AriaLissa AriaLissa komentáře u knih

Láska z Éroplánu Láska z Éroplánu Kateřina Křikavová

Mě se kniha líbila, stejně jako všechny autorčiny povídky, které si ráda opakovaně pročítám. Jak postupně vztah Erika a Katky nabíral grády, musela jsem se víc a víc usmívat. V realitě by to takto možná nebylo, ale o to raději jsem se do příběhu ponořila a dokonce jsem si k části, kde byla písnička Kráska, pustila písničku doopravdy

28.08.2022

Menovkyňa Menovkyňa Adrienne Young

První díl se mi moc líbil a ráda bych si přečetla i tento druhý. Ale je to někde dostupné i česky nebo jen slovensky?

19.07.2022

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

No, snad druhý díl bude, nesnáším, když vydají třeba jen jeden či dva díly ze série a zbytek nechají být.(To se mi stalo u několika skvělých knih, proto se snažím raději zaměřovat pouze na sólovky, a nebo vyhledávám takové série, u kterých mám stoprocentní jistotu, že již vyšlo/vyjde všechno, ale u této knihy jsem neodolala.) Konec mě zaskočil a už jen proto se těším na další díl. V aj už je. Přála bych si, aby se ohledně Silase stal zázrak a manželé mohli být spolu.

08.02.2021

Nebezpečné lži Nebezpečné lži Becca Fitzpatrick

Do knihy jsem se začetla okamžitě a rozhodně zkusím i jiná díla od autorky. Pouze mi trošku vadilo to, že jsem se nedozvěděla, jak to skutečně bylo s Reedem, kde skončil.
Od knihy jsem rozhodně dostala více než jsem očekávala, dlouho jsem váhala zda si ji přečíst, ale nakonec jsem se rozhodla že ano a dobře jsem udělala.

23.09.2018 5 z 5

Skrytá píseň Skrytá píseň Valentina Nazarova

Kniha se mi od začátku líbila, hlavní hrdinka byla sympatická. Ke konci jsem se trochu ztrácela, ale i tak si kniha zaslouží čtyři hvězdy. V diskusi jsem nechala odkaz na seznam písní v knize.

02.05.2018 4 z 5

Nejkrásnější - Příběh Levany Nejkrásnější - Příběh Levany Marissa Meyer

Na celým příběhu je nejsmutnější to, že jsem jí velmi často rozuměla, bohužel.

17.12.2017 5 z 5

Memento Memento Radek John

Zrovna dnes jsme měli přednášku o drogách a této knize a musím říct, že to bylo poučné a uvažuju, zda si tuto knihu mám přečíst.

27.03.2017

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Knihu jsem dnes dočetla a opravdu se mi líbila. Možná jsem očekávala trochu něco jiného, ovšem kniha se mi líbila, četla se rychle a svižně. Určitě půjdu na film. :-D

PS: Jsem jediná, komu to připomíná hodně, hodně moderní verzi Lociky?

17.03.2017

Aliance Aliance Veronica Roth

První dva díly jsem přečetla a líbily se mi. Bohužel mám takovej blbej zvyk, že se dívám na konec, takže tento díl jsem bohužel nezvládla dočíst... Proč to muselo dopadnout takhle? Vsadím se, že to tak dopadlo i ve filmu, který jsem neviděla a asi se na něj nikdy dívat nebudu.

07.03.2017 1 z 5

Spadla klec Spadla klec Sara Shepard

Do poslední chvíle jsem doufala, že vrah nebude ten, kdo jím byl... Bylo mi z toho trochu smutno a nejsem si jistá, jestli se ke knize někdy vrátím. Jinak ale výborná série.

19.02.2017 5 z 5

Svět poté Svět poté Susan Ee

Tuto knihu jsem četla už před nějakou dobou a strašně mě naštval otevřený konec. Opravdu k vzteku, že třetí díl nemá vyjít v češtině. Ale něco jsem zkusila a už mám přeloženou skoro celou první kapitolu :-D

16.02.2017 5 z 5

Hvězdy nad hlavou Hvězdy nad hlavou Marissa Meyer

Sice jsem si myslela, že se budou brát Kai a Cinder, a že povídka Malá Androidka bude o Iko, ale jinak se mi kniha líbila a kdybych mohla, dám víc než jen 5 hvězd.

01.02.2017 5 z 5

Winter Winter Marissa Meyer

Kniha byla naprosto skvělá. Nemůžu jinak než dát 5 hvězd.

09.11.2016 5 z 5

Poslední upír 3 Poslední upír 3 Christopher Pike

Kniha se mi líbila, konec byl hodně otevřený, našla jsem ale zbývající díly v angličtině.

01.10.2016 3 z 5

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

druhá kniha skončila blbě, i když se mi líbila. proto po informaci, že třetí díl nevyjde, jsem se ho rozhodla přeložit sama. již je k dispozici první kapitola.

07.09.2016 5 z 5

Kalonův pád Kalonův pád Kristin Cast

Moc se mi líbila, jen tam nebyla ta část a A-you, takže příběh byl takový necelý.
Nevíte, jestli bude přeloženo i
Nyx in the house of night?

02.09.2016 4 z 5

Ravennina perla Ravennina perla Meredith Ann Pierce

Mě se kniha líbila, ale konec mi přišel moc otevřený. s velkým úsilím jsem dočetla do konce. nevíte, jestli bude i další díl?

15.08.2016 3 z 5

Dávná kletba Dávná kletba Marianne Curley

Kniha se mi moc líbila, ale na začátku byl Jarrod fakt natvrdlej paličák.

26.07.2016 5 z 5

Políbená měsícem Políbená měsícem Amy Plum

Mě se kniha líbila moc. jen je škoda, že další díl už nebude. psala jsem do nakladatelství, tato série prý měla nízké prodeje. nevíte, kde by se tento díl dal sehnat alespoň v angličtině?

19.07.2016 5 z 5

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

První díl se mi líbil, viděla jsem i film. Začetla jsem se hned. Dali se Adam a Mia dohromady? Nemůžu tento díl sehnat.

23.06.2016