Apathe Apathe komentáře u knih

Proč jsem jen byla dívka? Proč jsem jen byla dívka? Gabi Köpp

Kniha je velice stručná, zachycuje jen pár dní útěku. V některých chvílích mě mrzelo, že děj není víc rozepsaný. Přišlo mi jako by se autorka nechtěla vracet k některým událostem a tak je zmínila jen okrajově.

12.06.2017 2 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Má své kouzlo, které přiměje člověka k zamyšlení. Je velice čtivá, proto můžu tuto knihu jen doporučit.

12.06.2017

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Kniha se četla velice dobře. Ze začátku mě hodně chytla, jen ke konci byla malinko předvídatelná. :-) Ale i přes to se mi kniha líbila.

12.02.2017 4 z 5

Úžasná kniha se silným příběhem. Egypt a jeho historie je mojí vášní a tato kniha si našla místo v mém srdci. Řeku bohů mohu jen doporučit.

24.02.2016 5 z 5

Smrtelný hřích Smrtelný hřích Lisa Jackson

Od děje jsem se nemohla odtrhnout. I když jsem se párkrát z postavách ztrácela. Kniha je napínavá a občas jsem pocítila sama strach.

20.10.2013 4 z 5

Prvák Prvák Douglas Rees

Kniha je velice oddechová. Čte se velice dobře, můžu jen doporučit.

09.10.2013 5 z 5

Lolita Lolita Vladimir Nabokov

Není to špatná kniha, ale nemohla jsem se do ní pořádně začíst. Čekala jsem od toho víc.

05.10.2013 2 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Kniha se mi velice líbila. Lehce jsem se od ní začetla a nešlo se mi od ní odtrhnout. Zajímavý děj, těžko předvídatelný. Vřele doporučuji.

05.10.2013 4 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Byla napínavá, s docela nečekaným závěrem. Velice se mi líbila.

22.09.2013 5 z 5

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Knížka jako celek je velice zajímavá. Některé povídky byly velice hezké, jiné mě trošku zklamali. Ale každá spisovatelka je jiná a není se čemu divit.

04.09.2013 4 z 5

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti je zvláštní, dobrodružný, chvílemi napínavý příběh. Od začátku knihy jsem se nemohla odtrhnou, ale ke konci už ztrácela to kouzlo. I přes to stojí za přečtení.

25.08.2013 5 z 5

Dušemrdi Dušemrdi Natascha

Od této knihy jsem očekávala víc... Trošku mě mrzely stále se opakující myšlenky... Myslím že jsou i lepší knihy v podobném duchu...

21.08.2013 2 z 5