Anny90D

LoutkářLoutkářDaniel Cole

Kniha se četla rychle, ale Hadrový panák mě zaujal více. Bavily mě spíše postavy než příběh.

14.07.2021

Ta druháTa druháMichelle Frances

Čtivá kniha, která mě bohužel zklamala svým závěrem.

27.05.2021

Hora mrtvýchHora mrtvýchJeremy Bates

I když je to podle mě nejslabší kniha, kterou jsem od autora četla, hodnotím čtyřmi hvězdami. Kniha byla čtivá, ale konec mě trochu zklamal.

06.06.2021

Vražda s vůní mandlíVražda s vůní mandlíCamilla Läckberg

Kniha má pár stánek a proto jsem neztratila zase tolik času jejím čtením. Nijak mě nezaujala.

07.06.2021

NetěhotnáNetěhotnáJenni Hendriks

Takové pohodové odpočinkové čtení pro mladé. Nenadchne ani neurazí.

21.06.2021

Zero - Oni to vědíZero - Oni to vědíM. Elsberg (pseudonym)

Tato kniha je zatím první co jsem od autora přečetla. Děj mě zaujal a stránky rychle utíkaly. Téma bylo aktuální a celkem srozumitelně popsáno.

06.07.2021

FangirlFangirlRainbow Rowell

Kniha se mi četla dobře, ale přišlo mi, že se tam nic moc neděje. Vkládané texty o Bazovi a Simonovi se do knihy hodily, ale zdálo se mi že je jich zbytečně moc.

18.07.2021

Podělaným navrchPodělaným navrchBecky Albertalli

Kniha se čte rychle a je kratší, což je asi hlavní plus knihy. Pří čtení jsem měla sem tam pocit, že nečtu knihu, ale bubliny ve fotorománu z Brava.

28.07.2021

Ta druhá zapisovatelkaTa druhá zapisovatelkaSuzanne Rindell

Kniha se mi četla velice dobře, líbil se mi styl psaní autorky.

11.06.2021

Nečekané přátelstvíNečekané přátelstvíChloe Ryder

Knihu jsem koupila neteři a při té příležitosti si ji také přečetla. Je to kouzelný pohádkový příběh ze světa poníků. Příběh je kraťoučký jednoduchý a rychle se četl. Pro děti, které mají rádi koně ideální volba.

01.07.2021

Jeden z nás lžeJeden z nás lžeKaren M. McManus

Na knize se mi líbilo, že byla čtivá a také jak byla napsaná z pohledu několika postav. Na zadní straně knihy bylo zmíněno, že půjde o pohlcující thriller s velkým množstvím zvratů. Já jsem tam na "tolik zvratů" teda nenarazila. Příběh spíše poklidně ubíhal, takže pro mě oddychovka za 3 z 5.

24.07.2021