jsem natvrdlá a mohla být na konci překvapená :)

29.12.2022 5 z 5

Láska na dosah Láska na dosah Nicole Jordan

Kniha začala úvodem, jakože pro velký holky. Bohužel jen úvod. Potom mi to přišlo jakoby pro 13ti leté a zvládla jsem jen první třetinu knihy...

22.11.2022 2 z 5

Dáma v ohrožení Dáma v ohrožení Stephanie Laurens (p)

Její knihy moc ráda čtu. Konec byl báječný! :)

08.11.2022 5 z 5

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

(SPOILER) Spoiler:
Moc mě pobavilo, jak ho jako jediný poznal král :)

08.11.2022 4 z 5

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Dám samozřejmě 5*, ale musím přiznat, že mi tam chyběla ta živočišnost mezi hl. hrdiny, jak to umí Lisa popsat.

08.11.2022 5 z 5

Sázka na věno Sázka na věno Jo Beverley

Kniha se mi od začátku pěkně rozjela a četla jsem celý večer. Jenže poslední třetina byla taková divná, hlavní hrdinka bere vše, a to doslova, do vlastních rukou a nějak mi to vadilo. Proto beru jednu *

16.04.2022 4 z 5

Tajemství flirtu Tajemství flirtu Sabrina Jeffries

Přestože mezi hlavními hrdiny nebylo žádné jiskření, milostné scény nic moc, tak přesto dávám plný počet * , protože děj mě pěkně chytl a nepustil, dokud jsem knihu nepřečetla.

13.04.2022 5 z 5

Náhodně hraběnkou Náhodně hraběnkou Valerie Bowman

Tak tady mě to tahalo hodně za vlasy. Zkrátila bych to lhaní a víc využila vztahu mezi hlavními hrdiny.

05.04.2022 3 z 5

Pirátská nevěsta Pirátská nevěsta Johanna Lindsey

Chtěla jsem dát 5*, ale ke konci mi na knize něco vadilo. Taková divná iniciativa hlavní hrdinky i co se týká sexu.

05.04.2022 4 z 5

Přichází hrdina Přichází hrdina Heather Graham Pozzessere

Tady u této autorky se málo kdy stane, že by mě to nebavilo.

Keltská věštba Keltská věštba Meagan McKinney

No byly to urputné myšlenkové pochody obou hrdinů, dokola omílející to stejné. A nějak jsem nepochopila ten jeho i její rychlí zvrat do zamilování se.

17.02.2022 3 z 5

Falešná manželka Falešná manželka Julia Quinn

Moc se mi líbil námět i jsem věřila, jak do toho spadla. Jen od půlky knihy už jsem s ní nesouhlasila. Ale přesto krásné čtení.

Trochu jiná slečna Bridgertonová Trochu jiná slečna Bridgertonová Julia Quinn

Líbilo se mi to stejně jako druhý díl. Scéna na palubě lodi, to vystupňované lechtání v břiše, bylo prostě nádherné :)
Spoiler: jen mi vadilo, že byla týden v jedněch šatech, jako by se na spaní nenašla nějaká košile...

Ženy, které běhaly s vlky Ženy, které běhaly s vlky Clarissa Pinkola Estés

Tato kniha mě velmi popostrčila k cestě, na jejímž konci bylo ukončení špatného manželství.

31.01.2022 5 z 5

Vládce všech moří Vládce všech moří Stephanie Laurens (p)

Moc se mi to líbilo. Celá série má děj, který strhává ke čtení.

26.01.2022 5 z 5

Všude samý Skot Všude samý Skot Suzanne Enoch

Chtěla jsem dát 3 *, ale docela mě pobavila hláška hlavní představitelky, když se zastala svého milého.
Spoiler - sukně :)

09.01.2022 4 z 5