anoti anoti komentáře u knih

Naprostý cizinec Naprostý cizinec Kay Schubach

Je to téměř totožné s knihou od Simony Monyové SRDCEBOLY, jen od paní Monyové se mi to líbilo víc.

05.05.2015 5 z 5

Vražedná čísla Vražedná čísla John Verdon

Nic závratného.Nenadchne, ani neurazí.Postrádá spád a napětí.

29.04.2015 3 z 5

Před svatbou Před svatbou Jane Costello

Kniha mě chytla hned od začátku a nechtěla jsem přestat číst, dokud nebudu vědět jak to dopadne.Velké plus dávám za to, že to není moc přeslazené.Že je kniha oddychovkou je samozřejmé, ale to je každý román pro ženy :-) a tento je navíc moc povedený.

31.03.2015 5 z 5

Vražedná míle Vražedná míle Tony Black

Absolutně nezaujme.Nemá to spád, postrádá napětí.Je to plné klišé, nudí a nekonečně se to táhne.

25.03.2015 2 z 5

Memento Memento Radek John

Ano je to dobré, ale myslím si, že by se to přeci jen dalo rozvést trochu víc do hloubky.Dát tomu trochu víc citu a účasti a ne podat to-jako, že se mě to vůbec netýká, i když to má být podané jako JEJICH příběh.

06.03.2015 4 z 5

Nevěra Nevěra Paulo Coelho

Nedá se říct, že by kniha byla nějakým veledílem.Necítím z ní nic co mi přijde typicky Coelhovského-to co člověka osloví a zasáhne ho, až do hlouky duše.Nezanechala ve mě vůbec žádnou stopu.

24.02.2015 3 z 5

Saeculum Saeculum Ursula Poznanski

Od začátku, až do konce mě to moc bavilo.Úžasně napsané, byla jsem napnutá až do konce.

12.02.2015 5 z 5

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Nic jsem si neslibovala a byla jsem mile překvapená.Knihou jsem si plula od začátku, až do konce a to jednim dechem.Vidím zde jistou podobnost se stopy hrůzy, které jsem jako puberťák hltala :-)

11.02.2015 4 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Zaujme hned od začátku a připoutá, až do konce.Krásné, čtivé dílo.

31.01.2015 5 z 5

Útek z tábora 14 Útek z tábora 14 Blaine Harden

Přijde mi, že kniha je co do obsahu hrozně skromná a tak trochu se omílající stále do kola.Ale stopu to ve mě každopádně zanechalo.

27.01.2015 3 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

První část mě celkem zklamala.Jednak jsem byla zaskočená s jakou tragédií děj začíná a pak i trochu nudí.Ale potom jsem se nechala unášet na vlnách očekávání s notnou dávkou empatie s hlavní hrdinkou.Byla jsem okouzlena a na konec i dojatá.Kniha ve mě vyvolala spoustu emocí.Až na ten začátek byla úžasná.

24.01.2015 4 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Bridgit je prostě tele.Skvělá, odpočinková kniha, která se čte sama.Sice jsem viděla film a musela jsem stále porovnávat a ano, někomu i může vadit, že je to trošku něco jiného, ale mě to bavilo a nad naší ženskou praštěností jsem se dost nasmála :-).

19.01.2015 4 z 5

Zápach odlivu Zápach odlivu Håkan Östlundh

Jsou spisovatelé, kteří vás svým příběhem dokáží vtáhnout do děje.Hltáte každou stránku,slovo i písmeno, které se na papíře objeví..jsou, ale i tací, u kterých se přistihnete, že jste myšlenkama jinde a tohle je bohužel právě ten případ.Od začátku, až do konce nuda.Nemá to spád, nemá to nic..

19.01.2015 2 z 5

Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Dokonalá chuť aneb Jak sníst svého manžela Natalie Young

Obal lákavý, ale co do obsahu má spoustu rezerv.Naprostá ztráta času, který jsem obětovala jen z úcty k člověku co mi knihu daroval.Od začátku, až do konce jsem se nemohla přestat divit, že jí tohle někdo vůbec mohl vydat.

12.01.2015 odpad!

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Úžasný, originální nápad.Nevím jak to spisovatel udělal, ale první část byla neuvěřitelně nudná.Musela jsem se vyloženě nutit, abych to četla, ale stejně jsem se probojovala, až na konec a byla jsem ráda.Škoda té první třetiny, protože jinak to bylo hezky propracované a navíc musím říct, že do budoucna to ani jako antiutopii, ani jako sci-fi nevidím :-), aby to nebylo jako s Orwellem a jeho 1984 :-).

16.10.2014 4 z 5

Jehla Jehla Karel Žilák

Nevím přesně jakou věkovou kategorii chtěl spisovatel oslovit...Je fakt, že chování hlavní hrdinky není normální-pro normální lidi co tohle nikdy nezažili a žili ve spořádaných rodinách.Já jsem tak taky žila a toto téma se mě vůbec netýká, ale myslím si, že to autor vystihl trefně, protože ať to znělo sebe nepravděpodobně, myslím že takhle žije spousta lidí a to byl ještě autor hodně při zemi.Dávala bych to číst náctiletým jako výstrahu.Jinak bych ještě knihu mnohem víc rozepsala, byla co do obsahu hrozně skromná, měla jsem ji přečtenou během chviličky.

09.10.2014 4 z 5

Brány pekel Brány pekel Frank Tallis

Občas si ráda přečtu i nějakou pohádku a jelikož se již řadím mezi dospělé, byla tato kniha dobrou volbou.Jak již žánr napovídá, musí člověk počítat s tím, že to nebude nic reálného, ale naopak jen samé nadpřirozené jevy a věci mezi nebem a zemí.Knihu jsem brala jako pohádku pro dospělé a uspokojila mě.

09.10.2014 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Velice vkusně napsaný román pro ženy s dobrou dávkou erotiky, při kterém se člověk může i trošku zasmát.

03.10.2014 5 z 5

Až na konečnou tmy Až na konečnou tmy Jonathan Greene

Kniha je rozdělaná na 2 části, musím říct, že první část mě velmi mile překvapila.Byla na úrovni a přišla mi hodna přirovnání k mnohem lepším-světově známým autorům, ovšem druhá část se pomalu měnila na úsměvnou pohádku a ta LEHCE na frašku :-).Ale i přes to knihu celkově řadím mezi ty lepší-škoda jen toho pohádkového konce :-).

25.09.2014 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Jennifer Hillier