Anny90D Anny90D komentáře u knih

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Kniha se čte rychle a je kratší, což je asi hlavní plus knihy. Pří čtení jsem měla sem tam pocit, že nečtu knihu, ale bubliny ve fotorománu z Brava.

28.07.2021 2 z 5

Jeden z nás lže Jeden z nás lže Karen M. McManus

Na knize se mi líbilo, že byla čtivá a také jak byla napsaná z pohledu několika postav. Na zadní straně knihy bylo zmíněno, že půjde o pohlcující thriller s velkým množstvím zvratů. Já jsem tam na "tolik zvratů" teda nenarazila. Příběh spíše poklidně ubíhal, takže pro mě oddychovka za 3 z 5.

24.07.2021 3 z 5

Fangirl Fangirl Rainbow Rowell

Kniha se mi četla dobře, ale přišlo mi, že se tam nic moc neděje. Vkládané texty o Bazovi a Simonovi se do knihy hodily, ale zdálo se mi že je jich zbytečně moc.

18.07.2021 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Kniha se četla rychle, ale Hadrový panák mě zaujal více. Bavily mě spíše postavy než příběh.

14.07.2021 3 z 5

Zero - Oni to vědí Zero - Oni to vědí Marc Elsberg (p)

Tato kniha je zatím první co jsem od autora přečetla. Děj mě zaujal a stránky rychle utíkaly. Téma bylo aktuální a celkem srozumitelně popsáno.

06.07.2021 3 z 5

Nečekané přátelství Nečekané přátelství Chloe Ryder

Knihu jsem koupila neteři a při té příležitosti si ji také přečetla. Je to kouzelný pohádkový příběh ze světa poníků. Příběh je kraťoučký jednoduchý a rychle se četl. Pro děti, které mají rádi koně ideální volba.

01.07.2021 4 z 5

Netěhotná Netěhotná Jenni Hendriks

Takové pohodové odpočinkové čtení pro mladé. Nenadchne ani neurazí.

21.06.2021 3 z 5

Ta druhá zapisovatelka Ta druhá zapisovatelka Suzanne Rindell

Kniha se mi četla velice dobře, líbil se mi styl psaní autorky.

11.06.2021 3 z 5

Vražda s vůní mandlí Vražda s vůní mandlí Camilla Läckberg

Kniha má pár stánek a proto jsem neztratila zase tolik času jejím čtením. Nijak mě nezaujala.

07.06.2021 2 z 5

Hora mrtvých Hora mrtvých Jeremy Bates

I když je to podle mě nejslabší kniha, kterou jsem od autora četla, hodnotím čtyřmi hvězdami. Kniha byla čtivá, ale konec mě trochu zklamal.

06.06.2021 4 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Frances

Čtivá kniha, která mě bohužel zklamala svým závěrem.

27.05.2021 3 z 5