Aquarek Aquarek komentáře u knih

Alter ego efekt Alter ego efekt Todd Herman

Další z řady motivační masírky. Nic použitelného v praxi. Tihle pseudo-spisovatelé by si měli uvědomit, že éra "Tajemství" a "Kiyosakiho" je pryč. Škoda papíru na takový brak.

14.05.2022 odpad!

Geniální (s)myšlenka: Jak japonská popkultura ovládla svět Geniální (s)myšlenka: Jak japonská popkultura ovládla svět Matt Alt

Skvěle zpracované téma. Matt Alt dokáže zaujmout pro své osobní zanícení japonskou kulturou. Jediná výtka je přeskakování v letopočtech, což je občas matoucí, ale na celkovém dojmu nic neubírá.

10.05.2022 5 z 5

Prodej, nebo prodají tobě Prodej, nebo prodají tobě Grant Cardone

Když jsem se po 28 stranách velmi husté omáčky, bez jediné užitečné informace, dočetl k větě:
"Na Zemi sice může být nedostatek pitné vody nebo ropy, já však tvrdím, že tím skutečně nedostatkovým zdrojem jsou opravdu odhodlaní a zapálení profesionální prodejci."
tak jsem knihu hned odložil. (to je na můj vkus až moc velké ego, nebo hloupost autora)
Člověk, který napíše knihu o prodeji a a nedokáže mi prodat její obsah, je skutečně špatný prodejce. Ne nadarmo se říká "Kdo neumí, učí!"

10.02.2022 2 z 5

George Lucas: Život stvořitele Star Wars George Lucas: Život stvořitele Star Wars Brian Jay Jones

Neskutecne zajimava kniha, plna informaci. A to je jediny problem - obsah by se dal alespon o petinu ztencit.... Ale jde jen o muj subjektivni pocit. :-)

08.12.2017 4 z 5

Věrní a rozumní: kapitoly o ekologické zpozdilosti Věrní a rozumní: kapitoly o ekologické zpozdilosti Hana Librová

Uz jsem cetl predesle dve autorcina dila. "Pestri a zeleni" a "Vlazni a vahavi" tudiz jsem si dalsi navazani tehle casosberne prace nemohl nechat ujit. V celku se mi kniha libila. Ne sice jako predesle dily, ale prectena byla hned. :D jedine co me vsak neoslovilo, byl druhy oddil knihy, ktery sel tak nejak uplne zcela mimo me. :D nic to vsak nezmeni natom ze se jedna o skvele tema a skvele zpracovani.

02.04.2017 5 z 5

Manuál ekologickej výstavby Manuál ekologickej výstavby Eugen Nagy

I přesto, že je kniha napsána ve Slovenském jazyce je jednou z neinspirativnějších knih co se mi dostala do rukou. Kéž by bylo více podobně napsaných knih. Skvělé téma, pro laika pochopitelné čtení.

04.02.2017 5 z 5

Zvol si mou cestu! Edukační aktivity subkultury freeganů ve veřejném prostoru Zvol si mou cestu! Edukační aktivity subkultury freeganů ve veřejném prostoru Kateřina Lojdová

Skutečně určeno spíše pedagogům a studentům oboru, než laické veřejnosti. Přišlo mi že šlo spíše o zaškutulkování "Freeganů" než o praktický výčet jejich aktivit a filosofie. Přesto slečně/paní Lojdové nemůžu výběr tématu v nejmenším vytknout.

06.08.2016 3 z 5