Any27 Any27 komentáře u knih

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Kulti se mi líbilo více, děj knihy malinko zaostával, ale jinak skvělé romantické čtení, které není až takové klišé. Autorku mužů jedině doporučit!

05.07.2020 5 z 5

Devadesátkrát jinak Devadesátkrát jinak Eric Walters

Na tuto knihu jsem se moc těšila, protože anotace vypadala opravdu dobře. Hlavní hrdinka celou knihu plní různé úkoly, které jí připraví její kamarádka a úplně ze všeho přidává fotky na sociální sítě a nebo o tom píše na twitter, a každou chvilku vám musí sdělovat kolik lajků získala nebo kdo ji zrovna rozbrečel nějakým komentářem. Z mého pohledu tedy knihu bohužel doporučit nemůžu. Nelíbilo se mi to.

29.05.2018 2 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Vzhledem k tomu, že jsem milovník superhrdinů...tohle byla knížka přímo pro mě! Moc se mi to líbilo. Možná jsme tedy čekala, že to bude ještě o něco lepší...chybělo mi tam trochu víc akce, ale celý příběh je napsaný úžasně. A rozhodně si zamilujete postavy a svět

26.05.2018 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Netuším proč, ale tato kniha mě prostě moc nebavila. Od autorky jsem četla Možná jednou, která byla úžasná, ale tento příběh mě nebavil. Je to příběh o ztrátách...a o zakázané lásce, takže ve vás nějaké emoce vyvolá, ale prakticky je to jedné velké klišé...

20.05.2018 3 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

Prostě úžasná kniha. Už když jsem ji poprvé dostala do rukou zamilovala jsem se do ní! A po dočtení? strašně se těším na další díl! Naprosto zbožňuji Inej. Ona je totiž fakt úžasná...určitě jedna z nejlepších YA hrdinek!

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Úžasné fantasy! Další kniha, kterou opravdicky miluji! A ještě ji napsala, tak strašně milá a úžasná autorka!
Konec je sice trochu předvídatelný...ale nikdy se nepovede skrýt všechny narážky na tajemství, že?
Pokud vás nenalákala obálka ani anotace, tak jste nejspíš nějací mimozemšťani :D

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Pláču, pláču, pláču a mé srdce nejspíš nikdy nepřestane. Tuto knihu mi doporučila kamarádka a za to jsem jí neskutečně vděčná, i když mě tato kniha málem zarmoutila. Je to strašně roztomilé a přitom tak....agrrr. K naštvání!
Pokud máte strach se do knihy pustit, protože nejste nějaký velký fanoušek Alenky....ani já nejsem a přesto se mi moc líbila.

Nocte Nocte Courtney Cole

PŘEČÍST! PŘEČÍST!!! Není to kdoví jak bezvadně napsané, ale i tak si myslím, že by jste si to měli všichni přečíst. Autorka má pravdu...toto je další kniha, která vás zničí a nenechá, aby váš život byl, takový jako u lidí, co nečtou...

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Trochu šílené, ale jinak naprosto roztomilé!! Ani jsem od této německé spisovatelky nečekala tolik! Grayson? naprosto úžasný!!! A Henry? naprostý debil!!
Určitě toto snové putování doporučuji!

Tady končí svět Tady končí svět Amy Zhang

Upřímně....naprosté zklamání. Měla jsem od této knihy velké očekávání a třeba, že se tam vyskytne i nějaká ta "filosofie" a ono úplný kulový! Tak strašně mě to naštvalo...

03.10.2017 2 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Nádherná knížka! Opravdu jestli váháte si ji přečíst, tak přestaňte a hned po ní skočte po hlavě. Miluji ty zmínky o Shakespearovi! Tato kniha mě donutila si od něj dokonce něco přečíst (a nelituji toho!!) Určitě je to nejlepší kniha od Gayle! Miluji tu knihu

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Úžasné!!!! :D Tuhle knihu miluju od začátku do konce! Kniha je neuvěřitelně krásně napsaná!!!!! M&M je další autorka se, kterou bych se strašně chtěla setkat! Ta ženská je úžasná! :D
Doufám, že se jednou taky vydám na takový pořádný roadtrip :D
Další kniha, která je prostě 'must read':D

19.07.2017 5 z 5

Ostrov lhářů Ostrov lhářů Emily Jenkins

Překvapivá, čtivá, úžasná knížka! Nic víc napsat nemůžu, protože mi přijde, že jedním dalším slovem bych toho prozradila moc!

Láska & gelato Láska & gelato Jenna Evans Welch

Musím do Itálie!!! Protože prostě za každou cenu musím ochutnat Gelato v Itálii :D
Láska & gelato je krásná letní knížka! ( Já bych ji tedy klidně četla i v zimě) Lina mi jako hlavní hrdinka byla moc sympatická! A Ren..ach...Ren ❤❤
Tuhle knížku si bez váhání určitě přečtěte! Protože stojí za to! :)

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

Moc pěkná knížka! Jak už jsem od Jenny očekávala, kniha byla moc čtivá. Ze začátku se mi tedy trochu Mary, Kat a Lilian pletly, ale časem jsem si zvykla. Konec mě nelákal na další díly a jsem zvědavá, co všechno se v nich dozvím!
Jinak...víme všichni o Alexovi...doufám, že nejsem sama, která ho žrala celou knížku :D

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Božské!!! Panebože...já ten svět zbožňuji! A ty postavy!! Jsou čím dál tím lepší...všechny dělají pokroky!(všechny až na Chaola, je to pěknej trapák v tomto díle tedy)....a ty nové postavy strašně jsme si je oblíbila!
Kapitoly Manon mě ze začátku moc nebraly, ale to se změnilo...teď je žeru!
Aedion...je prostě vidět, že jsou příbuzní :D
A Jeřáb...och! Ten je prostě skvělej...!!!!
Knížky Sarah jsou plná tajemství...a když se odhalují....je to bomba! Miluji, když vyprávějí o své minulosti...všechno je to tolik zajímavé!
I love IT! I love IT!!!!!!! :D

09.06.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Skvělé pokračování!
Jednička proti dvojce byla takový 'slabý odvar', protože teď se to vážně rozjelo!
Tahle série je plná tajemství, záhad a všemožných zvratů.

Caleana je jako hlavní hrdinka skvělá. Dobře s ní člověk soucítí....
Prostě naprosto báječné :)

02.06.2017 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Woho! Když jsem na tuto knížku random narazila v knihovně...čekala jsem něco, ale rozhodně ne TOTO!! Byl to silný příběh! A sakra originální! Jakoby tato kniha poukazovala na dnešní společnost-jen svým vlastním způsobem.

30.05.2017 4 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Zajímavá a moc čtivá knížka! Sarah opět nezklamala!!!
Moc se mi líbí všechny postavy a těším se, jak to všechno bude pokračovat :)
Jen tedy...ten milostný trojúhelník! Vážně teď nevím, kdo se mi vlastně víc líbí a na čí jsem 'straně' :D

28.05.2017 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Ze začátku mě to vážně moc nebavilo...všechno se to táhlo, ale tak od poloviny se to začalo rozjíždět a konečně se začala odhalovat i pravda.
Autorčin styl psaní byl tedy takový...všechno jakoby si malinko překrucovala okolnostem, to jsem si alespoň myslela ze začátku, proto jsem si myslela, že knihu ani nedočtu, avšak nakonec se mi to zalíbilo a věci nabyly svého důvodu!

23.05.2017 3 z 5