AnyMouse AnyMouse komentáře u knih

Knihu jsem četla jedním dechem, Jaroslav Dušek jakoby mi mluvil z duše. Kéž by si tuhle knížku přečetla většina lidí a zamyslela se..

16.01.2020 5 z 5

Tetovač z Auschwitzu Tetovač z Auschwitzu Heather Morris

Napíšu asi jen jedno....škoda toho závěru :(

05.11.2019 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Celá sága Stmívání je moje srdeční záležitost, filmy jsem videla několikrát a vždy se k nim ráda vracím :) Tahle kniha je moje první, kterou jsem přečetla v anglickém jazyce a jsem ráda, že jsem ji úspěšně dočetla.

29.10.2019 5 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Tak tahle kniha mě vzala neskutečně za srdíčko, kdy jsem kolikrát bohužel musela utírat z tváře i slzy. Neskutečně hluboký příběh o životě (nejen) žen v Afghánistánu. Smekám před autorem, jak nihu napsal.

08.05.2016 5 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Přiznám se ze začátku mě kniha vůbec nezaujala a absolutně jsem nechápala, co těmi slovy chce autor říct, až postupem času jsem to začala "hltat" a zaujalo mě, jak se začít dívat na svět pozitivníma očima! Určitě se člověk nedokáže změnit hned, ale jistě se nad určitými věcmi začnu více zamýšlet a budu je chtít změnit, díky knížce mám zase trošku jinej pohled na život...

26.12.2014 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Moje druhá knížka od Nesba a opět jsem se do ní hned začetla, líbí se mi ty nepředvídatelné konce...

08.11.2014 4 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Pro mě nudná kniha s táhlým dějem, ale konec knihy nečekaně překvapil - jak se člověk dokáže změnit v morbidní stvůru...

05.02.2014 3 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Moje první knížka od Nesba. Začátek pro mě byl trošku chaos, ale pak už jsem se chytala a četla knihu jedním dechem. Výborně napsaný a ten závěr mě dostal.

11.11.2013 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

11.11.2013 5 z 5

Po překonání začátku, kdy jsem tomu příliš nerozuměla, se mi kniha líbila, ten konec stál za to.. Nemám slov.

25.10.2013 4 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Knížka se mi moc líbila, ale je až k neuvěření, co si ti lidé museli prožít :-(

22.10.2013 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Všechny tři díly se četly dobře. Už předem bylo jasné, jak třetí díl skončí. Mně se knížky líbily, i když jsem zprvu čekala trošku něco jíného.

15.10.2013 4 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Přiznám se, že o pár stránkách jsem si myslela, že to nedočtu. Nebavil mě dřívější styl psaní, bylo to pro mě nezáživné, ale potom jsem se přes to dostala a knížku dočetla, sex, pojmenování, akce, to se mi líbilo ;-) Žádná růžová knihovna..

20.08.2013 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

První díl skončil tak, že jsem byla nucena začít číst hned druhý a přiznám se, že mě to trošku nudilo, ale poté se to četlo docela rychle, i když to bylo na můj vkus až moc přesládlé..jsem zvědavá, co mě čeká u třetího dílu...

05.08.2013 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Začátek mě moc nechytil, ale pak se četla vskutku rychle, taková nenáročná oddychovka..

29.07.2013 3 z 5

Byl jsem Mengeleho asistentem Byl jsem Mengeleho asistentem Miklós Nyiszli

Člověku se nechce ani věřit, že se to skutečně stalo :-(

30.04.2013 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Kniha mě ze začátku moc nezaujala, ale jakmile jsem se přehoupla přes půlku, hltala jsem každé slovo, je až neuvěřitelné, co se to dělo :-(

25.04.2013 4 z 5

Útěk z tábora smrti Útěk z tábora smrti Erich Kulka

Toto téma mě zajímá, knížku jsem pomalu přečetla jedním dechem..člověk nemůže v dnešní době uvěřit, že se toto dříve dělo :-(

01.04.2013 5 z 5

Jennifer Jennifer Sean Smith

Uuuf, tak tady musím říct "jsem ráda, že ji mám dočtenou" :D I když je Jennifer Aniston jedna s mých nejoblíbenějších hereček, kniha se mi moc nelíbila. Přišla mi nudná a zbytečně se v ní autor věnoval všemu okolo, jen ne Jen, jak bych si já představovala. Konec knihy mi přišel už zajímavější, díky za to :D

22.03.2013 3 z 5

Kniha naprosto přesně vystihla život s domácím mazlíčkem. Ať už měl povahu roštáka, tak stejně získal srdce majitelů a pár věcí je v životě naučil (láska, vděčnost, užívání si každého okamžiku,..). Láska domácích mazlíčků je tak nevinná a upřímná.Moc krásná kniha..

24.10.2012 5 z 5